تاریخ انتشار : شنبه 22 مرداد 1401 - 17:40
کد خبر : 200518

دانلود زیرنویس فیلم Poisoned Love: The Stacey Castor Story 2020

دانلود زیرنویس فیلم Poisoned Love: The Stacey Castor Story 2020

دانلود زیرنویس فیلم Poisoned Love: The Stacey Castor Story 2020 استیسی کاستور یک مادر مجرد است که دو دختر نوجوان به نام های بری و اشلی را بزرگ می کند. اشلی یک نوجوان عصبانی است که با پسری به نام TKTK قرار می گیرد. استیسی همچنین یک دوست پسر دارد، رئیس او به نام دیوید.

دانلود زیرنویس فیلم Poisoned Love: The Stacey Castor Story 2020 استیسی کاستور یک مادر مجرد است که دو دختر نوجوان به نام های بری و اشلی را بزرگ می کند. اشلی یک نوجوان عصبانی است که با پسری به نام TKTK قرار می گیرد. استیسی همچنین یک دوست پسر دارد، رئیس او به نام دیوید. پس از کوبیدن در دفتر، او را برای یک شام فانتزی بیرون می برد و خواستگاری می کند. پس عاشقانه؟ استیسی با ناامیدی اشلی عصبانی به خانه دیوید نقل مکان می کند. حالا مطمئن شوید که چرا زیرا آنها در حال حرکت به سمت بالا هستند. کلوپ شیک کانتری، خانه و عروسی دوم برای اشلی چندان چشمگیر نیستند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Poisoned Love: The Stacey Castor Story 2020  - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Poisoned Love: The Stacey Castor Story 2020 فلش تا یک سال بعد. اشلی هنوز عصبانی است و به نظر می رسد که دیوید هم اکنون عصبانی است. استیسی در تلاش است تا خانواده را دور هم جمع کند، اما با شورش اشلی تقریبا غیرممکن است. اشلی یک مهمانی خانگی برگزار می‌کند و به برخی از دوستان اجازه می‌دهد هنگام نوشیدن مشروب سواری کنند. آنها توسط پلیس دستگیر می شوند و ماشین توقیف می شود. اشلی از اینکه دیوید او را زمین گیر کرده و به اتاقش می رود و موسیقی بلند پخش می کند، شوکه می شود. دیوید در خانه او را برمی‌دارد و از همسرش می‌خواهد که او را در برخی نظم و انضباط حمایت کند.

برای پیچیده تر شدن همه چیز، در حالی که خانواده در تلاش برای حل همه چیز هستند، پدر دیوید می میرد و باعث می شود او به سمت خوددرمانی با الکل روی بیاورد. استیسی او را در مورد نوشیدنش صدا می کند و او چند شات ودکا برای او می ریزد که او به راحتی پس می زند. آنها شروع به فریاد زدن بر سر یکدیگر می کنند و اشلی طوفانی بیرون می آید. (این طرح قدیمی SNL با ویل فارل و سارا میشل گلار.) دیوید آنقدر عصبانی است که بطری ودکا را پرت می کند و به صورت بری می زند. استیسی می پرد و دیوید را هل می دهد و با بری از خانه بیرون می دود. او به طور موقت نزد مادرش نقل مکان می کند.

دیوید سر کار حاضر نمی شود و تلفن را پاسخ نمی دهد. استیسی و همکارش نگران هستند، آنها به خانه می روند تا او را بررسی کنند. او در بسترش بر اثر مسمومیت ناشی از نوشیدن ضدیخ مرده است. افسران پلیس POC صحنه را بررسی می کنند و یک بوقلمون را در سطل زباله پیدا می کنند. آنها یک گزارش سم شناسی اجرا می کنند و اتیلن گلیکول را در سیستم دیوید کشف می کنند. به عنوان خودکشی حکم می شود. وقتی پلیس به او می گوید استیسی گریه می کند و وقتی کارآگاه خانم می پرسد آیا دیوید آشپزی کرده است یا خیر گیج می شود.

کارآگاه خانم روی استیسی است. او دوباره در خانه اش از او سوال می کند. بانوی کارآگاه به ناهماهنگی‌های داستان استیسی اشاره می‌کند و از او می‌خواهد که به ایستگاه بیاید و اثر انگشتش را بدهد. این پرونده به عنوان قتل مجدد طبقه بندی شده است. Lady Detective همچنین به مرگ شوهر اول استیسی، مایکل، علاقه مند است. لیدی کارآگاه جسد مایکل را از سر می‌گیرد.

زیرنویس فیلم Poisoned Love: The Stacey Castor Story 2020  - بلو سابتایتل

زیرنویس Poisoned Love: The Stacey Castor Story 2020 استیسی همکارش را دستکاری می کند تا وصیت نامه دیوید را که آنها یک ماه پیش تغییر داده اند را محضری کند، که غیرقانونی است. او همچنین به همکارش اعتماد می‌کند که برای محافظت از دخترانش هر کاری انجام می‌دهد، از جمله اینکه به پلیس نگفته است که در آخر هفته اشلی را دیده است که وارد خانه شده است. همکار در نهایت وقتی استیسی را مورد بازجویی پلیس قرار می‌دهد و اشلی را در صحنه جنایت قرار می‌دهد. استیسی برای دفاع از خود، وقتی توسط کارآگاهان مورد بازجویی قرار می گیرد، اشلی را درگیر می کند.

اشلی ناراحت است زیرا بچه‌های مدرسه می‌مانند دیوید به قتل رسید. استیسی برای او کوکتل درست می کند و اولین پیچ گوشتی اشلی را با هم می نوشند. استیسی شروع به تبدیل این عادت به خود می کند و در جشن تولد ۱۸ سالگی او نیز مشروب می نوشند. اشلی ناگهان مست می شود و مریض می شود. بری به مراقبت از خواهرش کمک می کند.

در حالی که استیسی با حرکت آهسته در مهمانی قدم می زند، نسخه هیپستر «Poison» پخش می شود. صبح روز بعد بری اشلی را بیهوش در رختخوابش با یک یادداشت خودکشی می یابد. امدادگران با عجله وارد خانه می شوند و پزشکان برای نجات جان او می جنگند. بری متقاعد شده است که اشلی خودش را نمی کشد و وقتی کارآگاهان به آنجا می رسند به آن ها می گوید.

اشلی در بیمارستان از خواب بیدار می شود و کارآگاهان از او درباره اقدام به خودکشی سوال می پرسند. آنها یادداشت را می خوانند، و در حین انجام این کار، دوربین روی صورت اشلی می تابد. اشلی متوجه می شود که مادرش قصد کشتن او را داشته است. مادر او مسئول تلاش برای قرار دادن او برای موقعیت دیوید و مایکل است. وقتی به مادربزرگش می گوید باور نمی کند و به بری و اشلی پشت می کند. بری خواهرش را باور می کند و در کنار او می ایستد.

کارآگاه خانم متوجه یک اشتباه تایپی در نامه می شود. این کلمه “Antifree” را می خواند که استیسی این کلمه را تلفظ می کند. استیسی در بازداشت پلیس قرار می گیرد.

زیرنویس Poisoned Love: The Stacey Castor Story 2020  - بلو سابتایتل

در دادگاه، اشلی علیه مادرش شهادت می دهد، خوب پیش نمی رود، و او عادت دارد در ذهن هیئت منصفه تردید ایجاد کند. کل این فیلم یک قسمت توسعه یافته قانون و نظم است. صدای “برآمدگی” را از دست داده بودم. سپس استیسی موضع می گیرد. او می گوید که او و اشلی بهترین دوستان بودند و اصرار دارد که او کسی را نکشته است.

هیئت منصفه استیسی را در قتل دیوید کاستور و تعدادی از اتهامات دیگر مجرم می‌داند. او به ۵۱ و ۱/۳ سال زندان محکوم می شود. اشلی نامه ای سرگشاده برای مادرش می خواند تا به او/همه بفهمد که مانند مادرش نخواهد شد و خود را یتیم می داند.

استیسی کاستور تا روزی که در سال ۲۰۱۶ در ۴۸ سالگی درگذشت، بی گناه خود را حفظ کرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn