تاریخ انتشار : شنبه 10 فوریه 2024 - 18:42
کد خبر : 230695

فیلم پمپئی

دانلود فیلم Pompeii 2014 با زیرنویس چسبیده – دانلود فیلم

دانلود فیلم Pompeii 2014 با زیرنویس چسبیده – دانلود فیلم
دانلود فیلم Pompeii 2014 فیلم پمپئی یک فیلم فاجعه‌آمیز تاریخی حماسی و عاشقانه به تهیه‌کنندگی و کارگردانی پل دبلیو اس اندرسون است.

دانلود فیلم Pompeii 2014 فیلم پمپئی یک فیلم فاجعه‌آمیز تاریخی حماسی و عاشقانه به تهیه‌کنندگی و کارگردانی پل دبلیو اس اندرسون است. این فیلم یک محصول مشترک بین المللی بین ایالات متحده، آلمان و کانادا است که الهام گرفته از فوران کوه وزوویوس در سال 79 پس از میلاد و بر اساس آن است که پمپئی، شهری در امپراتوری روم را ویران کرد. در این فیلم کیت هرینگتون، امیلی براونینگ، کری آن ماس، آدووال آکیننووی آگباجه، جسیکا لوکاس، جرد هریس و کیفر ساترلند به ایفای نقش پرداخته اند.

دانلود فيلم با زيرنويس چسبيده اينجا کليک کنيد

دانلود فیلم Pompeii 2014 با زیرنویس چسبیده - دانلود فیلم

دانلود Pompeii 2014 در شمال بریتانیا، سال 62 پس از میلاد، سربازان رومی به رهبری ژنرال کورووس، قبیله ای از سوارکاران سلتی را از بین بردند. کورووس شخصاً والدین پسری به نام میلو را می کشد. میلو که تنها بازمانده است، بعداً توسط تاجران برده دستگیر می شود.

هفده سال بعد، در لوندینیوم در سال 79 پس از میلاد، میلو بالغ به یک گلادیاتور محبوب تبدیل شد. صاحب او، Graecus، گلادیاتورها را به پمپئی می آورد. همچنین کاسیا و خدمتکارش آریادنه به آنجا می روند که پس از یک سال اقامت در رم بازمی گردند. وقتی میلو با یکی از اسب های آنها با مهربانی رفتار می کند، کاسیا شیفته او می شود. والدین او فرماندار شهر سوروس و همسرش اورلیا هستند. یکی از خدمتکاران آنها بعداً زمانی که زمین لرزه ای از کوه وزوویوس زمین زیر او را باز می کند، بلعیده می شود.

در پمپئی، میلو با آتیکوس، یک گلادیاتور قهرمان رقابت می کند که طبق قوانین روم، پس از کسب یک پیروزی دیگر، آزادی خود را به دست می آورد. گلادیاتورها در یک مهمانی نشان داده می شوند که در آن کورووس، که اکنون سناتور است، اعلام می کند که در برنامه های سوروس برای بازسازی پمپئی سرمایه گذاری خواهد کرد. کاسیا برای فرار از پیشروی های کورووس، رم را ترک کرد. هنگامی که یک زلزله باعث مضطرب شدن برخی از اسب ها می شود، میلو به آرام شدن فرد کمک می کند. سپس کاسیا را سوار می کند. با آگاهی از اینکه نمی توانند با هم باشند، او را به ویلا برمی گرداند. کورووس که میلو را نمی شناسد، آماده کشتن او است، اما کاسیا برای جان او دعا می کند. میلو به خاطر اعمالش شلاق می خورد و آتیکوس به رقیبش احترام می گذارد.

دانلود فیلم پمپئی 2014 در آمفی تئاتر پمپئی، برای تنبیه میلو، کورووس دستور کشتن او را در اولین نبرد صادر می کند و مربی بلاتور، گراکوس را متقاعد می کند که آتیکوس را نیز قربانی کند. این دو مرد و دیگر برده‌ها به صخره‌ها زنجیر شده‌اند، زیرا گلادیاتورهای دیگر به عنوان سربازان رومی بیرون می‌آیند تا پیروزی کورووس بر سلت‌ها را بازسازی کنند. میلو و آتیکوس با همکاری یکدیگر از نبرد جان سالم به در می‌برند و دومی متوجه می‌شود که رومی‌ها هرگز آزادی او را پاس نمی‌دارند. در همین حال، کورووس با تهدید به کشتن خانواده‌اش به دلیل خیانت به امپراتور تیتوس، کاسیا را مجبور می‌کند با او ازدواج کند. هنگامی که میلو و آتیکوس پیروز می شوند، کاسیا با نگه داشتن یک “شست بالا” از کورووس سرپیچی می کند و آنها را از اعدام نجات می دهد. کورووس او را در ویلا حبس می کند و افسرش پروکولوس را به مبارزه تن به تن با میلو وا می دارد. نبرد آنها با فوران کوه وزوویوس قطع می شود و لرزه هایی ایجاد می کند که باعث فروپاشی عرصه می شود و میلو و پروکولوس را به سیاه چال ها می اندازد. میلو دروازه ها را باز می کند و به گلادیاتورهای همکارش فرصتی برای حمله می دهد. پروکولوس فرار می کند، در حالی که بلاتور کشته می شود. سوروس خشمگین سعی می کند کورووس را بکشد که در عوض او را با چاقو می زند و فرار می کند.

دانلود Pompeii 2014 با زیرنویس چسبیده - دانلود فیلم

فیلم Pompeii 2014 در حالی که همه سعی می کنند به بندر فرار کنند، زباله های شعله ور بر شهر می بارید. یک گلوله آتشین یک کشتی را غرق می کند و گریکوس فراری را می کشد. اورلیا قبل از مرگ به میلو می گوید که کاسیا در ویلا است. در آنجا، میلو موفق می شود کاسیا را نجات دهد، اما آریادنه زمانی که ویلا در دریای مدیترانه فرو می ریزد کشته می شود. آتیکوس سعی می کند به بندر برسد که با سونامی ایجاد شده توسط آتشفشان به شهر با چندین کشتی نابود می شود. با پیوستن مجدد به آتیکوس، میلو پیشنهاد می کند که در عرصه جستجو برای اسب هایی برای فرار بگردید. در حالی که گلادیاتورها در میدان مسابقه با سربازان رومی روبرو می شوند، کاسیا توسط کورووس ربوده می شود. میلو در حالی که آتیکوس با پروکولوس مبارزه می کند، ارابه حامل آن دو را تعقیب می کند. آتیکوس در دوئل به شدت زخمی می شود، اما با این وجود موفق می شود پروکولوس را بکشد.

دانلود پمپئی 2014 قبل از برخورد ارابه به معبد آپولو، کاسیا خود را آزاد می کند. دوئل میلو و کوروس به عنوان یک توپ آتشین معبد را ویران می کند. کاسیا Corvus را به یک ساختمان زنجیر می کند، زیرا میلو نشان می دهد که او کیست. او اعلام می کند که خدایانش برای مجازات کورووس می آیند. میلو و کاسیا در حالی که یک موج آذرآواری به داخل شهر می‌رود، حرکت می‌کنند و کورووس را می‌سوزاند. در میدان مسابقه، آتیکوس اعلام می‌کند که قبل از اینکه در شهر غرق شود، مردی آزاد می‌میرد. در حومه، اسب میلو و کاسیا را پرتاب می کند. میلو به کاسیا می‌گوید که او را ترک کند، زیرا متوجه می‌شود که اسب آنقدر سریع نیست که بتواند هر دو را حمل کند. در عوض، او اسب را می فرستد، زیرا می داند که آنها نمی توانند از این موج پیشی بگیرند. مایلو کاسیا را می‌بوسد در حالی که موج آن‌ها را فرا می‌گیرد، در حالی که گرد و غبار روی کاسیا نشسته است و بدن‌های متحجر میلوس را در یک بوسه ابدی در آغوش می‌گیرند.

فیلم Pompeii 2014 با زیرنویس چسبیده - دانلود فیلم

فیلم پمپئی 2014 وب سایت جمع آوری نقد و بررسی Rotten Tomatoes گزارش داد که 27 درصد از 170 منتقد با میانگین امتیاز 4.40/10 به فیلم نقد مثبت دادند. اجماع منتقدان این سایت می‌گوید: «این ماجراجویی شمشیر و صندل با بودجه کلان فاقد انرژی و ارزش داستان‌گویی است که بیش از یک لذت گناهکار باشد.» در متاکریتیک، این فیلم بر اساس 33 منتقد، میانگین وزنی 39 از 100 را دارد که نشان‌دهنده «نقدهای عموماً نامطلوب» است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط «B» را در مقیاس A+ تا F دادند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها