تاریخ انتشار : یکشنبه 20 فروردین 1402 - 19:08
کد خبر : 218298

دانلود زیرنویس فیلم Reds 1981 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Reds 1981 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Reds 1981 زیرنویس فیلم قرمزها یک فیلم درام تاریخی حماسی آمریکایی محصول ۱۹۸۱، به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی مشترک وارن بیتی، درباره زندگی و حرفه جان رید، روزنامه‌نگار و نویسنده‌ای است که انقلاب اکتبر روسیه را در کتاب «ده روزی که تکان داد» در سال ۱۹۱۹ شرح داد. جهان. بیتی در نقش

دانلود زیرنویس فیلم Reds 1981 زیرنویس فیلم قرمزها یک فیلم درام تاریخی حماسی آمریکایی محصول ۱۹۸۱، به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی مشترک وارن بیتی، درباره زندگی و حرفه جان رید، روزنامه‌نگار و نویسنده‌ای است که انقلاب اکتبر روسیه را در کتاب «ده روزی که تکان داد» در سال ۱۹۱۹ شرح داد. جهان. بیتی در نقش اصلی در کنار دایان کیتون در نقش لوئیز برایانت و جک نیکلسون در نقش یوجین اونیل بازی می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Reds 1981 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Reds 1981 در سال ۱۹۱۵، لوئیز برایانت، روزنامه‌نگار متاهل و حق رای، برای اولین بار در یک سخنرانی در پورتلند، اورگان، با روزنامه‌نگار تندرو جان رید روبرو می‌شود و شیفته ایده‌آلیسم او می‌شود. پس از ملاقات با او برای مصاحبه ای درباره سیاست بین الملل که یک شب تمام طول می کشد، متوجه می شود که نوشتن تنها راه فرار او از وجود ناامیدش بوده است. برایانت با الهام از ترک همسرش، به رید در روستای گرینویچ، شهر نیویورک می پیوندد و با جامعه محلی فعالان و هنرمندان، از جمله اما گلدمن، آنارشیست و نویسنده و یوجین اونیل، نمایشنامه نویس آشنا می شود.

بعداً، آنها به Provincetown، ماساچوست نقل مکان می کنند تا روی نوشتن خود تمرکز کنند و در صحنه تئاتر محلی شرکت کنند. برایانت از طریق نویسندگی خود به یک فمینیست و رادیکال تبدیل می شود. رید درگیر اعتصابات کارگری با «قرمزهای» کارگران صنعتی جهان می شود. او که وسواس زیادی برای تغییر جهان دارد، بی قرار می شود و به سمت سنت لوئیس می رود تا کنوانسیون ملی دموکرات ۱۹۱۶ را پوشش دهد.

دانلود زیرنویس فیلم قرمزها ۱۹۸۱ در زمان غیبت رید، برایانت درگیر یک رابطه پیچیده با اونیل می شود. پس از بازگشت، رید ماجرا را کشف می کند و متوجه می شود که هنوز برایانت را دوست دارد. این دو مخفیانه ازدواج می کنند و با هم در کروتون-آن هادسون، نیویورک خانه ای می سازند، اما همچنان خواسته های متناقضی دارند. زمانی که رید به خیانت های خود اعتراف می کند، برایانت با کشتی به اروپا می رود تا به عنوان خبرنگار جنگ کار کند. پس از تشدید اختلال کلیه منجر به برداشتن یکی از آنها می شود، به رید هشدار داده می شود که از سفر یا استرس زیاد دوری کند، اما او تصمیم می گیرد همان مسیر لوئیز را در پیش بگیرد و به اروپا می رود. این دو که دوباره به عنوان حرفه ای متحد می شوند، با سفر به روسیه و سقوط رژیم تزاری و رویدادهای انقلاب ۱۹۱۷، شور و اشتیاق آنها دوباره برافروخته می شود.

زیرنویس فیلم Reds 1981 - بلو سابتایتل

زیرنویس Reds 1981 پس از بازگشت به ایالات متحده، رید می نویسد ده روزی که جهان را تکان داد، در حالی که لوئیز برای شهادت در مقابل کمیته اورمن فراخوانده می شود. رید برای اجرای آرمان های کمونیستی که در روسیه دید، در بخش جدید جناح چپ حزب سوسیالیست آمریکا فعال می شود. حزب سوسیالیست به زودی دستخوش یک تغییر سیاسی بزرگ شد و رید و جناح چپ به ۱۲ کرسی از ۱۵ کرسی کمیته اجرایی ملی آن انتخاب شدند، اما اعضای نشسته کمیته با باطل کردن انتخابات و اخراج کل جناح چپ از تصرف حزب جلوگیری کردند. . ایدئولوژی متفاوت در میان اعضای اخراج شده باعث می شود که آنها به دو سازمان رقیب تقسیم شوند و رید حزب کارگر کمونیست آمریکا را تشکیل دهد. رید که مشتاق تشکیل گروه خود به عنوان حزب کمونیست واقعی ایالات متحده است، قصد دارد به روسیه بازگردد تا از کمینترن شوروی به رسمیت شناخته شود. برایانت که از درگیری های سیاسی خسته شده بود تهدید می کند که در صورت رفتن به رابطه آنها پایان می دهد، اما به هر حال این کار را انجام می دهد و قول می دهد تا کریسمس به خانه خواهد آمد.

از آنجایی که اکنون سفر به روسیه غیرقانونی بود، رید با سفر به فنلاند و عبور مخفیانه از مرز وارد کشور می شود. با این حال، زمانی که به آنجا می‌رود، از سیاست‌های استبدادی که بلشویک‌ها بر روسیه کمونیستی تحمیل کرده‌اند، ناامید می‌شود. رید تلاش می کند تا برایانت را ترک کرده و به آنجا بازگردد، اما پس از دستگیری در تلاش برای عبور از مرز در فنلاند زندانی می شود. لوئیز پس از اطلاع از دستگیری خود، از دولت ایالات متحده برای آزادی او کمک می خواهد، اما آن را نمی پذیرد، زیرا در غیاب او به اتهام فتنه متهم شده است. لوئیز بدون هیچ چاره دیگری به طور غیرقانونی به فنلاند سفر می کند، اما در زمان رسیدن، رید به عنوان بخشی از تبادل زندانیان بین دو کشور به روسیه بازگردانده شده است.

زیرنویس فیلم قرمزها ۱۹۸۱ رید که اکنون در پتروگراد زندگی می کند، به عنوان تبلیغ کننده با کمینترن استخدام می شود و با اما گلدمن که از ایالات متحده اخراج شده بود، در یک آپارتمان مشترک است، غافل از اینکه لوئیز به فنلاند سفر کرده است، او بارها سعی می کند با ارسال تلگراف با او تماس برقرار کند. نیویورک و به طور فزاینده ای از عدم پاسخ ناامید می شود. لوئیز راهی پتروگراد می شود، جایی که اما او را پیدا می کند و به او می گوید که رید برای سخنرانی در باکو فرستاده شده است. در بازگشت به پتروگراد، ارتش سفید تزار به قطار رید حمله می کند. رید موفق می شود از حمله جان سالم به در ببرد و در ایستگاه قطار با لوئیز متحد می شود. به زودی پس از آن، او در بیمارستان بستری می شود و در آنجا بر اثر تیفوس می میرد و لوئیز در کنارش است.

زیرنویس Reds 1981 - بلو سابتایتل

زیرنویس قرمزها ۱۹۸۱ در ۴ دسامبر ۱۹۸۱ منتشر شد و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. علیرغم موضوع سیاسی و تبلیغ محدود بیتی، این فیلم با فروش ۴۰ میلیون دلاری در باکس آفیس ایالات متحده، سیزدهمین فیلم پرفروش سال ۱۹۸۱ شد، رقمی که شامل درآمدهای خارجی باکس آفیس فیلم یا درآمد قابل توجه بعدی آن نمی شود. در ویدئوهای خانگی، پخش جهانی و تلویزیون کابلی، و اشتراک تلویزیون و خدمات پخش. بیتی بعداً اظهار داشت که فیلم “کمی پول درآورد” در باکس آفیس بازمی گردد. در آخر هفته های دوم و سوم فیلم، این نگرانی وجود داشت که مانند دروازه بهشت به یک شکست بزرگ تبدیل شود، اما در ماه آینده عملکرد قوی تری داشت. این فیلم در کاخ سفید برای رئیس جمهور رونالد ریگان نمایش داده شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn