تاریخ انتشار : چهارشنبه 9 فروردین 1402 - 18:48
کد خبر : 217764

دانلود زیرنویس فیلم Scandal 1950 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Scandal 1950 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Scandal 1950 زیرنویس فیلم رسوایی فیلمی ژاپنی به نویسندگی و کارگردانی آکیرا کوروساوا محصول ۱۹۵۰ است. توشیرو میفونه، تاکاشی شیمورا و شرلی یاماگوچی در این فیلم بازی می‌کنند. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم Scandal 1950 ایچیرو آئویه (توشیرو میفونه)، هنرمند، در حالی که مشغول کار بر روی یک نقاشی

دانلود زیرنویس فیلم Scandal 1950 زیرنویس فیلم رسوایی فیلمی ژاپنی به نویسندگی و کارگردانی آکیرا کوروساوا محصول ۱۹۵۰ است. توشیرو میفونه، تاکاشی شیمورا و شرلی یاماگوچی در این فیلم بازی می‌کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Scandal 1950 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Scandal 1950 ایچیرو آئویه (توشیرو میفونه)، هنرمند، در حالی که مشغول کار بر روی یک نقاشی در کوهستان است، با یک خواننده کلاسیک جوان معروف، میاکو سایجو (شرلی یاماگوچی) آشنا می شود. او پیاده است، اتوبوس خود را از دست داده است، اما آنها متوجه می شوند که در همان هتل اقامت دارند، بنابراین Aoye به Saijo با موتور سیکلت خود به شهر باز می گردد. در راه، آنها توسط پاپاراتزی از مجله تبلوید Amour مشاهده می شوند. سایجو از دادن مصاحبه با عکاسان امتناع می ورزد، بنابراین آنها نقشه انتقام خود را می کشند و می توانند از آئویه و سایجو در بالکن اتاقش عکس بگیرند و آن را همراه با یک داستان ساختگی تحت عنوان “داستان عشق میاکو سایجو” چاپ کنند. .

زیرنویس فیلم Scandal 1950 - بلو سابتایتل

زیرنویس Scandal 1950 از این رسوایی دروغین خشمگین شده و قصد دارد از مجله شکایت کند. در جریان سیرک رسانه ای بعدی، یک وکیل سرخورده به نام هیروتا (تاکاشی شیمورا) به او نزدیک می شود که ادعا می کند خشم آئویه را با مطبوعات در میان می گذارد. آئویه هیروتا را به عنوان وکیل خود استخدام می کند، اما هیروتا برای مراقبت از دخترش، ماساکو (یوکو کاتسوراگی)، که به بیماری سل مبتلا شده است، به شدت به دنبال پول است، بنابراین او در ازای موافقت با پرتاب آن، از سردبیر آمور رشوه می گیرد. آزمایش. محاکمه برای شاکیان بد پیش می‌رود و هیروتا، که از مهربانی آئویه و سایجو نسبت به ماساکو و انزجار ماساکو از نحوه رسیدگی به پرونده تحت تأثیر قرار می‌گیرد، احساس گناه می‌کند. ماساکو در پایان محاکمه می میرد، زیرا متقاعد شده است که آئویه و سایجو پیروز خواهند شد، زیرا آنها حقیقت را در کنار خود دارند. در روز پایانی دادگاه، هیروتا، با تحریک وجدان، به گرفتن رشوه اعتراف می کند و آمور پرونده را از دست می دهد.

زیرنویس Scandal 1950 - بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم رسوایی ۱۹۵۰ 

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn