تاریخ انتشار : شنبه 19 فروردین 1402 - 17:55
کد خبر : 218260

دانلود زیرنویس فیلم Scream VI 2023 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Scream VI 2023 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Scream VI 2023 یک فیلم اسلشر آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی مت بتینلی-اولپین و تایلر گیلت و نویسندگی جیمز وندربیلت و گای بوسیک است. این فیلم دنباله ای بر فیلم جیغ (۲۰۲۲) و ششمین قسمت از مجموعه فیلم های جیغ است. در این فیلم ملیسا باررا، جاسمین ساوی براون، میسون گودینگ،

دانلود زیرنویس فیلم Scream VI 2023 یک فیلم اسلشر آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی مت بتینلی-اولپین و تایلر گیلت و نویسندگی جیمز وندربیلت و گای بوسیک است. این فیلم دنباله ای بر فیلم جیغ (۲۰۲۲) و ششمین قسمت از مجموعه فیلم های جیغ است. در این فیلم ملیسا باررا، جاسمین ساوی براون، میسون گودینگ، جنا اورتگا، هایدن پانتییر و کورتنی کاکس بازی می‌کنند که همگی در نقش‌های قبلی خود در کنار جک چمپیون، هنری چرنی، لیانا لیبراتو، درموت مولرونی، دوین نکودا، جاش سگرا و سامارا ویوینگ به گروه بازیگران پیوستند. Scream VI یک قاتل جدید Ghostface را دنبال می کند که بازماندگان “حملات میراث وودزبورو” در شهر نیویورک را هدف قرار می دهد. این فیلم مانند فیلم های قبلی خود خشونت ژانر اسلشر را با عناصر کمدی سیاه و رمز و راز “whodunit” ترکیب می کند و روند فرانچایزهای فیلم و براندازی انتظارات مخاطب را به سخره می گیرد.

لینک اصلاح شد دانلود با زیرنویس چسبیده کلیک کن

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Scream VI 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Scream VI 2023 یک سال پس از قتل‌های وودزبورو که توسط ریچی کرش و امبر فریمن تنظیم شده بود، لورا کرین، استاد دانشگاه بلک‌مور، توسط شاگردش جیسون کاروی، گربه‌ماهی می‌گیرد، که او را در بیرون از یک بار در شهر نیویورک فریب می‌دهد و در حالی که لباس چهره شبح بر تن داشت، او را به قتل می‌رساند. جیسون با هم اتاقی اش گرگ نقشه می کشد تا خواهران سام و تارا کارپنتر را بکشند تا «فیلمی» را که ریچی و امبر می خواستند بسازند، تمام کنند. با این حال، جیسون تماسی از یک Ghostface دریافت می‌کند که گرگ را کشته و متعاقباً جیسون را با چاقو می‌کشد.

سام و تارا اکنون در شهر نیویورک زندگی می‌کنند و به همراه بازماندگان چاد و میندی میکس مارتین، در کنار هم اتاقی‌شان کوین بیلی، دوست دختر میندی، آنیکا کایوکو، و هم اتاقی چاد، ایتان لندری، در دانشگاه بلک‌مور تحصیل می‌کنند. سام به درمان دکتر استون می رود و به دلیل یک تئوری توطئه آنلاین مبنی بر اینکه او مغز متفکر واقعی آخرین قتل ها بوده، در ملاء عام طرد می شود. پدر کویین، کارآگاه وین بیلی، سم را برای بازجویی فرا می خواند، زیرا شناسنامه او در صحنه قتل جیسون به همراه ماسک Ghostface که در حملات سال گذشته استفاده شده بود، پیدا شد. در راه ایستگاه، Ghostface از طریق تلفن ریچی با سام تماس می‌گیرد، که سپس به تارا حمله می‌کند و چندین نفر از تماشاگران را می‌کشد، و ماسک Ghostface دیگری را که در قتل‌های Woodsboro در سال ۲۰۱۱ استفاده می‌شد، بر جای می‌گذارد.

دانلود زیرنویس فیلم جیغ ۶ ۲۰۲۳ در ایستگاه، خواهران با کربی رید، مامور ویژه FBI، یکی از بازماندگان قتل های سال ۲۰۱۱، ملاقات می کنند. آنها همچنین با خبرنگار گیل ودرز روبرو می شوند که سام و تارا به خاطر نوشتن کتابی بر اساس تجربیات خود از او ناراحت هستند. او فاش می کند که سیدنی پرسکات و خانواده اش در پاسخ به حملات اخیر مخفی شده اند. دکتر استون توسط Ghostface به قتل می‌رسد که پرونده سم را می‌دزدد و ماسکی را که در قتل‌های هالیوود زده بود به جا می‌گذارد. میندی این نظریه را مطرح می‌کند که قاتل از قوانین فرانچایزهای فیلم پیروی می‌کند، به‌ویژه این قانون که هر کسی می‌تواند بمیرد در حالی که فرانچایز همچنان ادامه دارد. دوست پسر سم، دنی، از پنجره اش شاهد است که چهره شبح، کوین را در آپارتمان سام و تارا می کشد، قبل از حمله به گروه و کشتن آنیکا، و ماسکی را که در قتل های کالج ویندزور زده بود، بر جای می گذارد. وین پس از مرگ کوین رسما از پرونده خارج می شود، اما قول می دهد که به گروه کمک کند و انتقام دخترش را بگیرد. گیل گروه را به سینمای متروکه ای می برد که در حین تحقیق پیدا کرده بود، که به عنوان زیارتگاه قاتلان Ghostface، شامل سلاح ها و لباس های هر مجموعه از حملات، راه اندازی شده است.

زیرنویس فیلم Scream VI 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس Scream VI 2023 با گیل در آپارتمانش تماس می گیرد و قبل از کشتن دوست پسرش و حمله به او، او را در مورد مرگ دیویی رایلی عذاب می دهد. سم و تارا به موقع می‌رسند تا جلوی Ghostface را بگیرند که گیل را که به بیمارستان منتقل می‌شود، بکشند. گروه موافقت کردند که با کربی در تئاتر ملاقات کنند تا Ghostface را به دام بیندازند. در سکوی مترو، آنها از هم جدا می شوند و Mindy توسط Ghostface در قطاری در حال حرکت چاقو می خورد. در تئاتر، سم توهم پدرش، بیلی لومیس، قاتل اصلی Ghostface را می بیند که به او یادآوری می کند که از خود دفاع کند و به همه بی اعتماد شود. سام با گرفتن چاقوی پدرش از قتل های اصلی، متوجه می شود که آنها در داخل قتل شده اند. وین با سم تماس می گیرد تا به او هشدار دهد که کربی ماه ها پیش از اف بی آی اخراج شده است. دو چهره روح ظاهر می شوند و به چاد حمله می کنند. در حالی که تارا و سم تلاش می کنند تا فرار کنند، کربی و وین هر دو با اسلحه های کشیده می رسند. وین به کربی شلیک می‌کند و خود را به‌عنوان سومین گوست‌فیس و مغز متفکر نشان می‌دهد. همدستان او فرزندانش هستند که مشخص شد اتان و کوئین هنوز زنده هستند.

این سه نفر فاش می کنند که آنها خانواده ریچی هستند که می خواهند انتقام مرگ او را بگیرند. آنها مسئول بدنام کردن سام به صورت آنلاین بودند و قصد داشتند او را متهم به قتل خود کنند. سام و تارا دست بالا را بدست می آورند و با خانواده بیلی مبارزه می کنند، تارا با چاقو به ایتان و سام کوین را می کشد. سام سپس لباس پدرش Ghostface را می پوشد، با یک تماس تلفنی با استفاده از تعویض صدا، وین را طعنه می زند، و بدجوری او را با چاقو می کشد. اتان دوباره ظاهر می شود، اما کربی تلویزیونی را که استو ماچر را کشته است را بالای سرش می شکند و او را می کشد.

زیرنویس فیلم جیغ ۶ ۲۰۲۳ سام موافقت می کند که تارا زندگی خود را مستقل تر بگذراند و تارا موافقت می کند که به درمان برود. همانطور که میندی، چاد و کربی هنوز زنده هستند به بیمارستان منتقل می شوند، سم به ماسک صورت روح پدرش خیره می شود قبل از اینکه آن را دور بیندازد و به دنبال تارا وارد شهر شود.

زیرنویس Scream VI 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس جیغ ۶ ۲۰۲۳ در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۲۷۷ نقد ۷۷ درصد و میانگین امتیاز ۶.۷/۱۰ را دارد. اجماع انتقادی این سایت می‌گوید: «جنبه‌های خاصی از جنایت‌بارترین متا فرنچایز ترسناک ممکن است کهنه شود، اما تغییر محیط و برخی مجموعه‌های ابتکاری کمک می‌کند تا Scream VI تا حد معقولی واضح بماند.» در متاکریتیک، فیلم بر اساس ۵۳ منتقد، میانگین وزنی ۶۱ از ۱۰۰ امتیاز را به دست آورده است که نشان دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط B+ را در مقیاس A+ تا F دادند، همان امتیازی که Scream 2 (1997) و Scream (2022) داشتند، در حالی که مخاطبان PostTrak در مجموع ۸۷٪ امتیاز مثبت با ۷۴٪ به فیلم دادند. گفت که آنها قطعا آن را توصیه می کنند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn