تاریخ انتشار : دوشنبه 12 فوریه 2024 - 16:33
کد خبر : 230729

فیلم محموله عجیب

دانلود زیرنویس فیلم Strange Cargo 1940 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Strange Cargo 1940 – بلو سابتايتل
دانلود زیرنویس فیلم Strange Cargo 1940 فیلم محموله عجیب یک فیلم درام رمانتیک آمریکایی...

دانلود زیرنویس فیلم Strange Cargo 1940 فیلم محموله عجیب یک فیلم درام رمانتیک آمریکایی به کارگردانی فرانک بورزاژ و با بازی کلارک گیبل و جوآن کرافورد در داستانی درباره گروهی از زندانیان فراری از مستعمره های کیفری فرانسه است. فیلمنامه اقتباسی لارنس هازارد بر اساس رمان نه خیلی باریک، نه خیلی عمیق نوشته ریچارد سیل در سال 1936 ساخته شد. این فیلم توسط Joseph L. Mankiewicz برای Metro-Goldwyn-Mayer تهیه شده است. این هشتمین و آخرین جفت فیلم کرافورد و گیبل و اولین فیلم گیبل بود که پس از بر باد رفته منتشر شد. بازیگران مکمل شامل ایان هانتر، پل لوکاس، ادواردو سیانلی و پیتر لور هستند.

دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Strange Cargo 1940 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Strange Cargo 1940 جولی یک دختر بدبین است که در یک کافه در شهری در نزدیکی مستعمره جزایی جزیره شیطان (گویان فرانسه) قرار دارد. زندانی آندره ورن در حالی که درست پس از آزادی از 30 روز سلول انفرادی در یک شیفت کاری است او را در اسکله می بیند. او غیر دوستانه است، اما ورن جذب او می شود و ترتیبی می دهد که به اندازه کافی فرار کند تا در کابینش به ملاقات او برود. غیبت ورن مورد توجه قرار نمی گیرد زیرا مردی با لباس زندانی به خدمه کار بازگشته می پیوندد و شمارش درست می شود. ورن به اتاق جولی می‌رود اما هیچ‌کدام از جولی را نمی‌خواهد و تهدید می‌کند که او را تحویل می‌دهد تا اینکه در صورت پیدا شدن که با یک زندانی معاشرت می‌کند، از جزیره پرت می‌شود. او این فرصت را ندارد زیرا M’sieu Pig قبلاً Verne را گزارش کرده است که در اتاق جولی پیدا شده و به زندان بازگشته است. او از جزیره تبعید شده است اما پولی برای عبور ندارد. خوک می‌خواهد او بماند، اما به او می‌گوید هیچ‌چیز نمی‌تواند او را آنقدر ناامید کند که اجازه دهد او را لمس کند. او برای کمک به مارفیو می رود و در کلبه او زندانی می شود.

گریدو، رئیس زندان، از این واقعیت مبهوت است که شمارش باندهای کار علیرغم غیبت ورن درست بوده است. گریدو فکر می کند که ورن بر خلاف بسیاری از زندانیان پتانسیل بالایی دارد اما می ترسد که این مرد محکوم به فنا باشد. این فقط مسئله زمان است که او کسی را بکشد. در پادگان زندان، غریبه ای که نامش کامبرو است، شروع به نشان دادن ویژگی هایی می کند که او را به عنوان یک شخصیت مرموز و ماوراء طبیعی تعریف می کند: پیش بینی وقایع (از جمله آب و هوا)، شناخت او از مردم، استقامت بدنی، آمادگی او. با نقل قول های مناسب از کتاب مقدس، حتی در اختیار داشتن غیرقابل توضیح پول در صورت نیاز. او در گفت‌وگو با ورن این ایده را مطرح می‌کند که در مرکز فیلم قرار دارد، “هر انسانی خدا را در قلب خود دارد”. ورن این را بسیار خنده‌دار می‌بیند و به تمام نمونه‌های شگفت‌انگیز خدا در اطرافشان اشاره می‌کند. مول طراح یک فرار از زندان است و کامبرو، تلز، هسلر، قاتل زنجیره‌ای را که همسرانش، فلوبر و دوفوند را مسموم می‌کند، با خود می‌برد. ورن و مول دشمنان سرسختی هستند، اما علیرغم این – یا به دلیل آن – ورن قصد دارد به آنها برسد و به آنها بپیوندد.

دانلود زیرنویس فیلم محموله عجیب 1940 سفر در جنگل وحشیانه است. آنها به غذا نیاز دارند، و کامبرو، که هرگز خسته نمی شود، به طور هدفمند به زیر درختان می رود. جولی با مارفیو که او را در حال بسته‌کردن یک کیسه با غذا گرفتار می‌کرد و سعی می‌کرد فرار کند، دعوا می‌کرد. وقتی صدای کامبرو شنیده می‌شود که می‌گوید: «اینطور نیست، جولی»، بازوی او را بالا می‌برند تا او را با چاقو بکشند. وقتی او می‌رود که نگاه کند، هیچ‌کس نیست، اما گونی از بین رفته است و یک دسته پول وجود دارد که برای عبور به سرزمین اصلی کافی است. مارفئو آن را می گیرد. بعداً، در حالی که جولی از او التماس می کند که او را رها کند – آیا او به اندازه کافی آنجا نبوده است؟ – ورن هجوم می آورد. او پول را از مارفیو می گیرد و جولی را با خود می برد. او روشن می کند که دارد می رود زیرا او بهترین چیزی است که در حال حاضر وجود دارد، اما اگر چیز بهتری پیش بیاید، او را کنار می گذارد. آنها کاملا یکدیگر را درک می کنند. کمی بعد، کامبرو با لوازم برمی گردد. سپس ورن ظاهر می شود و به فراریان می پیوندد.

زیرنویس فیلم Strange Cargo 1940 - بلو سابتايتل

زیرنویس Strange Cargo 1940 جولی در اسکله است و به دنبال گذرگاهی در یک کشتی در بندر است، اما هیچ کس او را پارو نمی کند: هوا بد است و بدتر می شود. خوک او را می‌بیند و تهدید می‌کند که ورن را افشا می‌کند، مگر اینکه موافقت کند با او به جزیره برگردد و با او ازدواج کند. او ابتدا او را تحقیر می کند، اما با درک این که این تنها امید ورن است، موافقت می کند، مشروط بر اینکه اجازه داشته باشد به تنهایی خداحافظی کند. مکالمه او با ورن عذاب آور است و وقتی پیگ وارد کلبه می شود، ورن بدترین را تصور می کند. در پایان جولی با خوک می رود. کامبرو اکنون تنها کسی است که می داند ورن زنده است و اگر ورن بمیرد احساس امنیت بیشتری می کند. با وجود آب و هوای وحشتناک، آنها با ماهیگیر به سمت قایق می روند. تنها پس از رسیدن آنها به آنجا نیست که کامبرو می گوید که باید پشت سر بماند. افرادی هستند که او ممکن است به آنها کمک کند. ورن تصمیم می گیرد او را بکشد و با مشت به آرواره او می زند و عمداً او را به امواج متلاشی کننده می زند. کامبرو به یک تکه چوب رانده می‌چسبد و تصویر مسیح را بر روی صلیب کالواری تداعی می‌کند. ماهیگیر می گوید ورن تنها کسی است که می تواند کامبرو را نجات دهد. اما ورن به غریق طعنه می زند و می خواهد بداند خدا اکنون کجاست و می گوید: «ماهیگیر خداست! من خدا هستم! تو هستی… تو هستی…»، اما کامبرو در حالی که فریاد می‌کشد، به زیر می‌رود. ورن از وحشت یخ می‌زند. ناامیدانه با صدا زدن نام کامبرو، برای نجات او به دریای خروشان شیرجه می‌رود. ورن فکر می‌کند که به عرشه باز می‌گردد. کامبرو مرده است و علت را از او می پرسد سپس کامبرو چشمانش را باز می کند و ورن در حالی که گریه می کند او را در آغوش می گیرد.

زیرنویس فیلم محموله عجیب 1940 روز روشنی است. طوفان برطرف شده است و جولی، پیگ و گریدو روی عرشه کشتی بخاری هستند که آنها را به جزیره برمی گرداند. جولی ورن را می بیند که با اطمینان در اسکله به سمت کشتی راه می رود و برای متوقف کردن او بیرون می دود. او به آمدن ادامه می دهد و طبق معمول پر از شوخی، تسلیم گریدو می شود. او که پشیمان است، اما همچنان گستاخ است، به شوخی می گوید که زنی مانند جولی تمام آن چیزی است که به سرپرستی نیاز دارد تا او را در صف نگه دارد. او منتظر او خواهد ماند و پس از پایان دوره او با هم ازدواج خواهند کرد. در سراسر بندر، ماهیگیر و کامبرو، سوار بر قایق اولی، کشتی بخار را تماشا می کنند. ماهیگیر می پرسد که آیا سرانجام همه چیز خوب می شود و کامبرو پاسخ می دهد که اکنون همه چیز خوب است. او به ماهیگیر می گوید: «خداحافظ دوست من» که کلاهش را برمی دارد و جواب می دهد: «خداحافظ مسیو». کامبرو برای خداحافظی شانه مرد دیگر را می‌گیرد و از عرشه پایین می‌آید تا در سایه‌هایی ناپدید شود که راه عبوری وجود ندارد. ماهیگیر که به آرامی لبخند می زند، به آرامی علامت صلیب را روی سینه خود نشان می دهد.

زیرنویس Strange Cargo 1940 - بلو سابتايتل

زیرنویس محموله عجیب 1940 ورایتی اظهار داشت: “اگرچه این تصویر کاستی های زیادی دارد، شخصیت کرافورد به مدیران استودیو ایده ای برای انتخاب درست استعدادهای او برای آینده می دهد. کارگردانی فرانک بورزاج به ضربات دراماتیک ضربه نمی زند او به وضوح معنویت را تعریف نکرده است. زاویه رستگاری که به سردرگمی مخاطب نیز می‌افزاید.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها