تاریخ انتشار : شنبه 3 ژوئن 2023 - 16:35
کد خبر : 221173

دانلود زیرنویس فیلم The Brothers Grimsby 2016 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Brothers Grimsby 2016 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Brothers Grimsby 2016 زیرنویس فیلم برادران گریمزبی یک فیلم کمدی اکشن جاسوسی به کارگردانی لوئیس لتریر و نویسندگی ساشا بارون کوهن، فیل جانستون و پیتر بینهام است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. در این فیلم بارون کوهن، مارک استرانگ، ربل ویلسون، ایسلا فیشر، آنابل والیس، گابوری سیدیبه، پنه لوپه کروز

دانلود زیرنویس فیلم The Brothers Grimsby 2016 زیرنویس فیلم برادران گریمزبی یک فیلم کمدی اکشن جاسوسی به کارگردانی لوئیس لتریر و نویسندگی ساشا بارون کوهن، فیل جانستون و پیتر بینهام است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. در این فیلم بارون کوهن، مارک استرانگ، ربل ویلسون، ایسلا فیشر، آنابل والیس، گابوری سیدیبه، پنه لوپه کروز و ایان مک شین به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم توسط Columbia Pictures، LStar Capital، Village Roadshow Pictures، Four By Two Films، Big Talk Productions و Working Title Films تهیه شده است.

براي دانلود فيلم اينجا کليک کنيد

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Brothers Grimsby 2016 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Brothers Grimsby 2016 کایل آلن “نابی” بوچر 28 سال از برادر کوچکش سباستین بوچر جدا شده بود. در طول سال‌های جدایی‌شان، نوبی به یک هولیگان فوتبال الکلی تبدیل شد که زندگی خود را با دوست دخترش داون و 11 فرزندشان در گریمزبی آغاز کرد، در حالی که سباستین، که اکنون با نام سباستین گریوز شناخته می‌شود، به یکی از ماموران ارشد MI6 تبدیل شده است.

پس از تکمیل یک بازجویی، سباستین اطلاعاتی در مورد یک انسان دوست، روندا جورج، که میزبان مزایایی به نام WorldCure است و یک هدف بالقوه برای ترور است، به دست می‌آورد و به او مأموریت داده می‌شود که برود. دوستان نوبی در میخانه نیز متوجه می شوند که سباستین در WorldCure خواهد بود و نوبی را متقاعد می کنند که به آنجا برود و دوباره با او ارتباط برقرار کند. در این مراسم، سباستین، قاتل پاول لوکاشنکو را می بیند که قصد دارد روندا را با اسلحه ای که به شکل دوربین فیلمبرداری پنهان شده است، ترور کند. در حالی که سباستین برای عکاسی از دوربین آماده می شود، نوبی او را می بیند و او را در آغوش می گیرد و باعث می شود که به طور تصادفی به یک پسر یهودی فلسطینی مبتلا به ایدز به نام شلومو (یوسف هوفری) شلیک کند. اسپری خون در دهان دنیل رادکلیف فرود آمد و او را مبتلا به ایدز کرد.

برادران از دست مقامات و سایر جنایتکاران فرار می کنند. با وجود اعتراضات سباستین، نوبی او را متقاعد می کند که بهتر است در خانه اش در گریمزبی پنهان شود. در همین حال، MI6 با این باور که سباستین سرکش شده است، به یک قاتل به نام چیلکات دستور می دهد تا او را ردیابی کند. سباستین سرپرست خود را جودی صدا می کند و بی گناهی خود را اعلام می کند. چیلکات و افرادش دو برادر را در یک میخانه پیدا می کنند. هر دو موفق به فرار می شوند، اگرچه سباستین با دو دارت سمی لونومیا در شانه و بیضه اش مورد اصابت قرار می گیرد. نوبی با اکراه مجبور می شود سم را از هر دو مکان بمکد و جان سباستین را نجات دهد.

دانلود زیرنویس فیلم برادران گریمزبی 2016 سباستین از جودی می‌فهمد که لوکاشنکو قرار است با یوریس اسمیت در یک اقامتگاه آفریقای جنوبی معامله کند، بنابراین برادران به آنجا سفر می‌کنند. سباستین به طور تصادفی به خود هروئین تزریق می کند و آن را با درمان تقویت استخوان برای شکستگی مچ پا اشتباه می گیرد. سپس نوبی هویت برادرش را پذیرفته و مخفیانه می رود. او به اشتباه نظافتچی به نام بانو را در حالی که لباسی شبیه به لینا همسر جوریس می پوشید، اغوا می کند و جوریس و دو مردش صحبت او را قطع می کنند. سباستین به موقع می رسد و نوبی را نجات می دهد. لینا به آنها می گوید که لوکاشنکو نوعی ویروس خریداری کرده است، اما قبل از اینکه بتواند اطلاعات بیشتری را فاش کند، توسط مردان چیلکات از راه دور به ضرب گلوله کشته می شود. برای پیشی گرفتن از مردان چیلکات، برادران مجبور می شوند در داخل واژن فیل پنهان شوند، اما پس از اینکه چند مرد در حالی که در داخل هستند، با زن فیل رابطه برقرار می کنند، در نهایت با منی فیل پوشیده می شوند.

زیرنویس فیلم The Brothers Grimsby 2016 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Brothers Grimsby 2016 پس از اینکه برادران خود را تمیز کردند، سباستین می پرسد که چرا نوبی او را در کودکی رها کرد. نوبی توضیح می دهد که والدین خوانده سباستین فقط می خواستند یکی از برادران را به فرزندی قبول کنند اما نتوانستند تصمیم بگیرند و او فرار کرد تا سباستین بتواند زندگی بهتری داشته باشد. سباستین از نوبی عذرخواهی می کند. این برادران به شیلی، محل برگزاری فینال جام حذفی فوتبال بین انگلیس و آلمان سفر می کنند. آنها متوجه می شوند که سندیکا قصد دارد سلاح آنها را در میدان باز کند، اما سندیکا سباستین را دستگیر می کند. روندا، مغز متفکر واقعی طرح، به دیدار سباستین می‌رود و به او می‌گوید که قصد دارد ویروس (به نام WorldCure) را از طریق آتش‌بازی وارد میدان کند. نوبی قبل از اینکه سباستین را نجات دهد، لوکاشنکو و دیگر سرسپردگان را در راه می کشد.

برادران دوباره به میدان مسابقه می روند و روندا را می بینند. چیلکات تلاش می‌کند سباستین را بکشد، اما بچه‌های نوبی ویلچر شلومو را به سمت او پرتاب می‌کنند، او را می‌کوبند و کلاه ایمنی را به چوب می‌زنند در حالی که نوبی به دنبال روندا می‌رود. سپس نوبی سعی می کند به روندا شلیک کند اما اسلحه او گیر می کند و متوجه می شود که باید خودش آتش بازی را متوقف کند. او روی یکی از آتش بازی های حاوی ویروس می نشیند. سباستین در آخرین لحظه روی طرف دیگر می نشیند و برادری خود را با نوبی تأیید می کند. آتش بازی با دو نفر بالای سرشان انجام می شود و برادران هنگام فرود بیهوش می شوند. اسلحه نوبی منفجر می شود و به دانیل رادکلیف شلیک می کند که خون آلوده به ایدز او در دهان دونالد ترامپ می ریزد.

گزارش های خبری حاکی از آن است که روندا دستگیر شده است، برادران گریمزبی پس از نجات جهان «مردند» و ترامپ مبتلا به ایدز است. شلومو پس از “کشتن” چیلکات در بازداشت به سر می برد. برادران در واقع در حال بهبودی در بیمارستان هستند و جودی به آنها مراجعه می کند و هویت جدیدی به آنها می دهد و به آنها اطلاع می دهد که ویروس روی آنها تأثیری نداشته است زیرا پادزهر آن منی فیل است. خانواده نوبی با آنها ملاقات می کنند. هشت هفته بعد، نوبی و سباستین در یک ماموریت در اندونزی هستند. در یک قایق، تیمی از افراد مسلح به نوبی نزدیک می شوند و او به سرعت آنها را می کشد. او به سباستین می رسد و از او می پرسد که آیا تیم را ملاقات کرده است و نوبی خیلی دیر متوجه می شود که افراد مسلح تیم او بودند.

زیرنویس فیلم برادران گریمزبی 2016 در یک صحنه پس از پخش اعتبار، برادران در ماشین هستند و توقف می کنند تا از مردی راهنمایی برای رفتن به استادیوم فوتبال را بپرسند. پس از دریافت دستورالعمل، نوبی به مرد شلیک می کند تا “شاهدی از خود باقی نگذاشته” و باعث ناراحتی سباستین می شود.

زیرنویس The Brothers Grimsby 2016 - بلو سابتايتل

زیرنویس برادران گریمزبی 2016 در گردآورنده نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس 137 نقد، با میانگین امتیاز 4.80/10، دارای امتیاز 36 درصدی است. اجماع انتقادی این وب‌سایت می‌گوید: «برادران گریمزبی بینندگان را با جریانی ثابت از طنز تند ساشا بارون کوهن مواجه می‌کند، اما گاف‌های بیش از حد به سمت اشتباه خط بین جسور و ناامید برخورد می‌کند». در متاکریتیک، این فیلم بر اساس 34 نقد، امتیاز 44 را دریافت کرد که نشان‌دهنده «نقدهای مختلط یا متوسط» است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط «B+» در مقیاس A+ تا F دادند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.