تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 سپتامبر 2023 - 19:37
کد خبر : 226134

فیلم چالش

دانلود زیرنویس فیلم The Challenge 2023 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Challenge 2023 – بلو سابتايتل
دانلود زیرنویس فیلم The Challenge 2023 فیلم چالش، همچنین به عنوان تماس خانه پزشک یک فیلم روسی درام فضایی...

دانلود زیرنویس فیلم The Challenge 2023 فیلم چالش، همچنین به عنوان تماس خانه پزشک یک فیلم روسی درام فضایی محصول 2023 به نویسندگی و کارگردانی مشترک کلیم شیپنکو است که تا حدی در ایستگاه فضایی بین المللی فیلمبرداری شده است. در کنار یولیا پرسیلد، که در نقش یک جراح فرستاده شده به فضا برای کمک به یک فضانورد مجروح، بازیگران فیلم میلوش بیکوویچ و ولادیمیر ماشکوف هستند. گروه فیلمبرداری را فضانوردان آنتون شکاپلروف، اولگ نوویتسکی، پیوتر دوبروف و فضانورد ناسا مارک تی ونده هی همراهی می کردند.

دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Challenge 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Challenge 2023 کیهان‌نورد اولگ بوگدانوف در حین پیاده‌روی فضایی زیر جریانی از زباله‌های یک ماهواره اضطراری می‌افتد، آسیب شدیدی به ریه می‌زند و به مراقبت‌های پزشکی فوری نیاز دارد. چند دنده شکسته، ریه راست به شدت تغییر شکل داده و التهاب چرکی ایجاد می کند. پزشکان روی زمین به این نتیجه رسیدند که بوگدانف به مداخله جراحی نیاز دارد. به تعویق انداختن عملیات در آینده غیرممکن است. علاوه بر این، باید مستقیماً در ایستگاه فضایی بین‌المللی انجام شود. در غیر این صورت، بوگدانف تقریباً به طور قطع در اثر شوک در هنگام ورود مجدد جو می میرد.

هفت کاندید داوطلب می شوند تا فوراً به مدار پرواز کنند، همه آنها جراحان قفسه سینه کاملاً جوان اما با تجربه هستند. ارزیابان آنها به تدریج شش نفر از آنها را در طول آموزش سریع حذف می کنند و نفر هفتم، ولادیسلاو نیکولایف، قبل از تصمیم گیری نهایی، به نظر او، نامزد مناسب تری، اوگنیا بلیاوا، را برای تعجب او پیشنهاد می کند.

دانلود زیرنویس فیلم چالش 2023 بلیاوا کل برنامه آزمایشی را در GCTC در شهر ستاره‌ای به مدت تقریباً دو هفته انجام می‌دهد. برنامه ریزان ماموریت دوره های آموزشی او را از گرسنگی اکسیژن در یک محفظه فشار، تمرینات 6 گرمی در سانتریفیوژ و دوره های 25 ثانیه ای بی وزنی در Il-76 سفارشی اضافه می کنند.

زیرنویس فیلم The Challenge 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Challenge 2023 به طور همزمان، بلیاوا در خانه با مشکلات زیادی روبرو می شود: به عنوان یک مادر مجرد که ده سال پیش شوهرش را در یک تصادف رانندگی از دست داد، او زمان کافی برای بزرگ کردن دختر نوجوانش ماشا را ندارد. او همچنین باید از مادرش مراقبت کند که اغلب فراموش می کند داروهای خود را به موقع مصرف کند.

بلیاوا همچنین تنها دو خدمه سایوز دارد که می‌توانند به او کمک کنند: دو فضانورد Roscosmos آنتون شکاپلروف و پیوتر کودریاوتسف، موفق می‌شوند تا چندین ساعت به عنوان پرستاران کارآمد و دقیق بسیج شوند و دوباره آموزش ببینند.

زیرنویس فیلم چالش 2023 فضانوردان و بلیاوا با فضاپیمای سایوز پرتاب می‌شوند که با عجله به ایستگاه فضایی بین‌المللی متصل می‌شود. با شروع عمل، پس از نفوذ به حفره سینه بوگدانوف، بلیاوا با عوارض غیرمنتظره ای مواجه می شود. [توضیحات لازم است] کنترل ماموریت تصمیم می گیرد دستور فرود اضطراری را صادر کند و قمار می کند که بوگدانوف هنوز شانس کمی برای زنده ماندن خواهد داشت. با این حال، بلیاوا از دستور اطاعت نمی کند و سوگند بقراط را توجیه خود می داند. در یک موقعیت تقریباً ناامیدکننده، همکار که روی زمین مانده است [چه کسی؟] و در حال تماشای عملیات پخش است، راه حلی غیرمنتظره و مخاطره آمیز پیدا می کند که نیاز به بداهه پردازی زیادی دارد.

زیرنویس The Challenge 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس چالش 2023 در رسانه های روسی، استقبال متفاوت بود و به سمت مثبت متمایل شد. منتقدان فیلم جلوه‌های بصری و بازی پرسیلد را ستودند، اما در مورد بخش‌های ملودراماتیک طرح، ایدئولوژی فرضی و نحوه برخورد فیلم با بازنمایی زنان در فضا اختلاف نظر داشتند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها