تاریخ انتشار : جمعه 18 فروردین 1402 - 17:03
کد خبر : 218195

دانلود زیرنویس انیمیشن The Incredibles 2004 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن The Incredibles 2004 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن The Incredibles 2004 زیرنویس انیمیشن شگفت‌انگیزان  یک فیلم ابرقهرمانی انیمیشن رایانه‌ای آمریکایی محصول ۲۰۰۴ است که توسط استودیوی انیمیشن پیکسار تولید و توسط والت دیزنی پیکچرز منتشر شد. این فیلم به نویسندگی و کارگردانی برد برد، صداپیشگی کریگ تی نلسون، هالی هانتر، سارا وول، اسپنسر فاکس، جیسون لی، ساموئل ال جکسون و

دانلود زیرنویس انیمیشن The Incredibles 2004 زیرنویس انیمیشن شگفت‌انگیزان  یک فیلم ابرقهرمانی انیمیشن رایانه‌ای آمریکایی محصول ۲۰۰۴ است که توسط استودیوی انیمیشن پیکسار تولید و توسط والت دیزنی پیکچرز منتشر شد. این فیلم به نویسندگی و کارگردانی برد برد، صداپیشگی کریگ تی نلسون، هالی هانتر، سارا وول، اسپنسر فاکس، جیسون لی، ساموئل ال جکسون و الیزابت پنا را بر عهده دارد. داستان این فیلم در نسخه‌ای آینده‌نگر دهه ۱۹۶۰ اتفاق می‌افتد، باب و هلن پار، یک زوج ابرقهرمان، معروف به آقای شگفت‌انگیز و الستی‌گرل، که قدرت‌های خود را مطابق با دستور دولت پنهان می‌کنند و تلاش می‌کنند در یک حومه شهر آرام زندگی کنند را دنبال می‌کند. زندگی با سه فرزندشان با این حال، تمایل باب برای کمک به مردم، تمام خانواده را به رویارویی با یک طرفدار انتقام‌جو می‌کشاند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن The Incredibles 2004 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن The Incredibles 2004 در روز عروسی خود با هلن ترواکس (با نام مستعار Elastigirl)، ابرقهرمان باب پار (با نام مستعار آقای شگفت‌انگیز) با برخورد با یک غیرنظامی از پنجره آسمان‌خراش، اقدام به خودکشی غیرنظامی را خنثی می‌کند. سپس باب متوجه می‌شود که ابرشرور بمب وویج در حال سرقت از ساختمان است، اما توسط هوادار فداکارش بادی پاین که می‌خواهد دستیار او باشد، او را مختل می‌کند. باب بادی را رد می‌کند و Voyage یک بمب را روی شنل بادی می‌چسبد. باب موفق می شود بمب را از زمین خارج کند، اما بخشی از مسیر قطار ال را از بین می برد و باب را مجبور می کند که قطاری را که در حال پیشروی است متوقف کند. پس از عروسی، باب به دلیل خسارت جانبی توسط غیرنظامی انتحاری و مسافران قطار مجروح شکایت می شود. شکایت های مشابه باعث ایجاد نگرش منفی عمومی نسبت به ابرقهرمانان می شود، بنابراین دولت برنامه جابجایی ابرقهرمانان را آغاز می کند و همه «ابر» را از استفاده از قدرت خود در ملاء عام منع می کند و آنها را مجبور به پنهان شدن می کند.

دانلود زیرنویس انیمیشن شگفت‌انگیزان ۲۰۰۴ پانزده سال بعد، باب – که مقدار قابل توجهی وزن اضافه کرده است – و هلن با فرزندانشان، ویولت، دش و بچه جک جک در متروویل زندگی می‌کنند. اگرچه او عاشق خانواده‌اش است، اما دلتنگ روزهای ابرقهرمانی‌اش می‌شود و از شغل پیش پا افتاده‌اش به‌عنوان تسویه‌کننده مطالبات، مهتابی شدن به عنوان یک مراقب با بهترین دوستش لوسیوس بست (معروف به فروزون) دلخور است. یک روز سرپرست باب او را از جلوگیری از سرقت منع می کند، پس از آن باب به سرپرست حمله می کند و در نتیجه اخراج می شود. بعداً زنی به نام میراژ به طور مخفیانه به او پیشنهاد می دهد تا یک ربات غول پیکر “Omnidroid” را که در جزیره Nomanisan رها شده است، تحت کنترل درآورد. باب با فریب دادن دستگاه به پاره کردن منبع برق خود موفق می شود. باب که در اثر این اقدام و دستمزد بیشتر جوان شده است، رابطه خود را با خانواده خود بهبود می بخشد و تمرین می کند تا به شکل خود بازگردد. او زمانی که متوجه پارگی در لباس قدیمی خود شد، به ملاقات طراح لباس ابرقهرمانی ادنا مود می رود. با فرض اشتباه هلن از شغل جدید باب، ادنا لباس های جدیدی برای کل خانواده می سازد.

زیرنویس انیمیشن The Incredibles 2004 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Incredibles 2004 باب که به Nomanisan احضار می شود، متوجه می شود میراژ برای بادی کار می کند. او که اکنون ثروتمند است و خود را سندروم می نامد، سلاح های زیادی اختراع کرده است که ابرقدرت ها را تقلید می کنند. سندروم که از طرد شدن باب خشمگین شده بود، Omnidroid را با واداشتن آن به مبارزه (و کشتن) با بسیاری از ابرقهرمانان، به کمال رساند. Syndrome قصد دارد یک Omnidroid را برای حمله به Metroville بفرستد، سپس آن را به طور علنی با کنترل های مخفی شکست دهد و در نتیجه وضعیت “قهرمان” را به دست آورد. او سپس قصد دارد اختراعات خود را به دنیا بفروشد تا اصطلاح “سوپر” را نامربوط کند.

هلن از ادنا بازدید می کند و می آموزد که باب چه کاری انجام داده است. او چراغی را که ادنا در لباس‌ها تعبیه کرده بود برای یافتن باب فعال می‌کند و باعث می‌شود که باب در حین نفوذ به پایگاه سندرم دستگیر شود. هلن یک هواپیمای شخصی برای پرواز به Nomanisan قرض می گیرد. ویولت و داش دور می شوند و جک جک را با یک پرستار بچه رها می کنند. سندروم با وجود اینکه می‌دانست در هواپیما بچه‌هایی هستند، آن را با موشک ساقط می‌کند، اما هلن و بچه‌ها زنده می‌مانند و به جزیره می‌رسند. میراژ که از بی رحمی سندرم سرخورده شده است، باب را آزاد می کند و او را از زنده ماندن خانواده اش مطلع می کند. نگهبانان سندروم دش و ویولت را تعقیب می‌کنند که با قدرت‌هایشان با آنها مبارزه می‌کنند و با والدینشان متحد می‌شوند. سندرم خانواده را زندانی می کند و Omnidroid را به متروویل دنبال می کند. پارها نیز با کمک میراژ به متروویل می گریزند.

زیرنویس انیمیشن شگفت‌انگیزان ۲۰۰۴ وقتی هوش مصنوعی Omnidroid تشخیص داد که کنترل از راه دور مچ سندرم یک تهدید است، طرح سندروم نتیجه معکوس می‌دهد و او را از پای در می‌آورد و سندرم را در حالی که سعی می‌کند فرار کند، بیهوش می‌کند. Parrs و Lucius با Omnidroid مبارزه می کنند. هلن و بچه ها کنترل از راه دور را بازیابی می کنند و به باب اجازه می دهند منبع برق ربات را از بین ببرد. با بازگشت به خانه، پارها متوجه می‌شوند که سندروم با ربودن جک جک برای بزرگ شدن به‌عنوان یک دستیار تلافی‌جویی می‌کند. با فرار سندرم، ابرقدرت های خود جک جک آشکار می شود و او از چنگ سندرم فرار می کند. هلن نوزاد در حال سقوط را نجات می دهد و باب سندروم را به موتور هواپیمای خود می زند و باعث انفجار آن می شود.

سه ماه بعد، Parrs شاهد ورود supervillain the Underminer بودند. آنها ماسک ها و کت و شلوارهای خود را می پوشند و آماده رویارویی با تهدید جدید هستند.

زیرنویس The Incredibles 2004 - بلو سابتایتل

زیرنویس شگفت‌انگیزان ۲۰۰۴ در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، The Incredibles بر اساس ۲۴۸ بررسی، با میانگین امتیاز ۸.۴/۱۰، ۹۷ درصد تاییدیه دارد. اجماع انتقادی این وب‌سایت چنین است: «شگفت‌انگیزان با آوردن بارهای شوخ طبعی و سرگرمی به ژانر ابرقهرمانی انیمیشن، به راحتی به نام خود عمل می‌کند.» یکی دیگر از جمع‌آوری‌کننده‌های نقد، متاکریتیک، که میانگین وزنی را به نقدهای منتقدان اصلی اختصاص می‌دهد، بر اساس ۴۱ منتقد، میانگین امتیاز ۹۰ از ۱۰۰ را به The Incredibles داد که نشان‌دهنده «تحسین جهانی» است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط کمیاب «A+» در مقیاس A+ تا F دادند و آن را به چهارمین فیلم پیکسار تبدیل کردند که این نمره را دریافت می‌کند (پس از Toy Story 2، Monsters, Inc.، و Finding Nemo).

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn