تاریخ انتشار : دوشنبه 24 آوریل 2023 - 18:40
کد خبر : 219075

دانلود زیرنویس فیلم The King’s Letters 2019 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The King’s Letters 2019 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The King’s Letters 2019 زیرنویس فیلم نامه های پادشاه یک فیلم درام تاریخی کره ای است که در 24 ژوئیه 2019 منتشر شد. داستان آن در اوایل سلسله چوسون رخ می دهد و سجونگ بزرگ و شینمی را به عنوان شخصیت های اصلی خلق هانگول به تصویر می کشد. کارگردانی این فیلم

دانلود زیرنویس فیلم The King’s Letters 2019 زیرنویس فیلم نامه های پادشاه یک فیلم درام تاریخی کره ای است که در 24 ژوئیه 2019 منتشر شد. داستان آن در اوایل سلسله چوسون رخ می دهد و سجونگ بزرگ و شینمی را به عنوان شخصیت های اصلی خلق هانگول به تصویر می کشد. کارگردانی این فیلم را جو چول هیون برعهده داشت و بازیگرانی چون سونگ کانگ هو، پارک هیل، جئون می‌سون، چوی دئوک مون و جونگ هه کیون به ایفای نقش پرداختند. فروش جهانی آن به 6,454,970 دلار آمریکا رسید.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The King’s Letters 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The King’s Letters 2019 در اواسط قرن پانزدهم میلادی، پادشاه کره، سجونگ کبیر می‌خواهد یک سیستم نوشتاری ساده ایجاد کند تا عموم مردم بتوانند باسواد شوند. تا این لحظه، پادشاهی سلسله چوسون از حروف چینی استفاده می کرده است.

دانلود زیرنویس فیلم نامه های پادشاه 2019 سجونگ از یک راهب بودایی به نام شینمی و راهبان دیگرش می خواهد که الفبای جدیدی ایجاد کنند. راهبان به دلیل دانش سانسکریت و سایر زبان‌هایی که از سیستم‌های نوشتاری آوایی استفاده می‌کنند، بینش منحصربه‌فردی دارند. سجونگ قول می دهد اگر راهبان این وظیفه را انجام دهند، یک معبد بودایی بسازد. ملکه سوهون مخفیانه یک بودایی است و از راهبان در قصر استقبال می کند. به دلیل تنش‌های بین بودایی‌ها و کنفوسیوس‌های مسلط، خادمان قسم خورده‌اند که رازداری کنند و راهبان به عنوان خواجه‌های دربار ظاهر می‌شوند.

زیرنویس فیلم The King’s Letters 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس The King’s Letters 2019 این پروژه دشوار سلامت شکننده سجونگ را بدتر می کند، زیرا او از دیابت رنج می برد. او بینایی چشم راست خود را از دست می دهد و پزشکان از او خواسته اند که از استرس دوری کند. پادشاه به یک آبگرم سلامت در کوهستان نقل مکان می کند. در مکان دور، او به طور همزمان تحت درمان های چشمی قرار می گیرد و راهبان در مخفی کاری کامل به کار خود ادامه می دهند. آنها به زودی سیستم نوشتاری را تکمیل کردند که اکنون به نام هانگول یا چوسونگل شناخته می شود.

پادشاه به کاخ باز می گردد و با جنگ قدرت بین بودایی ها و کنفوسیوس ها مبارزه می کند. هر دو گروه برای ایجاد سیستم نوشتاری در یک کتابچه راهنمای منتشر شده اعتبار می خواهند. بودایی ها انتظار دارند سجونگ پایان معامله خود را متوقف کند. کنفوسیوس ها از حفظ قدرت خود و حفظ روابط خوب با چین ناامید هستند. پادشاه تسلیم کنفوسیوس ها می شود و راهبان بودایی را می فرستد.

زیرنویس فیلم نامه های پادشاه 2019 ملکه به منظور اتحاد مجدد سجونگ و شینمی، خود را از گرسنگی می کشد. سجونگ غمگین است و تصمیم می گیرد آخرین آرزوهای همسرش را برآورده کند. شینمی به کاخ سلطنتی فراخوانده می شود و آشتی صورت می گیرد. پادشاه معبد بودایی موعود را می سازد و شینمی مراسم تشییع جنازه ملکه سوهئون فقید را رهبری می کند.

زیرنویس The King’s Letters 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس نامه های پادشاه 2019 پادشاه سجونگ خاطرنشان می کند که سی سال است پادشاه بوده و تنها یک کتاب را به عنوان میراث خود به یادگار خواهد گذاشت. شینمی با تمثیلی پاسخ می دهد که نشان می دهد یک کتاب سجونگ تأثیری غیرقابل محاسبه بر جامعه کره خواهد داشت.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها