تاریخ انتشار : دوشنبه 15 خرداد 1402 - 19:06
کد خبر : 221319

دانلود زیرنویس انیمیشن The Road to El Dorado 2000 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن The Road to El Dorado 2000 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن The Road to El Dorado 2000 زیرنویس انیمیشن جاده الدورادو یک انیمیشن ماجراجویی آمریکایی محصول سال ۲۰۰۰ است که توسط کمپانی DreamWorks Animation تولید و توسط DreamWorks Pictures منتشر شده است. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس انیمیشن The Road to El Dorado 2000 در سال ۱۵۱۹ اسپانیا، میگل و تولیو،

دانلود زیرنویس انیمیشن The Road to El Dorado 2000 زیرنویس انیمیشن جاده الدورادو یک انیمیشن ماجراجویی آمریکایی محصول سال ۲۰۰۰ است که توسط کمپانی DreamWorks Animation تولید و توسط DreamWorks Pictures منتشر شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن The Road to El Dorado 2000 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن The Road to El Dorado 2000 در سال ۱۵۱۹ اسپانیا، میگل و تولیو، هنرمندانی که همکار بودند، نقشه‌ای را به شهر افسانه‌ای طلا، الدورادو، در یک قمار تاس تقلبی برنده می‌شوند (اگرچه از قضا بعد از اینکه تولیو از یکی از حریفان تاس معمولی داده بود، نقشه را کاملاً برنده می‌شوند). پس از افشای کلاهبرداری آنها، آن دو از نگهبانان فرار می کنند و به طور تصادفی روی یکی از کشتی ها می نشینند تا توسط فاتح هرنان کورتس برای دنیای جدید هدایت شوند. در دریا، آنها گرفتار و زندانی می شوند، اما با کمک آلتیوو، اسب کورتس که بدرفتار شده بود، آزاد می شوند و یک قایق پارویی را می دزدند.

دانلود زیرنویس انیمیشن جاده الدورادو ۲۰۰۰ قایق آنها به خشکی می رسد، جایی که میگل شروع به شناسایی مکان های دیدنی از روی نقشه می کند و آنها را به یک نشانگر توتم در نزدیکی آبشاری هدایت می کند که تولیو معتقد است یک بن بست است. همانطور که آنها آماده رفتن می شوند، با یک زن بومی به نام چل روبرو می شوند که توسط نگهبانان تعقیب می شود. وقتی نگهبانان تولیو و میگل را سوار بر آلتیوو می بینند که روی توتم نشان داده شده است، آنها و چل را تا ورودی مخفی پشت آبشار، به الدورادو همراهی می کنند. آنها نزد بزرگان شهر، رئیس تانابوک خوش قلب و کشیش اعظم شرور تزکل-کان آورده می شوند. این زوج زمانی که یک آتشفشان به طور تصادفی فوران می کند اما همزمان در جریان مشاجره بین آنها متوقف می شود، با خدایان اشتباه گرفته می شوند و به همراه اتهام چل به آنها اتاق های مجلل داده می شود. او متوجه می شود که آن دو در حال فریب دادن افراد او هستند، اما قول می دهد که اگر او را با خود در هنگام ترک شهر ببرند ساکت بماند. این دو با هدایایی از طلای تنابوک پر شده اند، اما تلاش تزکل-کان برای قربانی کردن یک غیرنظامی در مراسم خدایان را تایید نمی کنند. در همین حال، کورتس و افرادش به خشکی می رسند.

زیرنویس انیمیشن The Road to El Dorado 2000 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Road to El Dorado 2000 تولیو و میگل به تانابوک دستور می‌دهند تا برایشان قایق بسازد تا بتوانند با تمام هدایایی که به آنها داده شده شهر را ترک کنند، با این حیله که به آنها در «دنیای دیگر» نیاز است. چل به شکلی عاشقانه به تولیو نزدیک می شود، در حالی که میگل شهر را کاوش می کند و از زندگی صلح آمیز شهروندان قدردانی می کند. وقتی تزکل کان میگوئل را در حال بازی با بچه ها با توپ می بیند، اصرار می کند که “خدایان” قدرت خود را در برابر بهترین بازیکنان شهر نشان دهند. تولیو و میگل مغلوب هستند، اما چل توپ را با یک آرمادیلو جایگزین می کند و به آنها اجازه می دهد تا برنده شوند. میگل از مراسم قربانی کردن تیم بازنده چشم پوشی می کند و تزکل-کان را مورد سرزنش قرار می دهد تا با استقبال مردم و جلب احترام تانابوک مواجه شود. Tzekel-Kan متوجه می شود که میگل در طول بازی بریدگی دریافت کرده است و متوجه می شود که این جفت خدایان نیستند زیرا خدایان خونریزی نمی کنند، از این رو دلیل قربانی کردن است. پس از آن، میگوئل که تا آن زمان به فکر ترک شهر افتاده بود، شنید که تولیو به چل می‌گوید که دوست دارد او با آنها به اسپانیا بیاید، قبل از اینکه اضافه کند که می‌خواهد او به طور خاص با او بیاید و میگل را فراموش کند – که رابطه بین آن‌ها تیره می‌شود. دو در یک مهمانی که برای آنها برپا می شود، میگل و تولیو شروع به بحث و جدل در مورد گفتگوی تولیو و چل و تمایل میگل برای ماندن می کنند، زمانی که تزکل-کان یک جگوار سنگی غول پیکر را فرا می خواند تا آنها را در سراسر شهر تعقیب کند. تولیو و میگل موفق می شوند جگوار را گول بزنند و باعث می شوند که جگوار و تزکل کان در گردابی غول پیکر بیفتند که بومیان تصور می کنند ورودی Xibalba، دنیای ارواح است. سپس تزکل-کان در جنگل ظاهر می شود، جایی که با کورتس و مردانش روبرو می شود. تزکل کان با اعتقاد به اینکه کورتس خدای واقعی است، پیشنهاد می کند که او را به الدورادو برساند.

زیرنویس انیمیشن جاده الدورادو ۲۰۰۰ میگل تصمیم می گیرد در شهر بماند در حالی که تولیو و چل سوار قایق تکمیل شده می شوند، قبل از اینکه دود را در افق ببینند و متوجه شوند که کورتس در حال نزدیک شدن است. تولیو با مشکوک به اینکه اگر کورتس آن را کشف کند شهر ویران خواهد شد، پیشنهاد می کند از قایق استفاده کنید تا ستون های صخره ای زیر آبشار را بکوبید و ورودی اصلی شهر را مسدود کنید، علیرغم اینکه می دانستند در این راه طلا را از دست خواهند داد و جنگجویان دوام نمی آورند. در برابر آنها این طرح موفق می شود که شهروندان مجسمه ای را در پی قایق بکشند تا سرعت کافی به آن بدهد. از آنجایی که مجسمه خیلی سریع شروع به سقوط می کند، تولیو در آماده سازی بادبان قایق مشکل دارد. میگل و آلتیوو که توانایی خود را برای ماندن در شهر از دست می دهند، برای باز کردن بادبان ها روی قایق می پرند و مطمئن می شوند که قایق مجسمه را به موقع پاک می کند. این گروه با موفقیت به ستون ها برخورد می کند و باعث غار می شود، در حالی که تمام هدایای خود را در این روند از دست می دهند. درست زمانی که مردان کورتس و تزکل-کان می رسند، در نزدیکی توتم پنهان می شوند. هنگامی که آنها ورودی را مسدود می بینند، کورتس تزکل-کان را دروغگو می داند و با بردن او به عنوان برده، آنجا را ترک می کند. تولیو و میگل، اگرچه از دست دادن طلا ناامید شده‌اند (غافل از اینکه آلتیوو هنوز نعل‌های طلایی را می‌پوشد که در الدورادو با آن‌ها تجهیز شده بود، و بهترین را برای آخر حفظ می‌کند) الدورادو برای همیشه در امان است، از هیجان ماجراجویی خود قدردانی کرده‌اند و به داخل می‌روند. یک جهت متفاوت برای یک ماجراجویی جدید با چل.

زیرنویس The Road to El Dorado 2000 - بلو سابتایتل

زیرنویس جاده الدورادو ۲۰۰۰ در Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۱۰۶ نقد، ۴۸ درصد محبوبیت دارد و میانگین امتیاز ۵.۵۰/۱۰ را دارد. اجماع انتقادی این سایت می گوید: “داستان قابل پیش بینی و شخصیت های لاغر فیلم را صاف کردند.” در متاکریتیک، این فیلم بر اساس ۲۹ منتقد، امتیاز ۵۱ از ۱۰۰ را به دست آورده است که نشان دهنده «نقدهای مختلط یا متوسط» است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط «B+» در مقیاس A+ تا F دادند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn