تاریخ انتشار : دوشنبه 8 خرداد 1402 - 19:09
کد خبر : 220959

دانلود زیرنویس فیلم The Suicide Squad 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Suicide Squad 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Suicide Squad 2021 زیرنویس فیلم جوخه انتحار یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ است که بر اساس تیم کامیکس دی سی، جوخه انتحار ساخته شده است. این فیلم که توسط DC Films، Atlas Entertainment، و شرکت Safran تولید شده و توسط Warner Bros. Pictures توزیع شده است، دنباله ای مستقل

دانلود زیرنویس فیلم The Suicide Squad 2021 زیرنویس فیلم جوخه انتحار یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ است که بر اساس تیم کامیکس دی سی، جوخه انتحار ساخته شده است. این فیلم که توسط DC Films، Atlas Entertainment، و شرکت Safran تولید شده و توسط Warner Bros. Pictures توزیع شده است، دنباله ای مستقل برای Suicide Squad (2016) و دهمین فیلم در دنیای گسترده DC (DCEU) است. این فیلم توسط جیمز گان نوشته و کارگردانی شده است و بازیگرانی از جمله مارگو رابی، ادریس البا، جان سینا، جوئل کینامن، سیلوستر استالونه، ویولا دیویس، دیوید دستمالچیان، دانیلا ملکیور، مایکل روکر، جای کورتنی، پیتر کاپالدی، آلیس براگا در آن حضور دارند. و پیت دیویدسون. در این فیلم، چندین محکوم در ازای احکام سبک‌تر به گروه ضربتی معروف به «جوخه انتحاری» می‌پیوندند. آنها به کشور جزیره ای آمریکای جنوبی کورتو مالتی فرستاده می شوند تا تمام آثار ستاره دریایی غول پیکر بیگانه Starro the Conqueror را قبل از اینکه تحت کنترل دولت محلی بیفتد از بین ببرند.

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Suicide Squad 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Suicide Squad 2021 افسر اطلاعات آماندا والر دو تیم Task Force X را جمع آوری می کند که در محاوره به عنوان “جوخه انتحار” شناخته می شود، که شامل زندانیان ندامتگاه Belle Reve است که می پذیرند در ازای احکام کوتاه شده، ماموریتی را انجام دهند. هیچ یک از تیم ها از وجود دیگری آگاه نیستند. تیم‌هایی که پس از سرنگونی دولت آن توسط رژیم ضدآمریکایی به کشور جزیره‌ای آمریکای جنوبی کورتو مالتی فرستاده می‌شوند و وظیفه دارند آزمایشگاه یوتونهایم متعلق به دوران نازی‌ها را که محل آزمایش مخفی «پروژه ستاره‌ماهی» است، نابود کنند. یک تیم تقریباً به طور کامل توسط ارتش کورتو مالتی در هنگام فرود از بین می رود، اما رهبر تیم سرهنگ ریک فلگ و هارلی کوئین زنده می مانند. کمین تیم اول به عنوان یک انحراف عمل می کند و به تیم دوم اجازه می دهد بدون شناسایی وارد کشور شود. این تیم به رهبری قاتل بلاد اسپورت، که توسط والر در ازای انصراف از دادگاه دختر ناخواسته‌اش تایلا باج‌گیری شد، تیم همچنین متشکل از Peacemaker، King Shark، Polka-Dot Man و Ratcatcher 2 است.

دانلود زیرنویس فیلم جوخه انتحار ۲۰۲۱ والر به جوخه دستور می دهد تا فلگ را پیدا کنند که از دست ارتش فرار کرد اما توسط سربازان شورشی دستگیر شد. تیم پایگاه شورشیان را پیدا می کند و سربازان را قتل عام می کند، اما متوجه می شوند که پرچم توسط رهبر شورش سول سوریا نجات یافته است. علی‌رغم اقدامات گروه، سوریا موافقت می‌کند که به آنها کمک کند تا به پایتخت نفوذ کنند، جایی که دانشمند اصلی پروژه ستاره‌فیش، متفکر، را دستگیر می‌کنند. هارلی توسط دولت کورتو مالت دستگیر می شود و نزد دیکتاتور جدید، سیلویو لونا، که می خواهد با او ازدواج کند، برده می شود. هارلی پس از اطلاع از برنامه‌های لونا برای استفاده از پروژه ستاره‌فیش برای مخالفان سیاسی، او را می‌کشد و فرار می‌کند. او به دیگران می‌پیوندد که از متفکر برای نفوذ به جوتونهایم و شروع به ساختن آن با مواد منفجره استفاده می‌کنند.

زیرنویس فیلم The Suicide Squad 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Suicide Squad 2021 و Ratcatcher 2 با Thinker وارد آزمایشگاه Project Starfish می شوند و Starro the Conqueror را پیدا می کنند، یک بیگانه غول پیکر ستاره دریایی که برای کشتن مردم و کنترل بدن آنها نسخه های کوچکتری از خود ایجاد می کند. The Thinker توضیح می دهد که استارو توسط دولت ایالات متحده به زمین آورده شده است، که به طور مخفیانه برای چندین دهه با استفاده از شهروندان کورتو مالتی به عنوان آزمودنی ها، هزینه آزمایش ها را تامین کرده است. یک پرچم خشمگین تصمیم می گیرد یک هارد دیسک حاوی شواهدی در این مورد را فاش کند، اما توسط Peacemaker کشته می شود، که تحت دستور والر برای پنهان کردن دخالت ایالات متحده است. در همین حال، درگیری بین بقیه اعضای تیم و ارتش منجر به این می شود که مرد پولکا-دات به طور تصادفی مواد منفجره را پیش از موعد منفجر کند. با فروپاشی یوتونهایم، درایو در اختیار Ratcatcher 2 قرار می گیرد. Peacemaker به خاطر دانستن حقیقت در مورد استارو سعی می کند او را اعدام کند، اما Bloodsport به او شلیک می کند و رانندگی می کند.

استارو از یوتونهایم ویران شده فرار می کند، متفکر و بسیاری از ارتش را به طرز وحشیانه ای می کشد و کنترل جمعیت جزیره را شروع می کند. والر به تیم می گوید که ماموریت آنها کامل شده است و به آنها دستور می دهد که آنجا را ترک کنند، اما Bloodsport تصمیم می گیرد تیم را در مبارزه با Starro رهبری کند. والر برای این کار سعی می کند آنها را اعدام کند، اما زیردستان او را ناک اوت می کنند. بعد از اینکه استاررو مرد پولکا-دات را می‌کشد، هارلی سوراخی در چشم آن ایجاد می‌کند و به Ratcatcher 2 اجازه می‌دهد تا موش‌های شهر را احضار کند تا استارو را از درون بجوند. با منحرف شدن ارتش، سوریا کنترل دولت را به دست می گیرد و وعده برگزاری انتخابات دموکراتیک را می دهد. Bloodsport والر را وادار می کند که او و اعضای تیم بازمانده را آزاد کند و در ازای محرمانه نگه داشتن محتویات درایو، اتهامات تایلا را کنار بگذارد و آنها با هواپیما از کورتو مالتی خارج می شوند.

زیرنویس فیلم جوخه انتحار ۲۰۲۱ در یک صحنه میانی، مشخص می‌شود که ویزل، یکی از اعضای تیم اول که گمان می‌رفت پس از غرق شدن در طول ایردراپ تیم مرده است، هنوز زنده است و از غرق شدن جان سالم به در برده است. در یک صحنه پس از اعتبار، والر زیردستان خود را با انتساب آنها به یک ماموریت جدید با Peacemaker که در بیمارستان در حال نقاهت است، تنبیه می کند.

زیرنویس The Suicide Squad 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس جوخه انتحار ۲۰۲۱ در Rotten Tomatoes، The Suicide Squad بر اساس ۳۷۹ بررسی، با میانگین امتیاز ۷.۵/۱۰، دارای ۹۰ درصد تاییدیه است. اجماع انتقادی این سایت چنین می‌گوید: «جوخه انتحار که با دیدگاه ناهنجار نویسنده و کارگردان جیمز گان جان می‌گیرد، نشان‌دهنده یک بازگشت خنده‌دار و سریع است که با قدرت‌های خشونت‌آمیز و هرج‌ومرج ماده منبع بازی می‌کند». در متاکریتیک، این فیلم بر اساس ۵۵ منتقد، میانگین وزنی ۷۲ از ۱۰۰ امتیاز را به دست آورده است که نشان دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط «B+» در مقیاس A+ تا F دادند، همان نمره‌ای که فیلم اول و Birds of Prey دریافت کردند، در حالی که PostTrak گزارش داد که ۸۳ درصد از مخاطبان به آن نمره مثبت نسبت به ۷۳ درصد برای فیلم اول. ۶۲ درصد به PostTrak گفتند که قطعاً فیلم را توصیه می کنند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn