تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فوریه 2023 - 15:14
کد خبر : 216580

دانلود زیرنویس فیلم Waltair Veerayya 2023 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Waltair Veerayya 2023 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Waltair Veerayya 2023 یک فیلم کمدی اکشن به زبان تلوگوی هندی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی بابی کولی و محصول Mythri Movie Makers است. در این فیلم Chiranjeevi به عنوان شخصیت اصلی در کنار Ravi Teja، Shruti Haasan و Catherine Tresa بازی می کند. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم

دانلود زیرنویس فیلم Waltair Veerayya 2023 یک فیلم کمدی اکشن به زبان تلوگوی هندی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی بابی کولی و محصول Mythri Movie Makers است. در این فیلم Chiranjeevi به عنوان شخصیت اصلی در کنار Ravi Teja، Shruti Haasan و Catherine Tresa بازی می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Waltair Veerayya 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Waltair Veerayya 2023 یک ماهیگیر بدنام و قاچاقچی از Vizag، برای مبارزه با یک پرونده قضایی به پول نیاز دارد. سی‌ای سیتاپاتی به او نزدیک می‌شود و او در مورد سولومون سزار، یک قاچاقچی بدنام مواد مخدر که پس از کشتن چندین افسر پلیس از بازداشت RAW فرار کرد، به او می‌گوید. سیتاپاتی، که مسئولیت حضانت سزار را بر عهده داشت، از خدمت تعلیق می شود. او از ویرایا می خواهد که سزار را در ازای دریافت پول از مالزی به هند تحویل دهد. ویرایا این معامله را می پذیرد و با دوستانش و برادر زن سیتاپاتی به مالزی سفر می کند. آنها در هتلی که متعلق به سزار است وارد می شوند و نقشه ای برای ربودن او می اندیشند.

با این حال، ویرایا فرصت را از دست می دهد زیرا با دیدن دکتر نیتیا و دخترش وایشناوی، جایی که نیثیا با عصبانیت بچه را از ویرایا می برد، مبهوت می شود. برادر شوهر Seethapathi بی حوصله می شود و Seethapathi را وادار می کند تا بدون اطلاع ویرایا به تنهایی سزار را دنبال کند، اما توسط سزار گرفتار می شود. ویرایا به محل می رسد و سزار را فریب می دهد تا باور کند که آنها می خواهند با او معامله مواد مخدر را قطع کنند، بنابراین روز را نجات می دهند. بعداً ویرایا توسط سزار به مهمانی خصوصی خود دعوت می شود که در آن گروهی از قاتلان نقابدار سعی می کنند سزار را دستگیر کنند، اما نقشه های آنها توسط ویرایا خنثی می شود که بعداً متوجه می شود که آنها کارکنان هتل هستند.

دانلود زیرنویس فیلم هندی والتر وریا 2023 آنها خود را به عنوان عوامل RAW به رهبری Athidhi نشان می دهند. سزار تحسین خود را برای ویرایا ابراز می کند و پیشنهاد می کند در ازای نجات جانش از او چیزی بخواهد. ویرایا از او می خواهد که به هند بازگردد و سزار موافقت می کند، اما به زودی از ترفند آنها مطلع می شود و آنها از بین می روند. هنگامی که سزار به آتیثی برای کسب اطلاعات با برادر بزرگترش مایکل سلیمان در کنفرانس ویدئویی حمله می کند، ویرایا تلافی می کند و فاش می کند که مایکل هدف نهایی او بوده است. ویرایا سزار را در نمایشگاه عمومی غارهای باتو می کشد، جایی که یک مایکل درمانده شاهد همه چیز است.

زیرنویس فیلم Waltair Veerayya 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس Waltair Veerayya 2023 گذشته: چهار سال پیش، مایکل، در لباس مبدل ماهیگیری به نام کاالا، به عنوان دوست و معتمد ویرایا عمل می کند. بدون اطلاع ویرایا، مایکل داروها را از کارخانه یخ سابق تهیه می کند. ACP Vikram Sagar که به تازگی منصوب شده است، که همچنین برادر ناتنی ویرایا است، به Vizag می رسد و سرکوب سندیکای مواد مخدر را آغاز می کند. ویرایا که از سرگیجه رنج می برد در دوران کودکی خود به طور تصادفی اجازه داد ساگار از درخت بیفتد. از آن زمان، برادران جداگانه بزرگ شدند. اگرچه ساگار نسبت به ویرایا نفرت داشت، ویرایا همیشه او را دوست داشت. ساگار همچنین با دکتر نیتیا ازدواج کرده و صاحب یک دختر وایشنوی می شود.

ساگار منشا مواد مخدر را در محله ویرایا ردیابی می کند، اما مایکل موفق می شود پوشش خود را حفظ کند. یک روز، کارخانه یخ به طور تصادفی کوکائین پیچیده شده در یخ را به یک مدرسه می رساند که منجر به مرگ 25 کودک شد. مایکل متعاقباً ویرایا را قاب می‌گیرد و قصد دارد به مالزی فرار کند. ویرایا توسط پلیس دستگیر می شود و پلیس تصمیم می گیرد در برخوردی او را بکشد تا خشم عمومی را آرام کند. ساگار که معتقد است ویرایا بی گناه است، مواد مخدر توقیف شده را غارت می کند تا مایکل را فریب دهد. او مخفیانه به محل تیراندازی رویارویی برنامه ریزی شده می رسد، به جای ویرایا تا مایکل را دستگیر کند.

با این حال، JCP، که همچنین افسر ارشد ساگار است، با مایکل درگیر است و او را به همراه افراد مایکل به طرز مرگباری با چاقو می زند. مایکل موفق می شود با رسیدن ویرایا فرار کند، نه قبل از اینکه چهره واقعی خود را به او نشان دهد. ویرایا سعی می کند ساگار را که به شدت مجروح شده بود به بیمارستان ببرد، اما او در راه تسلیم جراحاتش شد و فاش کرد که همیشه به او محبت داشته است، اما به دلیل سرکوب سندیکای مواد مخدر نمی تواند آن را به صورت علنی ابراز کند. ویرایا توسط پلیس متوقف می شود و می برد. ساگار از افتخارات دولتی محروم شده و توسط پلیس به عنوان خائن برچسب زده می شود. ویرایا با دلشکستگی تصمیم می گیرد قبل از اینکه سیتاپاتی راه را به او نشان دهد، مایکل را برای شهادتش در دادگاه به هند تحویل دهد.

حال: ویرایا با منفجر کردن پایگاه عملیات خود، مایکل را علیه شریک مواد مخدر خود قرار می دهد. باند رقیب تلاش می کند تا مایکل را بکشد، جایی که او موافقت می کند در ازای جانش با ویرایا به هند بیاید و در دادگاه شهادت دهد. ویرایا با کمک آتیثی، مایکل را به هند برمی گرداند. پس از شهادت مایکل، دادگاه شجاعت ساگار را به رسمیت می شناسد و به او افتخارات دولتی اعطا می کند، در حالی که ویرایا را از اتهاماتش تبرئه می کند. ویرایا برای برآوردن آخرین آرزوی ساگار برای انتقام مرگ کودکان، سر مایکل را در دادگاه قطع می کند و به زندان محکوم می شود.

زیرنویس Waltair Veerayya 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم هندی والتر وریا 2023 از The Times of India 3 ستاره از 5 ستاره را داد و نوشت: “Waltair Veerayya ممکن است همانطور که وعده داده بود احساس پوناکالو در شما ایجاد نکند، اما به اندازه کافی مناسب است، به خصوص اگر طرفدار Chiranjeevi یا راوی تجا باشید. انتظار چیزی خارج از چارچوب را نداشته باشید.” Latha Srinivasan از India Today 3 ستاره از 5 ستاره را داد و نوشت: “نقش چیرانجیوی در این فیلم یادآور فیلم های قبلی او است – حجیم، شیک، کمیک و پر اکشن. Waltair Veerayya همچنین راوی تجا و شروتی هاسان را بازی می کند و کارگردانی آن را بر عهده دارد. بابی کولی. طرفداران چیرو در حال لذت بردن هستند.” هریچاران پودیپدی از هندوستان تایمز نوشت: “قصد بابی برای ارائه یک فیلم تجاری لذت بخش با Waltair Veerayya تا حد زیادی جواب می دهد، حتی زمانی که فاکتور پیش بینی پذیری در زمانی که کمتر انتظارش را دارید وارد می شود. سکانس های اکشن واقعاً نقش مهمی را ایفا می کنند. لحظات عالی فیلم و آنها هیجانات را به شکلی بزرگ ارائه می کنند. این صحنه ها در موارد متعدد از حد خارج می شوند، اما با توجه به مقیاس عظیم فیلم هنوز هم کار می کنند.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها