تاریخ انتشار : دوشنبه 16 اسفند 1400 - 10:28
کد خبر : 195293

دانلود زیرنویس سریال Alex Rider 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Alex Rider 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Alex Rider 2021 الکس رایدر (به سبک △LEX RIDER) یک برنامه تلویزیونی مهیج جاسوسی بریتانیایی است که بر اساس مجموعه رمانی به همین نام اثر آنتونی هوروویتز ساخته شده است. این فیلم که توسط گای برت اقتباس شده است، اوتو فارنت را در نقش شخصیتی همنام بازی می‌کند که توسط زیرمجموعه MI6

دانلود زیرنویس سریال Alex Rider 2021 الکس رایدر (به سبک △LEX RIDER) یک برنامه تلویزیونی مهیج جاسوسی بریتانیایی است که بر اساس مجموعه رمانی به همین نام اثر آنتونی هوروویتز ساخته شده است. این فیلم که توسط گای برت اقتباس شده است، اوتو فارنت را در نقش شخصیتی همنام بازی می‌کند که توسط زیرمجموعه MI6 به ​​عنوان یک جاسوس نوجوان برای نفوذ به مکان‌هایی که دیگران قادر به انجام آن نیستند، استخدام می‌شود. این نمایش به طور مشترک توسط فیلم‌های ساعت یازده و تلویزیون سونی پیکچرز تولید می‌شود و دومین اقتباس از این رمان‌ها است، پس از نسخه فیلم داستانی رمان اول، طوفان شکن در سال ۲۰۰۶.

Alex Rider Season 2 | US Trailer - YouTube

زیرنویس سریال Alex Rider 2021 فصل اول هشت قسمتی، بر اساس پوینت بلان، در ۴ ژوئن ۲۰۲۰ در سرویس پخش ویدیوی Amazon Prime در بریتانیا به نمایش درآمد. این سریال عموماً نقدهای مثبتی دریافت کرد و منتقدان عملکرد اصلی فارنت را تحسین کردند. در نوامبر ۲۰۲۰، این سریال برای فصل دوم با اقتباس از کتاب Eagle Strike تمدید شد. فصل دوم در ۳ دسامبر ۲۰۲۱ پخش شد. این نمایش بسته به کشور در آمازون Prime Video یا تلویزیون IMDb آمازون در دسترس است.

الکس رایدر، نوجوان لندنی، توسط وزارت عملیات ویژه، زیرمجموعه ای از سرویس اطلاعات مخفی (MI6)، استخدام می شود تا به یک آکادمی اصلاحی بحث برانگیز برای فرزندان سرکش فوق ثروتمندان نفوذ کند.

مایکل جی. روسکو، تاجر نیویورکی، قبل از هماهنگی برای ملاقات با مدیر بخش عملیات ویژه، آلن بلانت، توسط یک قاتل حرفه ای روسی، یاسن گرگوروویچ، ترور می شود. در همین حال، در لندن، الکس رایدر با عمویش ایان رایدر، که یک مامور مخفی وزارتخانه است که به عنوان یک بانکدار ظاهر می شود، و خانه دار آمریکایی آنها جک استاربرایت زندگی می کند. بهترین دوست او در مدرسه تام است. ایان وظیفه بررسی مرگ روسکو و یک مرد روسی را دارد که فرزندانش در مدرسه ای به نام پوینت بلان درس می خواندند. با این حال، ایان توسط مامور میدانی خود مارتین ویلبی دوبار عبور می کند و توسط یاسن گرگوروویچ به ضرب گلوله کشته می شود. مقامات انگلیسی ادعا می کنند که ایان در یک تصادف رانندگی کشته شده است. با استفاده از عملکرد Find My Phone در تلفن تام، الکس ماشین عمویش را پیدا می کند و متوجه می شود که او در طی یک تصادف کشته نشده است. با این حال، او با بلانت و مامور MI6 خانم جونز روبرو می شود که با درک مهارت الکس می خواهند او را به خدمت بگیرند. در ابتدا، الکس امتناع می کند، اما پس از تهدید وزارت جک به اخراج و الکس به زندگی در یک خانواده، او تصمیم می گیرد به آنها کمک کند.

Alex Rider season two | Release date, rumours, latest news, cast | Radio  Times

زیرنویس Alex Rider 2021 پس از اطلاع از جزئیات واقعی مرگ ایان از آلن بلانت و خانم جونز، الکس در مدرسه توسط مردی به نام جفری دانیلز ملاقات می‌کند که ادعا می‌کند یکی از مقامات وزارت امور خارجه و مشترک المنافع است که سعی می‌کند زیرمجموعه آلن را به دلیل استفاده از یک نوجوان در این کشور تعطیل کند. جاسوسی الکس که متوجه می شود این یک آزمایش است،

از ارائه اطلاعات به او خودداری می کند. سپس او توسط گروهی به رهبری ولف ربوده می شود و او را در مورد ایان رایدر و پوینت بلان بازجویی می کنند. الکس امتناع می کند و با موسیقی راک بلند و آب شکنجه می شود. با این حال، الکس فرار می کند و متوجه می شود که ربوده شدن او بخشی از یک تمرین آموزشی بود که توسط وزارت سازماندهی شده بود و دانیلز یک مامور MI6 به نام اسمیترز است. بعداً، الکس موافقت می کند که برای دپارتمان کار کند و به پوینت بلان نفوذ کند تا کسانی را که عمویش ایان را به قتل رسانده اند پیدا کند. در همین حال، ویلبی با یاسن ملاقات می کند و ادعا می کند که MI6 از قتل ایان توسط یک مامور دوگانه و ارتباط با پوینت بلان و یاسن بی خبر است.

برای نفوذ در پوینت بلان، الکس رایدر در نقش الکس فرند، پسر خراب تاجر ثروتمند سر دیوید فرند و همسرش لیدی کارولین ظاهر می شود. به او یک فرستنده به MI6 داده می شود که به عنوان یک پخش کننده MP3 مبدل شده است. الکس قبل از ملاقات با دین اوا استلنبوش از پوینت بلان، آخر هفته را در عمارت خانواده دوستان می گذراند. تام تلاش می کند تا با زندگی دوگانه الکس به عنوان یک جاسوس کنار بیاید، اما موفق می شود او را در عمارت ملاقات کند، جایی که الکس او را از وضعیت ارزیابی می کند. الکس همچنین باید با فیونا، دختر خراب دوستان، که در طی یک سفر شکار به همراه دوستانش به کمین الکس می پردازد، مبارزه کند. با این حال، الکس میز را بر روی آنها می چرخاند. الکس بعداً با ایوا ملاقات می کند و خود را به عنوان پسر بداخلاق دوستان ظاهر می کند. فیونا که از برخوردش با الکس عصبانی است، سعی می کند پوشش الکس را باد کند اما یک خدمتکار مخفی او را آرام می کند. الکس سپس عازم پوینت بلان می شود و به مدرسه ای در کوه های فرانسه می رسد. در همین حال، تام شروع به تهیه یک مستند یوتیوب در مورد جاسوس بودن الکس می کند.

Alex Rider Season 2: Release Date, Cast, Synopsis and More

پس از رسیدن به آکادمی پوینت بلان، وسایل الکس مورد بازرسی قرار می گیرد، اما او اجازه دارد پخش کننده MP3 جعلی اسمیترز را که حاوی یک فرستنده است، نگه دارد. در آکادمی، الکس با جیمز، کایرا و لورا دوست می شود اما متوجه می شود که ساشا و آرش از گروه جدا شده اند. الکس با حفظ پوشش خود به عنوان یک مزاحم، هنگام شستن ظرف ها آشفتگی ایجاد می کند. الکس با دکتر گریف، رئیس آکادمی مخالفت می کند و توسط ایوا سیلی می زند. در لندن، MI6 متوجه می شود که داستان مارتین در مورد مرگ ایان که به کره شمالی مرتبط است دروغ است و شروع به شکنجه کردن او می کند. مارتین از خانه جک بازدید می کند و عکسی از الکس به دست می آورد. دپارتمان به مارتین نزدیک می شود اما قبل از اینکه یاسن به او برسند او توسط یاسن ترور می شود. لورا در آکادمی مریض می شود و در بیمارستان بستری می شود. الکس در حالی که دندان هایش را مسواک می زند، مصرف می کند و بیهوش می شود. او از خواب بیدار می شود و متوجه می شود که برای نوعی عملیات آماده شده است.

الکس که از اینکه صبح روز بعد خود را برهنه در رختخواب می بیند شگفت زده شده است، “رویای” عجیب خود را به کایرا و جیمز می گوید، که به او می گویند هر دو رویاها/تجارب مشابهی داشته اند. لورا به گروه باز می گردد که تغییر کرده است، او اکنون به جای الکس، کایرا و جیمز با آرش و ساشا می نشیند و جیمز را عصبانی و گیج می کند. جیمز به کایرا و الکس می گوید که باید قبل از اینکه شبیه لورا شوند فرار کنند. در همین حال، یاسن در مورد الکس تحقیق می کند و در این روند با تام روبرو می شود. وزارت تلاش می کند تا با یک کد روی تلفن مارتین تماس بگیرد اما مافوق او متوجه می شوند که این یک نقض امنیتی است و آن را قطع می کنند. یاسن در حین بازدید از پوینت بلان برای اطلاع رسانی به دکتر گریف در مورد پروتکل های امنیتی جدید پس از نقض، برخورد کوتاهی با الکس دارد. الکس، کایرا و جیمز که به دنبال فرار از آکادمی هستند، وارد دفتر گریف می شوند و تمام درهای پوینت بلان را بازنشانی می کنند. در طول تلاش برای فرار، جیمز توسط ایوا گرفتار می شود و به دفتر او برده می شود، جایی که الکس به دنبال آن می رود که آنها به نوعی از اتاق ناپدید شده اند. در همین حال، پارکر روسکو، پسر مایکل، کنترل شرکت رسانه ای پدرش راسکورپ را به عهده می گیرد و توجه وزارت را به خود جلب می کند. در شب، الکس و کایرا تلاش می کنند تا جیمز و ایوا را در طبقه دوم آکادمی ردیابی کنند. آنها اتاق هایی را پیدا می کنند که کاملاً با اتاق های فعلی آنها مطابقت دارد. مدت کوتاهی بعد، آنها شاهد بودند که دکتر باکستر جراح پلاستیک توسط اوا به دستور دکتر گریف به قتل رسید و اوا فاش کرد که قصد دارد روز بعد با کایرا معامله کند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn