تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 می 2023 - 14:07
کد خبر : 219619

قوی ترین کاراکتر های بازی فری فایر کدامند؟

قوی ترین کاراکتر های بازی فری فایر کدامند؟

زمانی که از بازی های سبک بتل رویال صحبت می کنیم،  یکی از اولین بازی هایی که به ذهنمان می رسد فری فایر گارنا است. یکی از دلایل پرطرفدار شدن این بازی که آن را از سایر بازی های در این سبک متمایز کرده است،  تنوع بالای کاراکترهای آن است. در ادامه این مطلب با قوی ترین

زمانی که از بازی های سبک بتل رویال صحبت می کنیم،  یکی از اولین بازی هایی که به ذهنمان می رسد فری فایر گارنا است. یکی از دلایل پرطرفدار شدن این بازی که آن را از سایر بازی های در این سبک متمایز کرده است،  تنوع بالای کاراکترهای آن است. در ادامه این مطلب با قوی ترین کاراکترهای بازی فری فایر آشنا می شویم.

C:\Users\aa\Desktop\87.jpg

چرا باید بهترین کاراکتر را انتخاب کنیم؟

در بازی فری فایر یک فرصت برای بازیکنان ایجاد شده است تا بتوانند با انتخاب کاراکتر مناسب خود به سطح بالاتری از بازی برسند. بسیاری از مبتدیان با آزمون و خطا سعی می کنند کاراکتر مناسب را انتخاب کنند؛ اما داشتن علم نسبت به قدرت ها، ویژگی ها و مزایای کاراکترهای فری فایر به شما کمک می کند انتخاب منطقی و اصولی تری داشته باشید. در کنار کاراکتر مناسب می توانید با استفاده از جم فری فایر کاراکتر خود و تجهیزات آن را ارتقا دهید و به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید.

در انتخاب کاراکترهای بازی فری فایر باید به چه نکاتی توجه کرد؟

اولین چیزی که در مورد کاراکترهای فری فایر توجه شما را جلب می کند، ظاهر جذاب آنهاست. بسیاری از بازیکنان مبتدی حتی بدون آگاهی از قدرت های کاراکترها و صرفا بر اساس ظاهر آنها یک شخصیت برای خودشان انتخاب می کنند. اما دو چیز کاراکترهای فری فایر را از یک دیگر متمایز می کند؛ قدرت ویژه و ویژگی های خاص کاراکترها. در ادامه به این دو پارامتر می پردازیم.

قدرت های ویژه کاراکترها

هر یک از کاراکترهای بازی فری فایر توانایی و قدرت منحصر به فرد خود را دارند که شما باید بر اساس سبک مبارزه خود آنها را انتخاب کنید. به عنوان مثال برخی کاراکترها با کشتن دشمن خودکار HP را زیاد می کنند و برخی سرعتشان افزایش می یابد؛ برخی کاراکترها یک محیط برای کمک به متحدان خود ایجاد می کنند و برخی دیگر قدرت نارنجک ها را زیاد می کنند. نکته اینجاست که این توانایی ها نامحدود نیست و مدتی طول می کشد تا بتوانند مجدد از آنها استفاده کنند که همین زمان نیز در کاراکترها متفاوت است.

اگر می خواهید در بالاترین سطح قدرت ویژه از کاراکترهای خود استفاده کنید، می توانید با خرید جم فری فایر آنها را تقویت کنید.

C:\Users\aa\Desktop\687.jpeg

ویژگی های خاص کاراکتر

هر یک از کاراکترهای بازی فری فایر ویژگی های خاصی دارند که سلاح های مختلف شما در آسیب رساندن به دشمنان به حساب می آیند. مهارت های کاراکتر شما باعث می شوند بتواند از یک سلاح خاص بهتر استفاده کند؛ به عنوان مثال ممکن است با یک کاراکتر خاص بتوانید بهتر اسلحه اسنایپر را به دست بگیرید و از راه دور به یک جنگجوی شکست ناپذیر تبدیل شوید. با خرید جم فری فایر با ایدی می توانید این ویژگی های کاراکتر خود را تقویت کنید.

اکنون که مهم ترین ویژگی های کاراکترهای فری فایر را بررسی کردیم،  به بررسی قوی ترین کاراکترهای فری فایر می پردازیم.

قوی ترین کاراکترهای فری فایر

قوی ترین کاراکترهای فری فایر باید بر اساس معیارهای خاصی مثل قدرت ویژه، توانایی ها و نظر گیمرهای حرفه ای در مورد بازی کردن با کاراکترهای مختلف تعیین شوند. بر این اساس قدرتمندترین کاراکترهای فری فایر شامل موارد زیر هستند:

ووکونگ (Wukong)

یکی از بهترین کاراکترهایی که با آن می توانید سایر بازیکنان را غافلگیر کنید و به اصطلاح گیمرها کثیف بازی کنید، ووکونگ است. این بازیکن برای مخفی ماندن و دوری از دشمنان و در نهایت ضربه زدن به دشمنان یک گزینه عالی است. ووکونگ توانایی استتار دارد و در مدت ** ثانیه می تواند به یک بوته تبدیل شود؛ علاوه بر این بد نیست بدانید که در این مدت استتار می توانید حرکت کنید اما سرعتتان کاهش پیدا می کند. چنین قدرتی امکان فرصت طلب بودن را برای شما ایجاد می کند و باعث می شود بتوانید در نهایت ضربه نهایی را زمانی به دشمنان وارد کنید که انتظار آن را ندارند.

آلوارو (Alvaro)

در صورتی که بتل رویال فری فایر را چند بار بازی کرده باشید، حتما می دانید که قابلیت پرتاب کردن نارنجک و مواد منفجره به صورت دقیق چقدر می تواند در یک بازی به شما کمک کند؛ حتی گاهی می توان با یک نارنجک کل یک اسکواد را نابود کرد. کاراکتر آلوارو یک متخصص تخریب است که با استفاده از قدرت خود، تخریب و برد مواد منفجره را افزایش می دهد. بنابراین با این شخصیت اگر یک نارنجک انداز خوب باشید می توانید ضربه اساسی به دشمنانتان وارد کنید.

اسکایلر

اسکایلر یک شخصیت تهاجمی دارد که قادر است موانع دفاعی (**** Wallsدشمنان را از بین ببرد. این کاراکتر با ایجاد یک انفجار صوتی تمام دیوارهای حبابی ایجاد شده تا شعاع پنجاه متر را نابود می کند. علاوه بر این اگر با اسکایلر گلو والز بسازید، چهار HP به جانتان اضافه می شود. بنابراین با این ویژگی اسکایلر علاوه بر تهاجم قوی، می توانید دفاع مستحکمی نیز داشته باشید.

C:\Users\aa\Desktop\x2bnrwos.jpeg

کلو (Clu)

کلو یکی دیگر از قدرتمند ترین کاراکترهای بازی فری فایر است که قادر است به خوبی دشمنان را پیدا کند. زمانی که موفق به کشتن یک دشمن نمی شوید و از ضد حمله زدن او هراس دارید، کلو می تواند با ردیابی دشمنان به نابود کردن آنها کمک کند. دقت داشته باشید که برای ردیابی دشمنان آنها نباید نشسته یا دراز کشیده باشند.

جوتا (Jota)

جوتا یکی از سریع ترین کاراکترهای فری فایر است که می تواند همه را بکشد و به جلو حرکت کند. جوتا با کشتن هر یک از دشمنان مقداری HP دریافت می کند و قادر است با سرعت به قلب دشمنان نفوذ کرده و  آنها را از پای در آورد. بازیکنانی که از شاتگان استفاده می کنند با پارکور بازی جوتا و کشتن سریع دشمنان هم HP خود را پر نگه می دارند و هم تمام دشمنان را در چند ثانیه نابود می کنند.

کاپیتان کی (K)

کاپیتان کی یا بویاه یکی از نمادهای بازی فری فایر به حساب می آید و در دو حالت جوجیتسو و سایکولوجیکال تنظیم می شود. این کاراکتر قادر است بدون استفاده از آیتم های شفابخش HP خود را افزایش داده و همچنین EP بیشتری نسبت به سایر کاراکترها دریافت کند. بنابراین کاپیتان کی عملا یک بازیکن جان سخت به حساب می آید.

کرونو (Chrono)

چهره کرونو با الهام از کریستیانو رونالدو طراحی شده تا جذابیت بیشتری برای کاربران داشته باشد. کرونو یکی از جالب ترین ویژگی های بازی فری فایر را دارد که با آن می تواند زمان را به عقب برگرداند. البته او واقعا زمان را به عقب بر نمی گرداند و تنها خود و یارانش را در برابر 600 آسیب محافظت می کند.

C:\Users\aa\Desktop\8.jpg

کلی (Kelly)

کلی در ظاهر یک دختر ضعیف و بی آزار است اما در واقعیت این کاراکتر یکی از بهترین ویژگی های بتل رویال یعنی سرعت را دارد. این کاراکتر با قابلیت شیرجه یا Dash سرعت فوق العاده ای به دست می آورد و به راحتی می تواند از مهلکه فرار کند.

چگونه می توانیم کاراکتر مورد علاقه مان را تقویت کنیم؟

قوی ترین کاراکتر فری فایر برای همه افراد یکسان نیست و به سبک بازی کاربران بستگی دارد؛ بنابراین بهتر است خودتان با بررسی تمام کاراکترها بهترین کاراکتر را برای خودتان انتخاب کنید. برای بالا بردن سریع سطح کاراکتر مورد علاقه خودتان باید از آیتم پولی جم فری فایر استفاده کنید. با خرید جم فری فایر ارزان از سایت آسان جم علاوه بر تقویت کاراکترها می توانید تجهیزات خود را نیز ارتقا دهید. اگر مایل به آشنایی بیشتر با کاراکترهای فری فایر هستید، توصیه می کنیم از سایت آسان جم بازدید نمایید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها