تاریخ انتشار : سه‌شنبه 18 اکتبر 2022 - 11:01
کد خبر : 203379

نرم افزار مالی و حسابداری روزنه شرق

نرم افزار مالی و حسابداری روزنه شرق

امروزه هر کسب و کاری به نرم‌افزار حسابداری و مدیریت ارتباط با مشتری نیاز مبرم دارد. در واقع برای بهبود وضعیت داده‌های مشتریان و همچنین مدیریت فرآیند‌های مربوط به آن‌ها حتماً باید از یک نرم‌افزار crm حرفه‌ای استفاده شود که در حال حاضر شرکت‌های مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند که ما در این مقاله

امروزه هر کسب و کاری به نرم‌افزار حسابداری و مدیریت ارتباط با مشتری نیاز مبرم دارد. در واقع برای بهبود وضعیت داده‌های مشتریان و همچنین مدیریت فرآیند‌های مربوط به آن‌ها حتماً باید از یک نرم‌افزار crm حرفه‌ای استفاده شود که در حال حاضر شرکت‌های مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند که ما در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین نرم‌افزار حسابداری bpms بپردازیم که به طور کامل توانایی مدیریت انواع داده‌های مشتریان مانند شماره تماس، ‌ایمیل، خرید‌های نهایی شده و… را برای مجموعه‌های مختلف خواهد داشت.

به طور کلی نرم‌افزار bpms همه‌ی مواردی که یک کسب و کار باید به منظور مدیریت ارتباط با مشتری به اجرا در آورد را در اختیار مدیران مجموعه‌ها قرار می‌دهد. اما ممکن است با این سؤال روبرو شده باشید که چرا نرم‌افزار crm ایرانی bpms به نسبت سایر نرم‌افزار‌های مشابه از عملکرد بهتری برخوردار است که در ادامه به این موضوع اشاره می‌کنیم.

 

دلایل استفاده از نرم‌افزار bpms ایرانی

این برنامه یک نرم‌افزار crm ایرانی محسوب می‌شود که یک کارگروه متشکل از افراد حرفه‌ای و متخصص با رویکرد مدیریت بهتر مشتریان کسب و کار‌ها موفق به تهیه و تنظیم آن شده‌اند. اما برای اینکه بهتر بتوانیم دلایل بکارگیری از این نرم‌افزار حسابداری شرکتی را درک کنیم، اجازه دهید به موارد بااهمیتی اشاره کنیم:

محیط کاربری فوق‌العاده ساده

نرم‌افزار bpms برعکس سیستم‌های crm موجود در بازار از سادگی فوق‌العاده‌ای برخوردار است. در واقع به منظور ایجاد و دریافت گزارشات، طراحی فرم و مواردی از این قبیل، به هیچ عنوان نیازی به بررسی‌های پیچیده نخواهد بود. همچین رابط گرافیکی فرم‌ها، گزارشات نموداری و… به شکل کاملاً پیش‌فرض در برنامه گنجانده شده است و فقط کافی است برای اهداف مورد نیاز شخصی‌سازی انجام شود. به طور کلی اکثر سازمان‌ها به راحتی می‌توانند از نرم‌افزار حسابداری خدماتی به طور کامل استفاده کنند.

تنظیم منو‌های اختصاصی

از جمله امکانات موجود در نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری bpms در نظر گرفتن منو‌های اختصاصی است که از این طریق به راحتی می‌توان به انواع فرم و گزارشات دسترسی داشت. در واقع این مزیت سبب می‌شود تا افراد و کارکنان مجموعه‌ها کمتر دچار سردرگمی شوند و به راحتی بتوانند مدیریت بهتری بر مشتریان داشته باشند.

طراحی جداول دلخواه

در این نرم‌افزار حسابداری روزنه شرق دسترسی راحت به جداول اطلاعاتی مانند قرارداد‌ها، حساب‌های بانکی و… وجود دارد. حتی تولید جداول دلخواه برای مدیریت آسان‌تر مجموعه در اختیار مدیران کسب و کار‌ها قرار دارد که در این صورت محیط ورود اطلاعات به شکل خودکار ایجاد شده و برای استفاده در اختیار پرسنل قرار می‌گیرد.

امکان انجام سریع فرآیند‌ها

گاهاً ممکن است در بعضی از موارد به انجام سریع مدیریت داده‌ها نیاز باشد که نرم‌افزار bpms این امکان را به کسب و کار‌ها می‌دهد تا استانداردسازی و همچنین بهینه‌سازی به موازات هم انجام شود. در واقع در این صورت سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند تغییرات اختصاصی‌شان را در نرم‌افزار حسابداری داشته باشند تا از این رو بتوانند عملکرد بهتری نشان دهند.

به طور کلی نرم‌افزار crm ایرانی حسابداری bpms دارای امکانات مختلفی است که سبب شده تا بسیاری از مجموعه‌ها و کسب و کار‌ها آن را بعنوان یک نرم‌افزار حسابداری بازرگانی بکارگیری نمایند. حال به برخی از بهترین امکانات این برنامه اشاره می‌کنیم:

 

  • طراحی برنامه‌های خاص کسب و کارها.
  • رصد چرخه‌ی مدیریت سازمان‌ها به شکل نمودار.
  • بهینه‌سازی فرآیندهای کسب و کار با بکارگیری گزارشات پیشرفته.
  • ایجاد فرم‌های دلخواه و مورد نیاز.
  • شکل‌گیری ارتباط میان فرم‌ها با فرآیندهای استاندارد برنامه.
  • و…

ویژگی‌های منحصربفرد نرم‌افزار حسابداری صنعتی bpms

مطمئناً وقتی قرار است کسب و کار‌ها مدیریت ارتباط با مشتری بهتری داشته باشند، طبیعتاً باید از یک برنامه حسابداری قابل اعتماد که ویژگی‌های خاصی دارد، استفاده کنند. در این خصوص نرم‌افزار bpms از جمله برنامه‌هایی است که در ادامه سعی می‌کنیم به بهترین ویژگی‌های آن بپردازیم:

– دسترسی فوق‌العاده راحت به همه‌ی امکانات نرم‌افزار به شکل آنلاین.

– دسترسی به نرم‌افزار حسابداری بر روی پلتفرم‌های مختلف.

– قابلیت ارسال‌ایمیل و حتی پیامک.

– قابلیت ایجاد لیست کالا در فرم‌های مختلف.

– قابلیت تعریف انواع فیلد مانند محاسباتی و…

– امکان تعریف سطوح کنترلی به جهت مدیریت بهتر.

– قابلیت طراحی جداول بانک اطلاعاتی به شکل خودکار.

– امکان ارتباط با فرم‌ها، کالا‌ها، حساب‌ها برای مدیریت ارتباط با مشتری راحت‌تر.

– قابلیت بکارگیری از فرم ایجاد شده در نرم‌افزار.

– قابلیت متصل کردن فرآیند‌های کسب و کار از طریق وب سرویس.

– دریافت و بررسی گزارشان مختلف در بازه‌های زمانی دلخواه.

– دریافت گزارش عملکرد پرسنل.

– بررسی مسیر حرکتی روند کسب و کار حتی به شکل گرافیکی.

– امکان استفاده از نرم‌افزار حسابداری و مالی برای ورود اطلاعات همه پرسنل.

– امکان تغییر روند فرآیند بدون ایجاد خلل در انجام فرآیند در حال اجرا.

همانطور که مشاهده می‌کنید ویژگی‌های برنامه bpms که در این بخش آورده شده است، موجب شده تا کسب و کار‌ها بدون هیچ گونه تردیدی روی به استفاده از این سیستم مدیریت مالی بیاورند. به طور کلی هدف از بکارگیری چنین نرم‌افزار‌هایی بهبود شرایط کسب و کار و انجام اتوماتیک اکثر کارهاست. ضمن اینکه استفاده از نرم‌افزار crm ایرانی باعث کاهش هزینه‌های مجموعه‌ها می‌شود و چه بسا با نقدینگی ذخیره شده می‌توان به دیگر امورات شرکت رسیدگی کرد. حال برای اینکه بتوانید از یک سیستم و نرم‌افزار مالی و حسابداری استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم بند نهایی این مقاله را مطالعه نمایید.

 

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم تا شما عزیزان را با ویژگی‌های منحصربفرد برنامه حسابداری و مالی آشنا کنیم تا در صورتی که کسب و کار دلخواه‌تان را مدیریت می‌کنید، بتوانید با استفاده از این نوع برنامه‌ها مدیریت بهتری داشته باشید. در همین راستان توصیه می‌کنیم از نرم‌افزار حسابداری روزنه شرق بهره ببرید چرا که در حال حاضر از بهترین نرم‌افزار‌های حسابداری bpms ایرانی است که بوسیله یک تیم کاملاً متخصص تولید شده است. حال برای اینکه بتوانید به جزئیات بیشتری از این برنامه دست یابید، کافی است که از طریق راه‌های ارتباطی قرار داده شده به وب‌سایت روزنه شرق مراجعه کنید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 1
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

علی سه‌شنبه , 25 اکتبر 2022 - 11:56

بسیار عالی به نظر من نرم افزار حسابداری روزنه خیلی کامله و مناسب برای همه مشاغل است