تاریخ انتشار : پنجشنبه 13 بهمن 1401 - 9:39
کد خبر : 214808

پارس قطعه | تولید کننده قطعات بدنه رنگی

پارس قطعه | تولید کننده قطعات بدنه رنگی

 در صورت بروز تصادف ارامش خود را حفظ کنید و برای خرید قطعات میتوانید به پارس قطعه مراجعه کنید.   اولین اقدام هنگام وقوع تصادف خودرو : اولین قدم حفظ ارامش و تسلط به خود میباشد. در عین ارامش و رعایت موارد ایمنی به بررسی اولیه خسارت وارده بپردازید و از بحث و نزاع دوری

 در صورت بروز تصادف ارامش خود را حفظ کنید و برای خرید قطعات میتوانید به پارس قطعه مراجعه کنید.

 

اولین اقدام هنگام وقوع تصادف خودرو :

اولین قدم حفظ ارامش و تسلط به خود میباشد. در عین ارامش و رعایت موارد ایمنی به بررسی اولیه خسارت وارده بپردازید و از بحث و نزاع دوری کنید. با پلیس تماس بگیرید و منتظر افسر بمانید. از صحنه تصادف عکس بگیرید و خودرو خود را در صورت امکان از ترافیک جدا کنید.

توجه داشته باشید در صورت توافق بین طرفین تصادف میتوانید با رد و بدل کردن مدارک به بیمه مراجعه کنید و برای تصادفات زیر ۲۰ میلیون خسارت نیازی به کروکی افسر نمیباشد.

پارس قطعه اولین و تنها برند رنگی فروش بدنه خودرو در کشور:

بعد از مدت های روش های سنتی تعمیر و رنگ خودرو و معطلی زیاد و کیفیت پایین رنگ های گاراژی ، پارس قطعه اولین و تنها برند رنگی فروش کشور ، ابداع کننده فروش قطعات بدنه رنگ کوره ای و رنگ فابریک با کد رنگ و ضمانت های لازم ، افتخار بیش از ۱۵ سال ارائه خدمات رنگی از سال ۸۶ را به سراسر ایران دارد.

مجموعه پارس قطعه اولین و تنها تولید کننده قطعات بدنه رنگ کوره ای در کشور مبتکر فروش آنلاین قطعات از سال ۹۵ میباشد. مشتریان و مردم عزیز میتوانند بدون معطلی در تعمیرگاه ها و فقط با ذکر کد رنگ و قطعات مورد نیاز قطعه خود را تهیه نمایند و از سرعت و کیفیت بالای قطعات بهره مند شوند.

تمامی قطعات مانند درب عقب پژو ۴۰۵ درب عقب پژو ۴۰۵ نقره ای با کد ۹۰۲T  و یا درب صندوق ۱۳۲ سفید با کد ۵۰۷ در مجموعه موجود میباشد.

همچنین قطعاتی مانند سقف و ستون پراید یا قسمت عقب پراید ۱۳۱ و یا قسمت جلو پژو پارس موجود میباشد به صورت فابریک کارخانه و برش خورده.

images_1675184983.png

قطعه فابریک چه قطعه است؟

تعریف قطعه فابریک به طور ساده خیلی به قطعه ای گفته میشه که از اتاق یدک صفر و کاملا نو کمپانی باز میشه. تنها قطعه نویی که دارای ضمانت کارشناسی هستن و گرون ترین نوع قطعه یدک بدنه رنگی میباشد قطعات فابریک به دلیل داشتن ضمانت کارشناسی خیلی طرفدار دارند  اما فقط مناسب ماشین های مدل سال و یک سال قبل میباشد

همچنین از لحاظ هزینه از لحاظ افت قیمت نیز فقط مناسب خودروهای مدل بالا میباشند.

قطعه استوک: قطعه دست دوم که در اکثر موارد ضرب خورده هست و یا از روی خودرو اوراقی باز میشه و یا در اصطلاح داغی بیمه هستن که در بازار خیلی روی فابریک بودن این قطعات مانور داده میشود ولی خب در نهایت تعویض و ضرب قطعه توسط کارشناس تشخیص داده میشود.

مزایای خرید از پارس قطعه برای مشتریان :

 • تهیه آسان‌تر کالا بدون نیاز به مراجعه حضوری
 • دریافت قطعه کوره ای واقعی حرارت دیده در کوره رنگ استاندارد خودرو
 • خرید کالاها با قیمت مناسب به دلیل حذف واسطه ها
 • دسترسی به کالاهای متنوع
 • امکان مقایسه قیمت یک محصول واحد در بین چندین فروشنده
 • دسترسی به اطلاعات کامل در مورد برندها و محصولات
 • تضمین کیفیت کالاها
 • عدم خواب خودرو در گاراژها و تعمیرگاه ها
 • صرفه جویی در وقت و هزینه

پارس قطعه به تمامی استان های کشور از آذربایجان تا سیستان ، از خراسان تا اهواز  ارسال انواع قطعه رنگی از جمله : کاپوت، گلگیر، درب های اطراف، درب صندوق، گلگیرعقب ، سپر ، چراغ، شاسی، کلاف، سر شاسی، نصف اتاق، اسکلت و اتاق کامل در انواع فابریک و کوره ای را داشته و با استفاده از روش های زمینی و هوایی این امر انجام شد.ه است.

images_1675185028.png

 فروش عمده و اعطای نمایندگی :

مجموعه پارس قطعه اماده عقد قرارداد و اعطای نمایندگی بدنه رنگی فروشی به سراسر کشور میباشد. قطعاتی مانند گلگیر جلو کوییک و یا درب صندوق پژو ۴۰۵ به صورت عمده در کد رنگ های مصرفی قابل ارسال میباشد.

همچنین قطعاتی مانند سپر جلو و عقب و چراغجات به صورت عمده در برند های مختلف قابل ارسال میباشد.

تفاوت رنگ کوره ای با رنگ هوا خشک (قطعه رنگی خشک شده در محیط باز) :

 • عدم وجود آشغال رنگ در قطعه به سبب محیط ایزوله
 • عدم وجود عیوب رنگ مانند سوزنی و شُرّه رنگ
 • خواب و چین یک دست رنگ همانند قطعه فابریک
 • رنگ شفاف و باکیفیت
 • عدم استفاده از بتونه در قطعات
 • استفاده از رنگ های با کیفیت بالا جهت تحمل دما
 • دارای ۱۸ ماه ضمانت پوسته شدن و ترک خوردگی رنگ

رنگ کوره ای انواع قطعات بدنه خودرو کوره رنگ پارس قطعه کاملا متفاوت با اتاق های رنگ معمولی بوده و به طور کاملا حرفه ای و صنعتی پروسه رنگ و پخت قطعات انجام می شود. یکی از مهم ترین مزایا قطعه کوره ای عدم وجود بتونه در قطعه می باشد که احتمال فابریک محسوب شدن قطعه را نیز افزایش میدهد.مجموعه پارس قطعه تولید کننده قطعات بدنه رنگی دارای کوره صنعتی استاندارد که مشخصات آن با کوره های شرکت های ایران خودرو و سایپا مطابقت دارد و تمامی قطعات بدنه رنگ کوره ای پارس قطعه در این کوره رنگ آمیزی می شود.

images_1675185061.png

چرا پارس قطعه ؟

مجموعه پارس قطعه به عنوان قدیمی ترین و اولین مجموعه بدنه رنگی خودرو در کشور ، مطمئن ترین و به صرفه ترین پیشنهادات را به شما برا تعمیر خودرو خود ارائه میکند. مهم ترین اصل در پارس قطعه ارائه مشاوره در ارتباط به خسارت وارده به شما میباشد. پارس قطعه با داشتن بیش از ۱۵ شعبه و دفتر فروش در سراسر کشور صرفا مجازی نمیباشد و قطعات بدنه خودرو را به صورت رنگی و در انواع فابریک ، کوره ای دو پوششه و همچنین در حوزه اتاق و اسکلت فابریک خودرو به صورت قانونی فعالیت دارد.

نحوه سفارش از پارس قطعه :

 • حضوری: با مراجعه به دفاتر پارس قطعه میتوانید با دارا بودن نمونه رنگ مانند درب باک و یا کد رنگ قطعه مورد نظر خود را سفارش و تحویل بگیرید.
 • آنلاین: با شماره های پارس قطعه که در سایت پارس قطعه قرار دارد میتوانید با ذکر قطعه و سمت و کد رنگ ( مثلا درب صندوق دنا معمولی کد ۰۲۰ C )و ارائه آدرس و مشخصات قطعه خود را در هر استان و شهری تحویل بگیرید.

چگونه به پارس قطعه اعتماد کنید؟

پارس قطعه دارای مجوزات به روز فعالیت اینترنتی که شامل نماد اعتماد  از وزارت صنعت و معدن و پلیس فتا و نماد ساماندهی کسب و کار از وزارت ارشاد میباشد. همچنین دارای بیش از ۱۴  شعبه در سراسر کشور میباشد و صرفا مجازی نمیباشد. خرید خود را با خیال آسوده انجام دهید.

خدمات تعویض اتاق پارس قطعه:

پارس قطعه به عنوان مرکز معتبر تهیه اتاق درجه ۱ و قانونی فابریک خودروهای ایرانی ، با راه اندازی مرکز تعویض اتاق خودرو قانونی در مشهد ، در یک سال گذشته بالغ بر۴۵  خودرو تصادفی از اقصی نقاط کشور پذیرا بوده و فرایند تعویض اتاق این خودرو ها انجام شد.

در پارس قطعه بعد از مشاوره و توضیحات کامل به مشتریان در صورت نیاز ، فرایند تعویض اتاق از صفر تا صد به صورت کاملا قانونی در مرکز تعویض اتاق پارس قطعه، در کمترین زمان و کمترین هزینه ، قابل اجرا می باشد.

بعد از تعویض کامل اتاق، خودرو طی سه مرحله تست می شود. تست های سرعت و قدرت موتور در سرعت های مختلف ، تست سیستم ترمز ، تست لرزش و غیره.

تست نهایی نیز با حضور مشتری یا نماینده مشتری انجام می شود.

لازم به ذکر است کلیه قطعات یدکی تهیه شده خودروهای ارسالی از طرف مشتریان از بهترین نوع می باشد و مجموعه پارس قطعه به هیچ عنوان از قطعات بی کیفیت در هیچ خودرویی استفاده نمی کند.

همچنین بسیاری از قطعات با مشورت شخص مشتری تصمیم به تعویض یا تعمیر گرفته می شود.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn