تاریخ انتشار : جمعه 11 فروردین 1402 - 16:47
کد خبر : 217841

دانلود زیرنویس فیلم Creed III 2023 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Creed III 2023 – بلو سابتایتل

 دانلود زیرنویس فیلم Creed III 2023 زیرنویس فیلم کرید III یک فیلم درام ورزشی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی و بازی مایکل بی جردن (در اولین کارگردانی‌اش) بر اساس فیلمنامه‌ای از کینان کوگلر و زک بالین است. این دنباله Creed II (2018)، سومین فیلم از سری فیلم‌های Creed و نهمین فیلم در سری فیلم‌های

 دانلود زیرنویس فیلم Creed III 2023 زیرنویس فیلم کرید III یک فیلم درام ورزشی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی و بازی مایکل بی جردن (در اولین کارگردانی‌اش) بر اساس فیلمنامه‌ای از کینان کوگلر و زک بالین است. این دنباله Creed II (2018)، سومین فیلم از سری فیلم‌های Creed و نهمین فیلم در سری فیلم‌های Rocky است. تسا تامپسون، جاناتان میجرز، وود هریس، میلا دیویس کنت، فلوریان مونته‌آنو و فیلیسیا رشاد نیز در این فیلم بازی می‌کنند. در این فیلم، آدونیس کرید (جردن) بوکسور کارکشته و به تازگی بازنشسته شده با دوست دوران کودکی خود و اعجوبه بوکس سابق خود دامیان اندرسون (مجرز) رو در رو می شود.

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

 دانلود زیرنویس فیلم Creed III 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Creed III 2023 در سال ۲۰۰۲ در لس آنجلس، آدونیس “دانی” کرید جوان به همراه بهترین دوستش، قهرمان دستکش طلایی، دامیان “دیاموند دیم” اندرسون، مخفیانه به بیرون می رود تا رقابت او را در یک مسابقه بوکس زیرزمینی تماشا کند. پس از پیروزی دام، او به دانی در مورد آرزوهای خود برای حرفه ای شدن و قهرمان شدن در جهان می گوید. دانی در طی یک مسیر انحرافی در یک مشروب فروشی به مردی به نام لئون حمله می کند.

در سال ۲۰۲۰، دانی در یک مسابقه مجدد مقابل «زیبا» ریکی کانلان، که به تازگی از زندان آزاد شده است، پیروز می شود. دانی از بوکس بازنشسته می شود تا روی همسرش بیانکا و دخترشان آمارا تمرکز کند که از آن زمان اختلال شنوایی آنها باعث شده تا خانواده به زبان اشاره آمریکایی مسلط شوند. سه سال بعد در سال ۲۰۲۳، دانی آکادمی بوکس دلفی را با تونی “دوک کوچولو” اورز جونیور اداره می کند و در حال تبلیغ شاگرد خود، قهرمان جهان فلیکس “ال گوئررو” چاوز، در مسابقه ای با ویکتور دراگو است. بیانکا به دلیل مشکلات شنوایی خود از اجرا صرف نظر می کند و به یک تهیه کننده موفق تبدیل می شود. در حالی که آن دو شاهد رو به زوال سلامتی مادر خوانده دانی، مری-آن، آمارا آرزوی تبدیل شدن به بوکسوری مانند دانی را دارد، که او را به خاطر مشت زدن به دانش آموز دیگری در مدرسه به مشکل می اندازد.

دیم پس از رهایی از زندان دوباره با دانی ارتباط برقرار می کند و تمایل خود را برای از سرگیری حرفه بوکس خود به اشتراک می گذارد. دانی با اکراه دام را به ورزشگاه دعوت می کند تا با چاوز مسابقه دهد، اما سبک تهاجمی او باعث تحقیر چاوز و دوک می شود. دیم بعداً از خانه دانی دیدن می کند، جایی که با خانواده اش ملاقات می کند و دوران با هم در یک خانه گروهی را بازگو می کند، داستانی که بیانکا هرگز نشنیده بود. به طور خصوصی، دیم با استناد به شوت یک در میلیون قبلی دانی، که دانی آن را غیرممکن می‌خواند، درخواست یک شوت تایتل علیه چاوز می‌کند.

دانلود زیرنویس فیلم کرید ۳ ۲۰۲۳ در یک مهمانی برای شرکت ضبط بیانکا، دیم به طور رمزآلود به بیانکا درباره لئون می گوید و اینکه دانی آن را از او مخفی نگه داشته است. دراگو مورد حمله یک مهاجم ناشناس قرار می گیرد و آنقدر مجروح می شود که نمی تواند در مسابقه اش مقابل چاوز شرکت کند. دانی که نمی‌خواهد سرمایه‌گذاری خود را در این رویداد از دست بدهد، دیم را به عنوان حریف پیشنهاد می‌کند، و یک مبارزه ضعیف را بسیار شبیه اولین شوت تایتل راکی بالبوآ انجام می‌دهد، که چاوز آن را پذیرفت. در طول مبارزه، دام به صورت کثیف مبارزه می کند، اما چاوز را ناک اوت می کند و قهرمانی بی چون و چرای سنگین وزن را به دست می آورد.

زیرنویس فیلم Creed III 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس Creed III 2023 پس از مسابقه، دانی مضطرب به دیدار مری آن می رود، که به او نامه هایی را نشان می دهد که دیم برای دانی در زندان نوشته بود و به دلیل اینکه معتقد بود او تأثیر بدی دارد، از او دوری می کرد. یکی از نامه ها حاوی تصویری است که دیم را با یکی از زندانیان نشان می دهد که دانی او را به عنوان مهاجم دراگو می شناسد. دانی که متوجه شد دیم این حمله را سازماندهی کرده است، با او روبرو می شود. دیم فاش می‌کند که قبل از اینکه به او چشم سیاهی بدهد، دانی و خانواده‌اش را دستکاری کرده تا عنوان قهرمانی را بگیرد. دانی نمی‌تواند با بیانکا درباره گناهش نسبت به دیم که از شهرت تازه به دست آمده لذت می‌برد و علناً به دونی تهمت می‌زند به عنوان کلاهبرداری که به او پشت کرده است، صحبت کند.

مری-آن دوباره دچار سکته مغزی می شود و پس از مکالمه با دونی در مقابل چشمانش می میرد، در حالی که مری-آن معتقد است که او آپولو است. پس از تشییع جنازه‌اش، دانی به بیانکا اعتراف می‌کند که لئون در خانه گروهی که او و دیم در آن زندگی می‌کردند، قبل از اینکه او را به فرزندخواندگی بپذیرند، مراقب بدرفتاری بوده است. پس از حمله دانی به لئون در مشروب فروشی، نزاع متعاقب آن با دوستان لئون باعث شد تا دیم اسلحه بکشد. وقتی پلیس رسید، دانی فرار کرد، اما دام دستگیر شد. دانی در تلاش برای جلوگیری از این خاطره، هرگز از شرم و گناه با دیم تماس نگرفت. او با دانستن اینکه دیم از بدنام کردن او دست بر نمی دارد، به بیانکا می گوید که تنها یک راه برای پایین آوردن او وجود دارد.

زیرنویس فیلم کرید ۳ ۲۰۲۳ دانی به First Take می‌رود، جایی که دیم از طریق تلفن با دانی تماس می‌گیرد. دانی تصمیم می گیرد از دوران بازنشستگی خارج شود و دام را برای قهرمانی به چالش می کشد که او قبول می کند. پس از تمرین با دوک و یک دراگو بهبود یافته، دانی در “نبرد لس آنجلس” در استادیوم داجر با دیم روبرو می شود. در یک ماجرای طاقت فرسا و مساوی، دانی تصوراتی از خانه ی بدسرپرست خود و زندگی دیم در زندان دارد که منجر به شکست در راند نهایی می شود. دانی خانواده‌اش را در میان جمعیت می‌بیند و ترس و گناه خود را رها می‌کند و دیم را ناک اوت می‌کند تا در مسابقه پیروز شود و قهرمانی را دوباره به دست آورد. پس از آن، دانی با دیم آشتی می کند، و هر دو نفر اعتراف می کنند که تقصیر دیگری نبوده است. دانی به بیانکا و آمارا در رینگ در استادیوم خالی می‌پیوندد، جایی که وانمود می‌کند با آمارا بوکس می‌کند.

زیرنویس Creed III 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس کرید ۳ ۲۰۲۳ در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۸۹ درصد از ۳۱۰ نقد منتقد، با میانگین امتیاز ۷.۱/۱۰ مثبت هستند. توافق این وب‌سایت چنین است: «سرانجام از سایه نمادین راکی بالبوآ خارج شد، فرنچایز کرید به لطف کارگردانی تند مایکل بی جردن و چرخش پاشنه پاشنه‌ای ظریف توسط جاناتان میجرز، مجدداً جایگاه قهرمانی خود را حفظ کرد.» متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می کند، بر اساس ۶۱ منتقد، امتیاز ۷۳ از ۱۰۰ را به این فیلم اختصاص داده است که نشان دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط «A–» در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که آن‌هایی که توسط PostTrak شرکت کردند ۹۲ درصد نمره مثبت به آن دادند و ۸۰ درصد گفتند که قطعا آن را توصیه می‌کنند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn