تاریخ انتشار : یکشنبه 29 بهمن 1402 - 19:38
کد خبر : 230900

دانلود فیلم Cruella 2021 با زیرنویس چسبیده – دانلود فیلم

دانلود فیلم Cruella 2021 با زیرنویس چسبیده – دانلود فیلم
دانلود فیلم Cruella 2021 یک فیلم درام کمدی جنایی آمریکایی که توسط والت دیزنی پیکچرز، مارک پلات پروداکشنز و گان فیلمز تولید شده و...

دانلود فیلم Cruella 2021 یک فیلم درام کمدی جنایی آمریکایی که توسط والت دیزنی پیکچرز، مارک پلات پروداکشنز و گان فیلمز تولید شده و توسط والت دیزنی استودیو موشن پیکچرز توزیع شده است. این بر اساس شخصیت Cruella de Vil از رمان ۱۹۵۶ Dodie Smith به نام صد و یک سگ خالدار ساخته شده است. این فیلم به کارگردانی کریگ گیلسپی و تهیه کنندگی اندرو گان، مارک پلات و کریستین بور با فیلمنامه ای از دانا فاکس و تونی مک نامارا، برگرفته از داستانی از آلین بروش مک کنا، کلی مارسل، و استیو زیسیس بود.

دانلود فیلم با زیرنویس چسبیده اینجا کلیک کنید

دانلود فیلم Cruella 2021 با زیرنویس چسبیده - دانلود فیلم

دانلود Cruella 2021 در سال ۱۹۶۴ انگلستان، استلا یک کودک خلاق با استعداد در مد است، اما به دلیل موهای سیاه و سفید خود طرد شده و یک رگه پلید ایجاد می کند. مادرش، کاترین، از نام «کروئلا» برای رگه‌های شیطانی‌اش استفاده می‌کند و تلاش می‌کند او را تشویق کند که خوب‌تر باشد. پس از اینکه استلا مدام در مدرسه با مشکل مواجه می شود، کاترین تصمیم می گیرد آنها را به لندن منتقل کند و در یک مهمانی در هلمن هال، عمارتی در ساحل سافولک توقف می کند تا از میزبان درخواست پول کند. استلا با ورود مخفیانه به داخل، گردنبند مادرش را در حالی که توسط سگ‌های دالماسی میزبان تعقیب می‌شود، گم می‌کند، سگ‌هایی که کاترین را از بالکن کنار صخره هل می‌دهند تا جانش را بگیرند. استلا که یتیم شده است به لندن فرار می کند و با خارپشت های خیابانی یاسپر و هوراس دوست می شود.

این سه به دوستان خوبی تبدیل می شوند. استلا دزدی را انجام می دهد و با جاسپر و هوراس درگیر می شود و مهارت های مد خود را با طراحی لباس های مبدل آنها در کنار سگ هایشان بادی و وینک تقویت می کند. جاسپر برای تولدش در سال ۱۹۷۷ برای او شغلی در فروشگاه بزرگ لیبرتی پیدا می‌کند، اما استلا سرایدار می‌شود و از فرصت استفاده از استعدادهایش محروم می‌شود. او در حالت مستی نمایشگر ویترین را تغییر می‌دهد و بارونس را تحت تأثیر قرار می‌دهد – یک طراح مد سرشناس مشهور اما مقتدر – که به او شغلی مطلوب در خانه مدش پیشنهاد می‌کند. استلا اعتماد به نفس بارونس را به دست می آورد اما متوجه می شود که او گردنبند کاترین را به گردن دارد، گردنبند که بارونس ادعا می کند یک میراث خانوادگی است که زمانی یک کارمند آن را دزدیده است. استلا از جاسپر و هوراس می‌خواهد تا در جریان توپ سیاه و سفید بارونس به بازیابی آن کمک کنند، زیرا مشکوک است که بارونس دروغ می‌گوید.

دانلود فیلم کرولا ۲۰۲۱ استلا برای پنهان کردن هویت خود، یک آلتر ایگو به نام “کرولا” ایجاد می کند که به موهای طبیعی خود اجازه می دهد به جای پوشیدن کلاه گیس همیشگی خود و پوشیدن یکی از طرح های قدیمی بارونس از یک فروشگاه لباس قدیمی متعلق به آرتی پر زرق و برق، موهای طبیعی خود را نشان دهند. وقتی جاسپر و هوراس به طاق بارونس نفوذ می کنند، کرولا توجهات را می دزدد، اما آنها متوجه می شوند که بارونس از قبل گردنبند را بر سر دارد. جاسپر بداهه می گوید و موش ها را در مهمانی رها می کند و به استلا اجازه می دهد گردنبند را بکشد. بارونس با سوت سگ دالماتیان خود را احضار می کند و استلا متوجه می شود که بارونس باعث مرگ کاترین شده است. در هرج و مرج متعاقب، یک دالماسی گردنبند را می بلعد. به دنبال انتقام، استلا به جاسپر و هوراس دستور می دهد تا دالماتی ها را ربوده و گردنبند را پس می گیرد. کروئلا بارونس را در رویدادهای مختلف با مدهای عجیب و غریب بالا می برد و از طریق آنیتا دارلینگ، ستون نویس جامعه، دوست دوران کودکی استلا که موافقت کرده است به نوشتن مقاله درباره او ادامه دهد، شهرت پیدا می کند. بارونس خشمگین، وکیلش راجر دیرلی را اخراج می کند، در حالی که رفتار متکبرانه کرولا باعث ناراحتی یاسپر می شود.

دانلود  Cruella 2021 با زیرنویس چسبیده - دانلود فیلم

فیلم Cruella 2021 استلا لباسی با مهره‌های استادانه طراحی و می‌دوزد و پیله‌های شب پره را مخفیانه به‌عنوان مهره در می‌آورد، به‌عنوان مهره‌ای برای مجموعه بهاری بارونس. شب نمایش بهار، بارونس طاق را باز می کند تا متوجه شود که این مجموعه توسط پروانه ها نابود شده است. پس از دیدن این، بارونس متوجه می شود که استلا و کرولا همان شخص هستند. کرولا پس از ویران کردن نمایش بارونس، نمایش مد موسیقی راک خود را در بیرون در پارک ریجنت با پوشیدن یک کت خز مصنوعی دالماسی به اجرا می گذارد تا بارونس را فریب دهد که فکر کند سگ هایش را کشته است. استلا در بازگشت به خانه با بارونس و مردانش روبرو می شود که جاسپر و هوراس را اسیر کرده اند. بارونس با آتش زدن ساختمان، استلا را ترک می کند تا بمیرد و جاسپر و هوراس را به خاطر قتل او به زندان می اندازند. استلا توسط جان، پیشخدمت بارونس نجات می‌یابد، که فاش می‌کند که گردنبند جعبه‌ای را باز می‌کند که حاوی سوابق تولد استلا است: بارونس مادر بیولوژیکی اوست. او به جان دستور داده بود که استلا نوزاد را به قتل برساند تا بر حرفه خود تمرکز کند و ارث شوهرش را حفظ کند و به بارون گفت که نوزاد مرد. بارون دلشکسته به زودی پس از آن درگذشت. در عوض، جان نوزاد را به کاترین، یکی از خدمتکاران بارونس، که استلا را مخفیانه بزرگ کرد، داد.

دانلود کرولا ۲۰۲۱ یاسپر و هوراس را از زندان بیرون می‌کند و حقیقت را فاش می‌کند و آنها، آرتی و جان را برای طرح نهایی خود به خدمت می‌گیرد. گروه پنج نفری مخفیانه وارد جشن خیریه بارونس می شوند و ترتیبی داده اند که همه مهمانان لباس کرولا بپوشند. در بالکن، استلا با مادرش روبرو می‌شود، که قبل از هل دادن او به بالای صخره، وانمود می‌کند که در آغوش گرفته است و مهمانانش ناخواسته شاهد آن هستند. استلا مخفیانه با یک چتر نجات جان سالم به در می‌برد و اکنون از نظر قانونی مرده، شخصیت کرولا خود را برای همیشه قبول می‌کند. بارونس با سوگند انتقام گرفتن از کرولا دستگیر می شود. استلا قبل از “مردن” ارث خود را به کرولا وصیت کرد، از جمله خانه ای که از هلمن هال به “تالار جهنم” تغییر نام داد و در پایان فیلم با همدستانش نقل مکان کرد.

فیلم Cruella 2021 با زیرنویس چسبیده - دانلود فیلم

فیلم کرولا ۲۰۲۱ در جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۷۵ درصد از ۴۰۸ منتقد با میانگین امتیاز ۶.۸/۱۰، نقد مثبتی به فیلم داده‌اند. نظر منتقدان این وب‌سایت می‌گوید: «کرولا نمی‌تواند کاملاً به این سؤال پاسخ دهد که چرا شخصیت عنوانش به یک داستان اصلی نیاز دارد، اما تماشای این جشن بصری خیره‌کننده هر زمان که خانم‌های برجسته آن بوق می‌زنند، بسیار سرگرم‌کننده است». در متاکریتیک، فیلم بر اساس ۵۶ نقد منتقد، میانگین وزنی ۵۹ از ۱۰۰ را دارد که نشان‌دهنده «نقدهای مختلط یا متوسط» است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط “A” را در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که PostTrak گزارش داد که ۸۴٪ از مخاطبان به آن نمره مثبت دادند و ۶۳٪ گفتند که قطعاً آن را توصیه می کنند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn