تاریخ انتشار : شنبه 3 ژوئن 2023 - 16:07
کد خبر : 221166

دانلود زیرنویس فیلم Fifty Shades Darker 2017 با زيرنويس چسبيده – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Fifty Shades Darker 2017 با زيرنويس چسبيده – بلو سابتايتل
دانلود زیرنویس فیلم Fifty Shades Darker 2017 زیرنویس فیلم پنجاه سایه تیره تر یک فیلم درام عاشقانه وابسته به عشق آمریکایی محصول سال ۲۰۱۷ به کارگردانی جیمز فولی و نویسندگی نایل لئونارد است که بر اساس رمانی به همین نام اثر E. L. James در سال ۲۰۱۲ ساخته شده است.

دانلود زیرنویس فیلم Fifty Shades Darker 2017 زیرنویس فیلم پنجاه سایه تیره تر یک فیلم درام عاشقانه وابسته به عشق آمریکایی محصول سال ۲۰۱۷ به کارگردانی جیمز فولی و نویسندگی نایل لئونارد است که بر اساس رمانی به همین نام اثر E. L. James در سال ۲۰۱۲ ساخته شده است. دومین قسمت از سری فیلم های پنجاه سایه و دنباله فیلم پنجاه سایه خاکستری محصول 2015، داکوتا جانسون و جیمی دورنان به ترتیب در نقش آناستازیا استیل و کریستین گری به همراه اریک جانسون، الویز مامفورد، بلا هیثکوت، ریتا اورا، بازی می کنند. لوک گرایمز، ویکتور راسوک، کیم بسینجر و مارسیا گی هاردن در نقش های فرعی.

دانلود فيلم با زيرنويس چسبيده اينجا کليک کنيد

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Fifty Shades Darker 2017 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Fifty Shades Darker 2017 بعد از اینکه آناستازیا استیل کریستین گری را ترک کرد، او کابوس هایی در مورد کودکی آزاردهنده خود می بیند. در همین حال، آنا شغل جدیدی را به عنوان دستیار جک هاید، سردبیری در انتشارات مستقل سیاتل (SIP) آغاز می کند که سه دستیار آخرش همگی در عرض 18 ماه بدون اطلاع قبلی از کار کناره گیری می کنند.

آنا در افتتاحیه نمایشگاه عکاسی دوستش خوزه رودریگز با کریستین برخورد می کند. او ناامید است که کریستین همه پرتره های خوزه را از او خرید. او می خواهد او را برگرداند و با شرایط او “بدون قوانین، بدون مجازات، و بدون راز بیشتر” موافقت می کند. او همچنین به او می گوید که مادرش یک کارگر معتاد به کراک بوده است.

در حالی که جک و آنا به دنبال نوشیدنی بعد از کار هستند، زن جوانی شبیه او در خیابان به او نزدیک می شود. کریستین به بار می رسد و نسبت به جک خونسرد است، سپس به سرعت با آنا حرکت می کند. او هشدار کریستین در مورد شهرت خود را نادیده می گیرد و از اینکه او قصد خرید SIP را دارد، آزرده خاطر است. جک به آنا می گوید که انتظار دارد او را در یک سفر نمایشگاه کتاب نیویورک همراهی کند، اما پس از صحبت با کریستین، او موافقت می کند که نرود.

اندکی بعد، آنا دوباره همان زن را می بیند که از دور آنها را تماشا می کند. کریستین از پاسخ دادن در مورد هویت خود اجتناب می کند، اما بعداً توضیح می دهد که لیلا ویلیامز، یک مطیع سابق است. پس از پایان قرارداد آنها، او بیشتر می خواست، اما او این کار را نکرد. لیلا با مردی ازدواج کرد که بعداً فوت کرد و باعث حمله عصبی شد. از آن زمان او را تعقیب می کند.

دانلود زیرنویس فیلم پنجاه سایه تیره تر 2017 قبل از برگزاری جشن سالانه خیریه خانواده گری، کریستین آنا را به اسکلوا، سالن زیبایی متعلق به النا لینکلن می برد. او که یک دوست خانوادگی است، یکی از افراد مسلط سابق کریستین است که با تجاوز به او در زمانی که او خردسال بود، او را با سبک زندگی BDSM آشنا کرد. آنا از اینکه کریستین او را به آنجا برده است عصبانی است و بعد از همه اینها آنها شرکای تجاری هستند. میا خواهر کریستین در مراسم رقص می گوید که او از چهار مدرسه مختلف به دلیل دعوا اخراج شده است.

زیرنویس فیلم Fifty Shades Darker 2017 - بلو سابتايتل

زیرنویس Fifty Shades Darker 2017 کریستین به آنا می گوید که مادر بیولوژیکی اش بیش از حد مصرف کرده و مرده است. او به مدت سه روز با جسد او تنها بود تا اینکه به بیمارستانی که دکتر گریس ترولیان گری در آن کار می کرد منتقل شد. او از پسر جوان مراقبت کرد و بعداً به فرزندی پذیرفت. در حین توپ، آنا درخواست الینا برای ترک کریستین را رد می کند و به الینا هشدار می دهد که دور بماند. با رسیدن به خانه، او و کریستین متوجه می شوند که لیلا ماشین آنا را خراب کرده است.

وقتی آنا به جک می‌گوید که با او در نمایشگاه شرکت نمی‌کند، زمانی که آن‌ها در محل کار تنها هستند، سعی می‌کند به او تجاوز کند، اما او از او طفره می‌رود و فرار می‌کند. کریستین نفوذ خود را برای اخراج جک اعمال می کند و آنا به جای او به سردبیری بازیگری ارتقا می یابد. کریستین از آنا می خواهد که با او نقل مکان کند و او موافقت می کند.

در آپارتمان آنا، لیلا که آنجا منتظر اوست، او را با اسلحه تهدید می کند. کریستین و راننده/بادیگاردش، جیسون تیلور، وارد می‌شوند و کریستین با تبدیل شدن به لیلا، یک بار دیگر لیلا را خلع سلاح می‌کند. آنا که از دیدن نیازش به مسلط بودن به شدت مضطرب شده بود، آنجا را ترک می‌کند و چند ساعت بعد به آپارتمانش بازمی‌گردد. کریستین از غیبت غیرمنتظره او عصبانی است، اما آنا به زمان نیاز دارد تا رابطه آنها را بررسی کند. او که از تصور اینکه آنا او را ترک کند، مضطرب شده، تسلیم به زانو در می آید و اعتراف می کند که یک فرد مسلط نیست، بلکه یک سادیست است که از آزار دادن زنانی که شبیه مادر تولدش هستند (مثل آنا) لذت می برد. او اصرار دارد که می خواهد تغییر کند. کریستین بعداً پیشنهاد داد، اما آنا به زمان نیاز دارد تا قبل از پذیرش این موضوع را در نظر بگیرد.

کریستین با خلبانی هلیکوپتر شخصی خود را برای یک سفر کاری ترک می کند. خرابی موتور بر فراز کوه سنت هلن رخ می دهد و او را مجبور می کند که کشتی را در یک منطقه جنگلی به شدت رها کند. جستجو و نجات گسترده در جریان است. در حالی که آنا با ترس منتظر خبر است، او سالم به خانه می رسد. آنا که فهمید چقدر او را دوست دارد، پیشنهاد ازدواج او را می پذیرد.

زیرنویس فیلم پنجاه سایه تیره تر 2017 در روز تولد کریستین، النا آنا را متهم می کند که یک جوینده طلا است. آنا به او دستور می دهد که دخالت نکند. کریستین می شنود و با بی اعتنایی به النا می گوید که او به او “چگونه فک کردن” را یاد داده در حالی که آنا به او “چگونه دوست داشته باشد”. گریس مکالمه را می شنود و از النا می خواهد که برای همیشه برود. کریستین نیز تمام روابط خود را با او قطع می کند. بعد از ظهر همان روز، کریستین رسماً از آنا خواستگاری کرد، این بار با حلقه، و او پذیرفت. در حالی که آتش بازی در آسمان فوران می کند، جک هاید جشن ها را از دور تماشا می کند و در سکوت از آنها سوگند انتقام می گیرد.

زیرنویس Fifty Shades Darker 2017 - بلو سابتايتل

زیرنویس پنجاه سایه تیره تر 2017 فیلم Fifty Shades Darker نیز مانند نسخه قبلی خود، نقدهای منفی از سوی منتقدان دریافت کرد که فیلمنامه، روایت و عملکرد دورنان و جانسون را مورد انتقاد قرار دادند. در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس 206 نقد، 11% تایید شده است، با میانگین امتیاز 3.23/10. اجماع انتقادی این سایت می‌گوید: «بدون گرمای کافی شیمی یا اصطکاک روایی برای ارضای، پنجاه سایه تیره‌تر می‌خواهد گره‌خورده باشد، اما فقط به عنوان نوع تنبیه خود عمل می‌کند». در متاکریتیک، این فیلم بر اساس 39 منتقد، امتیاز 33 از 100 را کسب کرده است که نشان‌دهنده «بررسی‌های عموماً نامطلوب» است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط «B+» در مقیاس A+ تا F داده‌اند که نسبت به «C+» که توسط نسخه قبلی خود بهبود یافته بود، در حالی که PostTrak گزارش داد تماشاگران فیلم 82٪ نمره کلی مثبت و 68٪ به آن دادند. توصیه قطعی».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها