تاریخ انتشار : جمعه 25 شهریور 1401 - 16:26
کد خبر : 201956

دانلود زیرنویس فیلم Goodnight Mommy 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Goodnight Mommy 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Goodnight Mommy 2022 «شب بخیر مامان» محصول سال ۲۰۱۴، محصولی اتریشی از فیلمسازان مشترک ورونیکا فرانتس و سورین فیالا، اثری شیطانی و بسیار مؤثر بود که یکی از ابتدایی‌ترین ترس‌ها را به همراه داشت اینکه مردمی که ما می‌شناسیم و دوستشان داریم به نحوی بوده‌اند. جایگزین شد – و آن را از

دانلود زیرنویس فیلم Goodnight Mommy 2022 «شب بخیر مامان» محصول سال ۲۰۱۴، محصولی اتریشی از فیلمسازان مشترک ورونیکا فرانتس و سورین فیالا، اثری شیطانی و بسیار مؤثر بود که یکی از ابتدایی‌ترین ترس‌ها را به همراه داشت اینکه مردمی که ما می‌شناسیم و دوستشان داریم به نحوی بوده‌اند. جایگزین شد – و آن را از طریق بررسی اعتقاد اجتماعی به پیوند ناگسستنی بین مادر و فرزندانش فیلتر کرد که همه چیز را به افراط های اغلب وحشتناک می برد. نتیجه یک ژانر قوی، شیک و اغلب آزاردهنده بود که در واقع مطابق با هیاهویی بود که در بین طرفداران ترسناک ایجاد کرده بود. شاید به ناچار فیلم اکنون افتخار مشکوک یک بازسازی آمریکایی شده را به خود اختصاص داده است و شاید به همان اندازه ناگزیر، این یک تلاش خیره کننده بیهوده باشد. این «شب بخیر مامان» ضرب‌های اصلی داستان اصلی را تکرار می‌کند، اما تمام تنش‌ها، ابهام‌ها و اختراع بدی را که تلاش قبلی را در وهله اول بسیار مؤثر کرده بود، کنار گذاشته است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Goodnight Mommy 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Goodnight Mommy 2022 با شروع فیلم، برادران دوقلوی جوان الیاس و لوکاس (کامرون کروتی و نیکلاس کروتی) توسط پدرشان در خانه روستایی منزوی متعلق به مادرشان (نائومی واتس) رها می‌شوند و ظاهراً اولین باری است که پس از مدتی او را می‌بینند. معلوم می شود که مامان مخفیانه تحت نوعی عمل پزشکی قرار گرفته است که سر او را کاملاً در بانداژ قرار داده است. این به اندازه کافی نگران کننده است، اما وقتی بچه ها مستقر می شوند، احساس می کنند که چیزهای دیگر در مورد او کاملاً درست نیست – او به سرعت ناراحت می شود، به نظر می رسد که او اکنون سیگاری است، او از خواندن آهنگی که قبلا می خوانده امتناع می کند. قبل از خواب برای آنها انجام دهید و او آنها را از رفتن به انبار بیرون منع می کند. عجیب تر از همه، به نظر می رسد که او بیشتر توجه خود را به سمت الیاس معطوف می کند در حالی که به سختی وجود لوکاس را تایید می کند.

از نظر برادران، این تحولات عجیب و غریب تنها می تواند به یک نتیجه منتهی شود – فردی که با آنها می مانند در واقع یک شیاد است که کارهای وحشتناکی را با مادران خود انجام داده است. آنها که به طور فزاینده ای از رفتار به ظاهر غیرمنطقی مامان می ترسند و نمی توانند با پدرشان تماس بگیرند، سعی می کنند نیمه شب به محل امن فرار کنند. وقتی این کار به نتیجه نمی رسد، آنها مصمم می شوند که مداخله گر ظاهری را وادار کنند که اعتراف کند که کلاهبردار است و مکان مادرشان را فاش کند. و با این حال، حتی پس از چسباندن نوار به او و آغشته شدن به آب یخ، او همچنان اصرار دارد که واقعاً مادر آنهاست. اگرچه لوکاس قاطعانه متقاعد شده است که او آن چیزی نیست که هست، اما الیاس خود را بین شک و تردیدهایش در مورد هویت او و چیزهایی که حاضر است برای اثبات آن انجام دهد سرگردان می یابد.

زیرنویس فیلم Goodnight Mommy 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Goodnight Mommy 2022 همانطور که گفتم، این نسخه با پارامترهای اصلی فیلم اصلی مطابقت دارد، اما جزئیات را به گونه‌ای بد می‌کند که فاجعه‌بار است. برای شروع، ابزارهای اغلب ظالمانه و وحشیانه ای که توسط برادران برای استخراج اطلاعات مورد نظرشان به کار می رود (از جمله برخی استفاده های به خصوص زشت از سوپرچسب، قیچی، و ذره بین) حذف شده است، که به طور قابل توجهی ضریب وحشت را کاهش می دهد. این قابل قبول بود اگر فیلم به خود زحمت می داد تا چیز جالبی را جایگزین آنها کند اما اینطور نیست. کایل وارن، فیلمنامه نویس و مت سوبل، کارگردان، به طرز عجیبی مصمم هستند تا ماهیت مبهم روایت اصلی را که به همان اندازه خشونت آشکارتر آزاردهنده بود، از بین ببرند تا به وقایع در حال وقوع تفسیری به مراتب تحت اللفظی و بسیار کمتر جالب ببخشند. این نسخه قبل از رسیدن به پیچ و تاب خیره کننده ای که اکنون ثابت می کند هر چیزی جز در دستان آنهاست، پیشرفت می کند.

زیرنویس فیلم Goodnight Mommy 2022 - بلو سابتایتل

فکر می‌کنم می‌توان استدلال کرد که به‌عنوان کسی که فیلم اصلی را دیده و بسیار تحسین کرده است، دیدگاه من نسبت به فیلم ناگزیر با دیدگاه شخصی که هرگز نسخه قبلی را ندیده و با چشمانی تازه وارد این فیلم شده متفاوت خواهد بود. با این حال، حدس من این است که حتی افراد تازه وارد به داستان نیز با این نسخه سرد خواهند ماند. داستان به طرز ناشیانه ای مدیریت می شود، تعلیق عملاً وجود ندارد و فضایی که القا می کند بیشتر احمقانه است تا سورئال. آسیب‌آورتر این واقعیت است که فیلم هرگز به‌طور قانع‌کننده وحشت موقعیت را ثابت نمی‌کند، زیرا در هیچ نقطه‌ای برای ما برای لحظه‌ای اهمیت نمی‌دهیم که آیا این زن واقعاً مادر آنهاست یا نه، یا اینکه برادران برای تأیید باورشان تا کجا پیش خواهند رفت.

نزدیک‌ترین چیز به یک لطف نجات‌بخش، اجرای واتس است که همه چیز را به او می‌دهد، اما در نهایت به دلیل نامرتب بودن فیلمنامه از بین می‌رود. (با این حال، بین این و حضور او در بازسازی «بازی‌های خنده‌دار» به همان اندازه بد، به آرامی به او پیشنهاد می‌کنم که از حضور در هر گونه برداشت آمریکایی دیگر از فیلم‌های فرقه‌ای اتریشی که در آن شخصیت او تحت شکنجه‌های گسترده قرار می‌گیرد، خودداری کند. دستان یک جفت سادیست جوان در محدوده خانه سرد عقیم و کاملاً منزوی او.)

زیرنویس Goodnight Mommy 2022 - بلو سابتایتل

برای کسانی که فیلم اصلی «شب بخیر مامان» را دیدند، این نسخه مانند یک خطای نابخشودنی به نظر می رسد که به عنوان یک نمونه اساسی از آنچه که وقتی یک فیلم خارجی نامتعارف در دستگاه فیلمسازی آمریکایی قرار می گیرد به امید جذب بینندگانی که به نمایش در می آیند، تبدیل می شود. بیشتر از سادیسم از زیرنویس می ترسند. تازه واردها احتمالاً آن را یک حفره درهم شکسته و به شدت واضح می یابند که آنها را به این فکر می اندازد که این همه هیاهو در مورد نسخه اصلی در وهله اول درباره چه چیزی بوده است. حداقل هر دو گروه می‌توانند در این درک مشترک گرد هم آیند که این «شب بخیر مامان» یکی از غیرضروری‌ترین فیلم‌های سال است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn