تاریخ انتشار : جمعه 29 سپتامبر 2023 - 12:24
کد خبر : 226221

دانلود زیرنویس فیلم King of Kotha 2023 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم King of Kotha 2023 – بلو سابتايتل
دانلود زیرنویس فیلم King of Kotha 2023 یک فیلم اکشن درام دوره ای به زبان هندی به کارگردانی ابیلاش جوشی...

دانلود زیرنویس فیلم King of Kotha 2023 یک فیلم اکشن درام دوره ای به زبان هندی به کارگردانی ابیلاش جوشی در اولین کارگردانی خود و تهیه کنندگی Wayfarer Films و Zee Studios است. در این فیلم گروهی از بازیگران Dulquer Salmaan، Shabeer Kallarakkal، Prasanna، Gokul Suresh، Aishwarya Lekshmi، Nyla Usha، Chemban Vinod Jose، Shammi Thilakan، Saran، Shanthi Krishna و Anikha Surendran بازی می کنند. فیلمبرداری توسط نیمیش راوی انجام می شود و موسیقی متن فیلم توسط جیک بجوی و آهنگ ها توسط جیک بجوی و شان رحمان به طور جداگانه ساخته شده است.

دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم King of Kotha 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم King of Kotha 2023 به شهری خیالی آلوده به جنایت به نام Kotha که در نزدیکی مرز کرالا-تامیل نادو واقع شده است منتقل می شود. شاهول بیشتر در مورد شهر تحقیق می کند و متوجه می شود که شهروندان به ویژه نوجوانان به مواد مخدر معتاد هستند. شاهول در حین تحقیق در مورد پس‌زمینه مواد مخدر، متوجه می‌شود که کانان بای، گانگستر مخوفی که بر کوتا حکومت می‌کند. شاهول با کانان بای در مخفیگاهش به همراه SI Tony Titus ملاقات می کند، جایی که توسط کانان تحقیر می شود. شاهول در مورد راجو از تونی جویا می شود همانطور که کانان قبلاً این نام را ذکر کرده بود، جایی که تونی گذشته راجو را فاش می کند.

1986: راجو یک گانگستر بی رحم و بهترین دوست کانان است که بر کوتا حکومت می کند. تونی و کانان بخشی از باند و تیم فوتبال راجو به نام “Winners Kotha” هستند. راجو همیشه با رانجیث بای، که رئیس شهر همسایه گاندیگرام است، درگیر است، اما رانجیث به احترام پدر راجو، کوتا راوی، که در گذشته نیز یک گانگستر مخوف بود، هرگز به راجو آسیب نمی رساند. راجو با تارا آشنا می شود و عاشق او می شود. کانان سعی می‌کند راجو و باندش را به مقابله با مواد مخدر وادار کند، اما راجو مخالف است زیرا برادر تارا به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر خودکشی کرد. راجو رابطه خوبی با والدینش ندارد زیرا مادرش مالاتی از او به خاطر گانگستر بودن متنفر است و همچنین پدرش را برای تربیت راجو مقصر می داند. ملاثی همچنین از اعضای باند راجو سوء استفاده می کند، جایی که کنان از این موضوع مطلع می شود و ملاثی را تحریک می کند.

راوی این را می بیند و در بین آنها دخالت می کند. کانان سعی می کند راوی را با چاقو بزند، اما در نهایت به خود چاقو می زند. با دانستن این موضوع، راجو عصبانی می شود و سعی می کند راوی را که از خود دفاع می کند کتک بزند. یک روز، رانجیث عکس‌هایی از تارا می‌فرستد که با یک روزنامه‌نگار ساکن بمبئی در حال معاشرت است، جایی که راجو از تارا جدا می‌شود و به شدت مشروب می‌نوشد. کانان که از حرص و طمع خود برای ثروت و قدرت کور شده، تصمیم می گیرد با رانجیت شریک شود و موافقت می کند مواد مخدر را به کوتا منتقل کند. راجو با دانستن این موضوع خشمگین می شود و با کانان روبرو می شود که از افشای چیزی در مورد مواد مخدر خودداری می کند. راجو با کانان درگیر می شود و در نهایت کانان را تا حدی از ناحیه چشم راست کور می کند. چند روز بعد، ملاثی متوجه می‌شود که راجو اگر به مست بودن ادامه دهد، ممکن است برای مدت طولانی زنده نماند و به او توصیه کند کوتا را ترک کند و دیگر برنگردد. راجو در شب فینال جام جهانی فوتبال کوتا را ترک می کند و بعد ناپدید می شود.

دانلود زیرنویس فیلم پادشاه کوتا 2023 شاهول به تونی می گوید که در مورد راجو با نیروی پلیس اوتار پرادش پرس و جو کند، جایی که او فکسی از ایستگاه پلیس لاکنو در مورد “راجو مدرسی” که یک قاتل بازنشسته است دریافت می کند. شاهول برای راجو تلگرافی می فرستد و می گوید خواهرش ریتو در خطر است. برادر شوهر کانان، جینو، معتاد به مواد مخدر، با ریتو رابطه دارد. همانطور که آنها در رستوران نشسته اند و بستنی می خورند، تونی با نیروی خود می رسد و جینو را به دلیل داشتن مواد مخدر می برد. ریتو متوجه این موضوع می شود و تمام روابط خود را با جینو قطع می کند. پس از آزاد شدن، جینو به خانه ریتو می رود تا با او صحبت کند، اما راوی او را بیرون می کند. روز بعد، جینو سعی می کند ریتو را با ریختن بنزین به او آتش بزند، اما با رسیدن تونی به صحنه، موفق به فرار می شود. جینو توسط راجو که پس از دریافت تلگراف از شاهول به کوتا برگشته کشته می شود.

زیرنویس فیلم King of Kotha 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس King of Kotha 2023 مانجو خواهر جینو از این موضوع مطلع می شود و تصمیم می گیرد راجو را بکشد. همچنین فاش شده است که کانان رانجیت را کشت تا مانجو را به عنوان همسر خود درآورد. در آن شب، کانان با راجو در بار ملاقات می کند و پس از اطلاع از اینکه راجو پس از رفتن به اوتار پرادش خطرناک شده است، می ترسد. مانجو مردانی را برای کشتن راجو می فرستد که راجو کتک می زند و پس از درگیری آنها را به عقب می فرستد که خود مانجو شاهد آن است. روز بعد، شاهول به راجو پیشنهاد کشتن کنان را می‌دهد اما او این پیشنهاد را رد می‌کند و اظهار می‌کند که کنان هنوز دوست اوست. آن شب، راجو و کانان همدیگر را ملاقات می کنند و در اتاق هتل راجو چند نوشیدنی می نوشند. پس از خروج، کانان یک قاتل قراردادی چمدان لزلی را برای کشتن راجو می فرستد، اما راجو لسلی را می کشد و بقایای او را برای کانان می فرستد. کانان آشفته می شود و با مردانش به بازار می رسد و در آنجا با راجو می جنگند. راجو همه آنها را کتک می زند و اریلان دست راست کنان را با ضربه چاقو به قلبش می کشد و به این ترتیب انتقام مرگ دوستش رافی را می گیرد.

آن شب، راجو به خانه تارا می رود تا او را برای تولد ریتو دعوت کند، اما کانان از راه می رسد و تارا را با چاقو می کوبد. همانطور که تارا به سرعت به بیمارستان منتقل می شود، راجو از کانان تماس می گیرد، جایی که او با عجله به یک سایت می رود و پدرش را کشته می بیند. مادر کنان قول می دهد که کنان را نزد راجو بیاورد تا راجو او را بکشد. همانطور که او می رود تا کانان را تمام کند، مشخص می شود که کل این نقشه توسط کانان برنامه ریزی شده بود تا بتواند راجو را بکشد. کانان راجو را چاقو می زند و پس از آن مانجو از راه می رسد. راجو فاش می‌کند که مانجو را از دوران کودکی‌اش می‌شناخت و جینو در واقع پسر او بود که پس از حمله ناپدری‌اش در کودکی به دنیا آمد. مانجو با تحقیر محل را ترک می کند و راجو پس از رسیدن پلیس به صحنه فرار می کند. سه هفته بعد، راجو ناپدید می شود و مردم شهر بر این باورند که او به دلیل جراحات چاقو پس از حمله کانان مرده است.

با این حال، راجو هنوز زنده است و تمام مدت در حال برنامه ریزی برای حمله به کنان بود، جایی که نامه ای به شاهول می فرستد و می گوید پیشنهادی که شاهول قبلا داده بود را پذیرفته است. راجو در ازای کشتن کانان، کل شهر کوتا را به پیلان سرسپردۀ کانان پیشنهاد می کند. پیلان این پیشنهاد را می پذیرد و طرف را عوض می کند. راجو برای مقابله با کانان به مخفیگاه کانان می رود که گروهی از قاتلان قراردادی را برای کشتن راجو می آورد. راجو همه آنها را می کشد و کنان را ناتوان می کند. راجو به کانان می‌گوید که نمی‌تواند او را بکشد زیرا هنوز او را برادر می‌داند، جایی که پسر رانجیت را می‌آورد تا او را بکشد. همچنین فاش شده است که مردان رانجیت به راجو کمک کردند تا از محلی که کانان او را قبلاً چاقو زده بود فرار کند. پسر رانجیت کانان را می کشد و اسلحه را به راجو می دهد که پیلان را می کشد و می گوید که کوتا دیگر به وارثی نیاز ندارد.

زیرنویس فیلم پادشاه کوتا 2023 راجو با تارا و ریتو با خوشحالی در شیملا زندگی می‌کند، جایی که با یک گانگستری که توسط مانجو فرستاده شده بود تماس گرفت تا او را بکشد. راجو پاسخ می دهد که اگر می تواند او را تمام کند.

زیرنویس King of Kotha 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس پادشاه کوتا 2023 Sanjith Sidhardhan از OTTplay 3.5/5 ستاره داد و نوشت: “King of Kotha ممکن است یک خط داستانی آشنا داشته باشد که به نظر می رسد در قسمت های مختلف کشیده شده است، اما بازی Dulquer به همراه جلوه های بصری عالی باعث می شود که این حماسه انتقام گانگستری ارزش تماشا در سینماها را داشته باشد.” آرجون راماچاندران از The South First 3.5/5 ستاره داد و نوشت: “King of Kotha همه عناصر را دارد که یک سرگرم کننده انبوه باشد. مهمتر از همه، این پتانسیل را دارد که Dulquer Salmaan را به یک ستاره پان هندی تبدیل کند.” آناندو سورش از ایندیان اکسپرس 3/5 ستاره داد و نوشت: «اگرچه بازیگر سلمان دولکر این پتانسیل را داشت که در کنار فیلم‌های گانگستری نمادینی مانند ساتیا، وادا چنای و دار و دسته‌های واسی‌پور تجلیل شود، اما ناکامی در ارائه یک روایت جذاب مانع از آن می‌شود. از رسیدن به ارتفاعات بلندی که آرزوی دستیابی به آن را داشت.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها