تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 28 سپتامبر 2023 - 13:22
کد خبر : 226186

فیلم مردی با تفنگ

دانلود زیرنویس فیلم Man with the Gun 1955 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Man with the Gun 1955 – بلو سابتايتل
دانلود زیرنویس فیلم Man with the Gun 1955 فیلم مردی با تفنگ یک فیلم وسترن سیاه و سفید آمریکا با بازی رابرت میچام است.

دانلود زیرنویس فیلم Man with the Gun 1955 فیلم مردی با تفنگ یک فیلم وسترن سیاه و سفید آمریکا با بازی رابرت میچام است. این فیلم در بریتانیا با نام The Trouble Shooter اکران شد و گاهی اوقات عنوان صلح‌ساز مرگ‌بار نیز نامیده می‌شود. بازیگران مکمل عبارتند از یان استرلینگ و کارن شارپ. این فیلم توسط N. B. Stone Jr و Richard Wilson نوشته شده و توسط Wilson کارگردانی شده است.

دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Man with the Gun 1955 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Man with the Gun 1955 کلینت تولینگر برای صحبت با نلی بین به شهر شریدان سیتی می رسد، اما او از دیدن او خودداری می کند. یکی از ساکنان او را به عنوان “رام کننده شهر” می شناسد، اسلحه ای اجاره ای که جوامع بی قانون را پاکسازی می کند. پس از 14 قتل و 31 سرقت در سال گذشته و به دنبال آن تیراندازی (غیر کشنده) به جف کسل (که روش های تولینگر را دوست ندارد) و عدم تمایل مارشال شهر برای مقابله با دامدار قدرتمند داد هولمن و باندش، شورای شهر. با اکراه تولینگر را برای 500 دلار استخدام می کند. تولینگر از مارشال می‌خواهد که او را جانشین کند، سپس اصرار دارد که کارها را بدون دخالت انجام دهد. تولینگر با هشدار به برادران هارکنس که افراد مسلح هلمن هستند هشدار می دهد که شهر را ترک کنند. او در ادامه به خلع سلاح یک شهروند برجسته به نام “فرنسی” لسکو، مدیر سالنی که متعلق به دامدار فاسد است، می پردازد و روشن می کند که به هیچ کس اجازه سلاح در محدوده شهر داده نخواهد شد. برادران هارکنس که هنوز در شهر هستند، هر دو توسط تولینگر به ضرب گلوله کشته می شوند.

چهار مرد به دنبال تولینگر سوار می شوند. او با یک تفنگ ساچمه ای بر روی آنها می ریزد و به آنها دستور می دهد که اسلحه ها را در دستان خود بیاندازند، که آنها هم انجام می دهند. هنگامی که تولینگر تفنگ ساچمهای خود را زمین می گذارد، یکی از قانون شکنان به دنبال یک تپانچه دراز می کند، اما متوجه می شود که رام کننده شهر در قرعه کشی سریعتر عمل می کند. رید، رهبر آنها، کلاه خود را – که داخل آن یک تفنگ وجود دارد – برمی دارد. در حالی که با تولینگر صحبت های کوچکی می کند، ریدی دستش را به سمت اسلحه می برد، اما تولینگر حیله را تشخیص می دهد و به او شلیک می کند.

دانلود زیرنویس فیلم مردی با تفنگ 1955 در یک رویداد اجتماعی، یکی از زنان شهر به تولینگر توصیه می کند که تا زمانی که دختران سالن رقص شهر را ترک نکنند، کارش تمام نخواهد شد. غافل از اینکه او شخصا نلی – خانم دختر – را می شناسد، این زن آشکارا از رقصیدن و ادامه دادن انتقاد می کند. وقتی تولینگر به نلی در مورد مقررات منع آمد و شد جدید هشدار می دهد، او به او می گوید که او و دختران به سمت غرب حرکت خواهند کرد و از او می پرسد که نام شهری را که در آن نخواهد بود.

زیرنویس فیلم Man with the Gun 1955 - بلو سابتايتل

زیرنویس Man with the Gun 1955 دو مرد به شهر می‌روند تا به تولینگر بگویند که کسل را به دلیل تجاوز به اموال هولمن بازداشت کرده‌اند. آنها پیشنهاد می کنند که مرد جوان را می توان از مزرعه برد. در عوض، تولینگر آن دو را به دلیل حمل اسلحه در شهر دستگیر می کند و پس از چند ساعت انتظار، مبادله ای برای قلعه انجام می شود.

در نهایت مشخص شد که نلی همسر تولینگر است، اما او او را ترک کرد زیرا تحمل ازدواج با یک تفنگچی را نداشت. او فقط می خواهد بداند دخترشان بث در چه حالی است. نلی که به جذابیت فزاینده استلا اتکینز، دوست دختر جف، به تولینگر حسادت می کند، سرانجام به او می گوید که بث مرده است. تولینگر آن را بد می‌پذیرد. صبر و رفتار ثابت او ناگهان از بین رفت، او سالن هولمن را می سوزاند و زمانی که لسکو سعی می کرد به پشت او چاقو بزند، او را کشت.

زیرنویس فیلم مردی با تفنگ 1955 زندر، وکیل هولمن، که چند روزی است در شهر بوده و تولینگر را تماشا می کند، تله ای می چیند. وقتی به طور تصادفی، نلی متوجه می شود که زندر کیست، سعی می کند به تولینگر هشدار دهد. هولمن برای اولین بار پس از سال ها سوار یک سوری به شهر می شود تا در قتل باشد. تولینگر قاتل احتمالی خود را می‌کشد و می‌خواهد به هولمن شلیک کند که کسل فریاد می‌زند که قتل به حق از آن اوست. تولینگر به کسل اجازه می دهد تا شوت مرگبار را بزند، اما تاخیر به هولمن فرصت شلیک به تولینگر را می دهد. تولینگر احتمالاً مجروح مرگبار به نلی می‌گوید که از کار خارج می‌شود و آن دو می‌بوسند و آشتی می‌کنند.

زیرنویس Man with the Gun 1955 - بلو سابتايتل

زیرنویس مردی با تفنگ 1955 منتقد نیویورک تایمز این فیلم را “یک ماجراجویی جذاب” و “چند برش بالاتر از حد معمول برای این ژانر” خواند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها