تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 28 سپتامبر 2023 - 13:17
کد خبر : 226184

دانلود زیرنویس فیلم Mercenary for Justice 2006 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Mercenary for Justice 2006 – بلو سابتايتل
دانلود زیرنویس فیلم Mercenary for Justice 2006 فیلم مزدور برای عدالت یک فیلم اکشن و هیجان انگیز به کارگردانی و فیلمبرداری Don E. FauntLeRoy است.

دانلود زیرنویس فیلم Mercenary for Justice 2006 فیلم مزدور برای عدالت یک فیلم اکشن و هیجان انگیز به کارگردانی و فیلمبرداری Don E. FauntLeRoy است. استیون سیگال، لوک گاس، ژاکلین لرد و راجر گنور اسمیت در این فیلم بازی می‌کنند. فیلم در 18 آوریل 2006 مستقیماً به صورت ویدیویی منتشر شد. تصویربرداری اصلی در کیپ تاون، آفریقای جنوبی بود.

دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Mercenary for Justice 2006 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Mercenary for Justice 2006 جان درشام (لوک گاس) مرد کثیف سیا و سازمان دهنده عملیات سیاه آنتونی چپل (راجر گنور اسمیت) مزدور جان سیگر (استیون سیگال) و خدمه اش را برای ماموریتی در جزیره گالمورال تحت کنترل فرانسه در جنوب آفریقا استخدام می کنند. ظاهراً هدف از این عملیات کمک به مردم محلی است، هرچند در واقع درشام و چپل قصد دارند ذخایر غنی نفت و الماس جزیره را تصرف کرده و از آن سود ببرند.

وقتی ماموریت اشتباه می شود، سیگر داغ می شود. برخی از سربازان او، بر خلاف دستور سیگر، سفیر فرانسه (رودیگر ابرل) و خانواده اش را به گروگان می گیرند و بعداً همه آنها را منفجر می کنند. نیروهای فرانسوی از راه می رسند و به مزدوران حمله می کنند که در نتیجه بهترین دوست او “رادیو” جونز (زاا نکوتا) کشته می شود. ماکسین بارنول، جاسوس او که به عنوان یک روزنامه نگار ظاهر می شود، دخالت سیا را پیشنهاد می کند.

سیگر به ایالات متحده بازمی گردد و به خانه همسر رادیو شاندرا (فای پیترز) می رود، اخبار را به او می گوید و سپس به او قول می دهد که از او و پسر کوچکش ادی (تومی موگوجه) مراقبت خواهد کرد. در آنجا دو نفر از مردان درشام را که برای کشتن او فرستاده شده بودند می کشد و مفهوم درشام را کشف می کند.

دانلود زیرنویس فیلم مزدور برای عدالت 2006 چپل دوباره تیمی از مزدوران را استخدام می کند و شاندرا و ادی را می دزدند تا جان را مجبور به همکاری کنند. این ماموریت شامل نجات کمال داسان، پسر دونده برجسته اسلحه احمد داسان (پیتر باتلر) است که دستگیر و به زندان راندولد در خارج از کیپ تاون، آفریقای جنوبی پرتاب شده است و قرار است به ایالات متحده تحویل داده شود.

زیرنویس فیلم Mercenary for Justice 2006 - بلو سابتايتل

زیرنویس Mercenary for Justice 2006 درشام کار را کشف می کند اما موضوع آن را نه و وقتی با ماکسین برخورد می کند او را مجبور می کند به جای چپل برای او کار کند. ماکسین او را به این باور می رساند که هدف، گاوصندوق یک بانک در کیپ تاون است و درشام از نفوذ خود در سیا برای نشان دادن در اطراف تاسیسات امنیتی استفاده می کند. ماکسین با دقت گوش می دهد و عکس می گیرد.

سیگر درشام را در محافل رهبری می کند، اما زمانی که مزدوران وارد زندان می شوند متوجه می شوند که کمال دیگر آنجا نیست. در بانک کیپ تاون، سیگر دولت یونان را متقاعد می کند که پدر کمال را دستگیر کند، سپس فرار می کند تا مطمئن شود درشام نیز دستگیر خواهد شد.

زیرنویس فیلم مزدور برای عدالت 2006 سرانجام جان با چند نفر از اعضای وفادار تیمش، شاندرا و ادی را نجات می دهد و چپل و نگهبانانش را می کشد.

زیرنویس Mercenary for Justice 2006 - بلو سابتايتل

زیرنویس مزدور برای عدالت 2006 فیلمبرداری 28 روز طول کشید. کارگردان بعداً گفت: “داستان گیج کننده بود، زیرا چهار نویسنده در فیلم حضور داشتند و چیزهایی از پیش نویس تا پیش نویس باقی مانده بود. من همه اینها را به تهیه کنندگان اشاره کردم، اما آنها اهمیتی ندادند. همچنین تهیه کنندگان صحنه شماره 101 را قطع کردند. از برنامه فیلمبرداری که درست در اواسط فیلم پخش می شد، قبل و بعد از آن یک اثر دومینویی ایجاد کرد. آن صحنه مربوط به گره خوردن در فیلم بود. من صحبت کردم تا زمانی که صورتم آبی شد و سعی کردم آنها را متقاعد کنم که این تصمیم یک تصمیم است. اشتباه بزرگی.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها