تاریخ انتشار : شنبه 12 فروردین 1402 - 13:07
کد خبر : 217904

دانلود زیرنویس فیلم Murder Mystery 2 2023 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Murder Mystery 2 2023 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Murder Mystery 2 2023 زیرنویس فیلم رمز و راز قتل ۲ یک فیلم کمدی اکشن آمریکایی ۲۰۲۳ است که به کارگردانی جرمی گارلیک و توسط جیمز وندربیلت نوشته شده است. این دنباله ای از فیلم Murder Madry Marter 2019 است و آدام سندلر و جنیفر آنیستون را بازی می کنند. برای دانلود

دانلود زیرنویس فیلم Murder Mystery 2 2023 زیرنویس فیلم رمز و راز قتل ۲ یک فیلم کمدی اکشن آمریکایی ۲۰۲۳ است که به کارگردانی جرمی گارلیک و توسط جیمز وندربیلت نوشته شده است. این دنباله ای از فیلم Murder Madry Marter 2019 است و آدام سندلر و جنیفر آنیستون را بازی می کنند.

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Murder Mystery 2 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Murder Mystery 2 2023 چهار سال پس از قتل های مونت کارلو ، نیک و آدری اسپیتز کار خود را ترک کردند و یک سرویس کارآگاه را آغاز کردند که ضعیف عمل می کند. آنها توسط دوستشان ، ویکرام “Maharajah” Govindan به عروسی خود در جزیره خصوصی جدید خود دعوت شده اند. پس از عدم تمایل ، سرانجام اسپیتز تصمیم می گیرند که بروند. در این جزیره ، آنها با نامزد فرانسوی ویکرام ، کلودت ملاقات می کنند. آنها همچنین با سرهنگ اولنگا که پس از گرفتن گلوله برای ویکرام در بمبئی ، بازوی خود را از دست داده است ، اتحاد می کنند. در مهمانی عروسی ، اسپیتز با فرانسیسکو پرز ، بازیکن سابق فوتبال دیدار می کند که دائماً با آدری ، کنسرت اسناکی Sekou و جانشین او ایمانی و خواهر ویکرام Saira معاشقه می کند. در طول رقص ، یک فیل با ویکرام که ظاهراً روی آن قرار دارد ، قدم می زند. این شخص از فیل خارج می شود و به آقای لو ، محافظ ویکرام که از زخم چاقو در پشت می میرد ، نازل می شود. نیک متوجه می شود که این یک حواس پرتی از آدم ربایی واقعی و فرار ویکرام است. او ردپاهای منتهی به یک قایق در ساحل را به موقع پیدا می کند تا بتواند ویکرام و آدم ربایان را فرار کند.

دانلود زیرنویس فیلم رمز و راز قتل ۲ ۲۰۲۳ اسپیتزها تعیین می کنند که در حالی که شخصی در حال ربودن ویکرام بود ، شخص دیگری فیل را به داخل چادر هدایت می کرد. به زودی ، مظنونان (پرز ، سکو ، ایمانی ، سایرا و کلودت) بر اساس گذشته یکدیگر شروع به زیر سوال بردن یکدیگر می کنند. صبح روز بعد ، تیمی از کارآگاهان طبقه بالا به رهبری مذاکره کننده سابق گروگان MI6 کانر میلر در این جزیره حضور پیدا کردند. این آدم ربایی با نیک تماس می گیرد و خواستار صحبت با نیک است ، که درخواست می کند ۷۰ میلیون دلار برای تحویل به Arc de Triomphe در پاریس یا ویکرام درگذشت. در پاریس ، میلر اسپیتزها را در نزدیکی Arc de Triomphe رها می کند و آدم ربایان آنها را به یک وانت هدایت می کنند. در این ون ، یک دعوا تضمین می کند که با سقوط آنها به کافه پروکوپ با همه آدم ربایان مرده ، خاتمه می یابد. آنها در این اخبار می بینند که آنها برای آدم ربایی ، قتل و اختلال ناشی از جنگ ون تحت تعقیب قرار دارند. فیلم ها نشان می دهد که نیک در حال حمل یک چاقوی پنیر در راه قایق است وقتی که در واقع او پنیر را گرفت و فیلم ها را به صورت دیجیتالی تغییر داد. میلر وارد رستوران می شود و نیک پرونده را به او می دهد و به آنها می گوید که او را در مادلین ملاقات کنند. آدری به میلر مشکوک می شود تا اینکه ماشینش با او منفجر شود و ظاهراً او را بکشد. یک چهره نقاب دار در موتور سیکلت نشان می دهد و پرونده را قبل از برخورد با کامیون به دست می آورد و آدم ربایان پرونده را می گیرند.

زیرنویس فیلم Murder Mystery 2 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس Murder Mystery 2 2023 بازرس Laurent de La Croix را ردیابی می کند و در آنجا کامیون را به سمت یک چته ردیابی می کند. با استفاده از ماشین De La Croix ، آنها به آنجا سفر می کنند و توسط Sekou و Imani که پول دارند کمین می شوند. نیک و آدری سعی می کنند به ایمانی هشدار دهند که Sekou به او خیانت خواهد کرد ، اما او گوش نمی دهد و توسط Sekou که شمع را می کوبد شلیک می شود و اتاق را آتش می زند اما توسط یک ایمانی در حال مرگ به ضرب گلوله کشته می شود. Spitzes با پول از Château فرار می کند. آنها با استفاده از ماشین استراحت لامبورگینی Sekou و ایمانی ، از De La Croix می خواهند تا با آدم ربایان تماس بگیرند تا ویکرام را به رستوران لو ژول ورن در برج ایفل بیاورند. در رستوران ، Spitzes مظنونان را بررسی می کند وقتی که ویکرام به طور ناگهانی با بمبی که به سینه بسته شده است ، می گوید که آنها باید پول را در آسانسور قرار دهند و آن را به طبقه بالا بفرستند و سپس آدم ربایان از راه دور منفجر شده را به پایین می فرستند. نیک با کمتر از یک دقیقه باقی مانده ، نیک متوجه می شود که این شبیه به قطعه ای است که توسط میلر از کتاب خود نوشته شده است. زمان تمام می شود اما بمب منفجر نمی شود. به طور ناگهانی ، میلر با پنهان کردن در یک محفظه تیتانیوم ضد بمب در صندلی عقب ، مرگ خود را جعل کرد ، نشان می دهد که پشت آدم ربایی است. به طور تصادفی ، زنی به نام سوزان نشان می دهد که با دوست پسرش ، گری ، که سالها پیش به او گفت در آن شب با او ملاقات کرده است اگر آنها شخص دیگری را پیدا نکرده اند و برای د لا کروکس که توسط میلر شلیک شده است ، سقوط می کند. میلر فاش می کند که یک انفجار واقعی برای ترک کار می رود اما آدری روی او می گیرد و به طبقه بالا منتقل می شود. نیک وارد می شود و منفجر کننده را شلیک می کند. میلر در حالی که به مهار خود وصل شده است ، آدری را از برج بیرون می کشد. نیک پرونده و پرونده های پول را از طریق برج باز می کند و میلر را که به هلیکوپتر دستور می دهد دیگران را بکشد ، عصبانی می کند. آدری به طبقه فوقانی می رسد و با استفاده از مکانیسم آسانسور و نیک با مهار ، میلر را از روی نرده می فرستد و باعث می شود وی در تیغه های هلیکوپتر سقوط کند و او را کشته است. این باعث می شود هلیکوپتر سقوط کند و به سین سقوط کند.

زیرنویس فیلم رمز و راز قتل ۲ ۲۰۲۳ در طی مکالمه با سارا ، او ادعا می کند که وقتی آدری آن را به خاطر خون اشتباه می کند ، حنا را در حین هجوم ریخت. آدری متوجه می شود که سایرا قبل از ورود فیل ناپدید شد و کنترل کننده فیل که آقای لو را به قتل رساند ، به دلیل خشک شدن ، یک لباس با لکه حنا پوشیده بود. نیک تعیین می کند که این امر به دلیل ویکرام با وجود اینکه او باهوش است ، به ارث می برد. آدری همچنین فاش می کند که سارا سعی در کشتن ویکرام در بمبئی و باعث از بین رفتن بازوی سرهنگ کرد. سارا اسلحه را گرفت و به شلیک ویکرام می رود اما توسط سرهنگ مسدود شده و باعث شلیک بازوی دیگر وی می شود. سپس کلودت با کیف پول سایرا را بیرون می کشد. ویکرام به سرهنگ قول می دهد که او را بازوهای بیونیک بخرد. د لا کروکس و سوزان یک رابطه را آغاز می کنند و ویکرام و کلودت تصمیم می گیرند که از بین بروند. Spitzes یک قفل عشق را به Pont des Arts متصل می کند و کلید را در Seine پرتاب می کند. خلبان هلیکوپتر ویکرام با تماس تلفنی برای آنها تماس می گیرد و فاش می کند که وی ۱۰ میلیون دلار به عنوان تشکر از آنها ارسال کرده است و به آنها اجازه می دهد تا از هلیکوپتر خود برای رفتن به ماه عسل استفاده کنند. با این حال ، خلبان هلیکوپتر ، که به جای اروپایی در واقع آمریکایی است ، پول را سرقت می کند و از هلیکوپتر بیرون می رود و از اسپیتزها خارج می شود تا در حالی که به طرز وحشیانه ای سعی می کنند به کابین خلبان دسترسی پیدا کنند.

زیرنویس Murder Mystery 2 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس رمز و راز قتل ۲ ۲۰۲۳ در مورد گوجه فرنگی پوسیده ، این فیلم دارای امتیاز تأیید ۵۰ ٪ بر اساس ۵۰ بررسی است که میانگین آن رتبه ۴.۹/۱۰ است. Metacritic این فیلم را به طور متوسط ۴۴ از ۱۰۰ از ۱۰۰ ، بر اساس ۲۰ منتقدان اختصاص داد و این نشانگر “بررسی های مختلط یا متوسط” بود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn