تاریخ انتشار : جمعه 31 مارس 2023 - 17:58
کد خبر : 217872

دانلود زیرنویس فیلم The Dragon Painter 1919 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Dragon Painter 1919 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Dragon Painter 1919 زیرنویس فیلم اژدها نقاش یک فیلم درام عاشقانه صامت انگلیسی محصول ۱۹۱۹ است. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته مری مک نیل فنولوسا ساخته شده است. سسو هایاکاوا در نقش یک نقاش جوان که معتقد است نامزدش (با بازی همسر هایاکاوا تسورو آئوکی)، شاهزاده خانمی

دانلود زیرنویس فیلم The Dragon Painter 1919 زیرنویس فیلم اژدها نقاش یک فیلم درام عاشقانه صامت انگلیسی محصول ۱۹۱۹ است. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته مری مک نیل فنولوسا ساخته شده است. سسو هایاکاوا در نقش یک نقاش جوان که معتقد است نامزدش (با بازی همسر هایاکاوا تسورو آئوکی)، شاهزاده خانمی است که اسیر شده و به اژدها تبدیل شده است. این فیلم توسط ویلیام ورتینگتون کارگردانی شد و در دره یوسمیتی، پارک ملی یوسمیتی و در باغ چای ژاپنی در کورونادو، کالیفرنیا فیلمبرداری شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Dragon Painter 1919 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Dragon Painter 1919 تاتسو (هایاکاوا) در کوه‌های هاکاوا، ژاپن زندگی می‌کند و مجموعه‌ای از نقاشی‌ها را خلق می‌کند و پس از اتمام آن‌ها را دور می‌اندازد، و به خدایان فریاد می‌زند که نامزدش، شاهزاده‌زنی که به اعتقاد او تبدیل به اژدها شده است را برگردانند. در همین حال، در توکیو، کانو ایندارا (پیل، پدر)، نقاش معروف، به دنبال یک سرپرست و وارث برای ادامه نسل خونی خانوادگی نقاشی های استاد است.

تاتسو به روستای نزدیک می رود و از مردم محلی مقداری کاغذ می خواهد. رفتار غیرمعمول او توجه اوچیدا (فوجیتا)، نقشه بردار و دوست ایندارا را به خود جلب می کند. در حالی که در یک سفر نقشه برداری در کوهستان، یکی از نقاشی های دور ریخته شده تاتسو در اختیار اوچیدا قرار می گیرد. اوچیدا که از این اثر هنری شگفت زده شده، تاتسو را به توکیو دعوت می کند و ادعا می کند که ایندارا از مکان شاهزاده خانم گمشده اطلاع دارد.

تاتسو به شامی می رسد که به افتخار او تهیه شده است، اما رفتار وحشیانه او باعث ایجاد غوغا می شود. او یک کوسن پرتاب می کند و مهمانان دیگر را بدرقه می کند. تاتسو در آستانه رفتن است که ایندارا رقصی از شاهزاده خانم گمشده را ارائه می دهد، که او توضیح می دهد که به شکل تنها دخترش، اومه کو (آئوکی) است. تاتسو از اومه کو خواستگاری می کند. ایندارا با این شرط موافقت می کند که تاتسو پسر و شاگرد او باشد تا نام ایندارا را ادامه دهد.

زیرنویس فیلم The Dragon Painter 1919 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Dragon Painter 1919 مدت کوتاهی پس از ازدواج آنها، تاتسو که قادر به نقاشی نیست، توضیح می دهد که از زمانی که خوشبختی پیدا کرده است، دلیلی برای این کار ندارد. اینداراها سعی می کنند تاتسو را به نقاشی تشویق کنند اما بی فایده است. اومه کو با درک اینکه اشتیاق تاتسو برای یافتن شاهزاده خانم گمشده اش به او توانایی نقاشی را داده است، به پدرش می گوید که با مرگ او، استعداد تاتسو ممکن است بازسازی شود. صبح روز بعد، تاتسو نامه ای از Ume-ko کشف می کند که می گوید او خودکشی کرده است به این امید که توانایی تاتسو را بازیابی کند. تاتسو که از اتفاقی که افتاده است، با غرق شدن در آبشاری مجاور اقدام به خودکشی می کند، اما موفق نمی شود. غم و اندوه تاتسو با گذشت زمان بیشتر می شود تا اینکه یک روز او چیزی را که به نظر می رسد روح اومه کو در باغ خانواده است می بیند که او را تشویق می کند تا یک بار دیگر نقاشی کند. آخرین اثر تاتسو به او و اینداراس شهرت بین المللی می بخشد، اما اندکی پس از موفقیت او، اندوه او باز می گردد. این امر باعث می شود که Ume-ko، که در تمام مدت پنهان شده بود، به یک تاتسو شگفت زده بازگردد. فیلم با نقاشی تاتسو در کوهستان با اومه کو در کنارش به پایان می رسد.

زیرنویس The Dragon Painter 1919 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم اژدها نقاش 1919 یک چاپ 35 میلی متری در فرانسه کشف شد و توسط مؤسسه فیلم آمریکا به همراه خانه جورج ایستمن و موزه هنرهای مدرن در سال 1988 بازسازی شد. در سال 2014، نقاش اژدها توسط کتابخانه “از نظر فرهنگی، تاریخی یا زیبایی شناسی مهم” تلقی شد. کنگره و برای حفظ در ثبت ملی فیلم انتخاب شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خرید رپورتاژ آگهی

جدیدترین  گلایه   دستگیر  شورا   ثبت   اشتغالزای

اختصاص  جمع آوری   ۳۷ اثر  فصل  کمک   آماده 

خرید   برگزاری  حضور   مسابقا  بلیت پر  رئیس 

انتخابات   نشان ملی   خرداد   آغاز کا   آماده

 جدیدتری  اجرای   ۱۲ کیل   مدیرک

 یک زوج   پاسد   سبک  تولید   مصوبات

استند تسلیت

پلتفرم تبادل پرفکت مانی

automoby

خرید روباکس

post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post