تاریخ انتشار : یکشنبه 21 اسفند 1401 - 18:09
کد خبر : 217095

دانلود زیرنویس فیلم The Seventh Seal 1957 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Seventh Seal 1957 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Seventh Seal 1957 زیرنویس فیلم مهر هفتم یک فیلم فانتزی تاریخی سوئدی به نویسندگی و کارگردانی اینگمار برگمن است که در سال ۱۹۵۷ منتشر شد. این فیلم در سوئد و در زمان مرگ سیاه اتفاق می افتد و از سفر یک شوالیه قرون وسطایی (مکس فون سیدو) و یک بازی شطرنج

دانلود زیرنویس فیلم The Seventh Seal 1957 زیرنویس فیلم مهر هفتم یک فیلم فانتزی تاریخی سوئدی به نویسندگی و کارگردانی اینگمار برگمن است که در سال ۱۹۵۷ منتشر شد. این فیلم در سوئد و در زمان مرگ سیاه اتفاق می افتد و از سفر یک شوالیه قرون وسطایی (مکس فون سیدو) و یک بازی شطرنج با شخصیت مرگ (بنگت اکروت) می گوید که برای گرفتن جان او آمده است. برگمن این فیلم را بر اساس نمایشنامه خود به نام Wood Painting ساخته است. این عنوان به قسمتی از کتاب مکاشفه اشاره دارد که هم در ابتدای فیلم و هم دوباره در انتهای فیلم استفاده شد و با این جمله شروع می شود: «و هنگامی که بره مهر هفتم را باز کرد، سکوتی در آسمان در مورد فضای نیم ساعتی».[Rev. 8:1] در اینجا، موتیف سکوت به «سکوت خدا» اشاره دارد که موضوع اصلی فیلم است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Seventh Seal 1957 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Seventh Seal 1957 شوالیه سرخورده آنتونیوس بلاک و جونز صاحب بدبین او از جنگ های صلیبی برمی گردند تا کشور ویران شده توسط طاعون را بیابند. شوالیه با مرگ روبرو می شود که او را به مسابقه شطرنج دعوت می کند و معتقد است که می تواند تا زمانی که بازی ادامه دارد زنده بماند. بازی ای که آنها شروع می کنند در طول داستان ادامه دارد.

شوالیه و سربازش از کاروانی از بازیگران عبور می کنند: جوف و همسرش میا، به همراه پسر نوزادشان میکائیل و بازیگر-مدیر جوناس اسکات. جوف که زود از خواب بیدار می شود، رؤیایی از مریم می بیند که عیسی نوزاد را رهبری می کند، که او آن را به یک میای خندان ناباور می گوید.

بلاک و یونس از کلیسایی بازدید می‌کنند که در آن نقاشی دیواری از Danse Macabre در حال نقاشی است، و صاحبکار هنرمند را به خاطر تبانی در شور ایدئولوژیکی که به جنگ صلیبی انجامید سرزنش می‌کند. در اعترافات، بلاک به کشیش می‌گوید که می‌خواهد «یک کار معنادار» را بعد از چیزی که اکنون به عنوان یک زندگی بی‌معنی می‌بیند، انجام دهد. پس از فاش کردن تاکتیک شطرنج که زندگی او را نجات می دهد، شوالیه متوجه می شود که در واقع مرگ است که با او صحبت کرده است. بلوک در حال ترک کلیسا با زن جوانی صحبت می کند که محکوم به سوزاندن در چوب به دلیل همدستی با شیطان است. او معتقد است که او در مورد زندگی فراتر از مرگ به او خواهد گفت، اما متوجه می شود که او دیوانه است.

دانلود زیرنویس فیلم مهر هفتم ۱۹۵۷ در یک دهکده متروک، یونس یک دختر خدمتکار لال را از تجاوز به تجاوز توسط راوال نجات می دهد، الهیاتی که ده سال قبل شوالیه را متقاعد کرد که به جنگ های صلیبی بپیوندد و اکنون یک دزد است. جونز قول می‌دهد که اگر دوباره همدیگر را ببینند، چهره‌اش را از بین می‌برد. جونز خدمتکار را می رباید و به شهر می روند، جایی که بازیگران در حال اجرای برنامه هستند. در آنجا، اسکات برای امتحان توسط لیزا، همسر آهنگر پلگ، اغوا می شود. نمایش صحنه توسط یک صفوف پرچمداران به رهبری واعظی که مردم شهر را آزار می دهد، قطع می شود.

زیرنویس فیلم The Seventh Seal 1957 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Seventh Seal 1957 در مسافرخانه شهر، راوال پلگ و سایر مشتریان را دستکاری می کند تا جوف را بترسانند. قلدری توسط یونز شکسته می شود، که صورت راوال را قیچی می کند. خانواده جوف و یک پلوگ توبه‌کننده به شوالیه و سرباز ملحق می‌شوند. بلاک از پیک نیک شیر و توت فرنگی های وحشی که میا جمع کرده است لذت می برد و می گوید: “من این خاطره را بین دستانم نگه می دارم انگار کاسه ای پر از شیر تازه است… و این یک نشانه کافی خواهد بود – برای من کافی خواهد بود.”

بلاک اکنون پلگ و بازیگران را دعوت می کند تا از طاعون در قلعه خود پناه بگیرند. هنگامی که آنها در جنگل با اسکات و لیزا روبرو می شوند، او به پلوگ برمی گردد، در حالی که اسکات یک خودکشی پشیمانانه را جعل می کند. همانطور که گروه پیش می رود، اسکات از درختی بالا می رود تا شب را بگذراند، اما مرگ در زیر ظاهر می شود و درخت را قطع می کند.

بلوک با ملاقات زن محکومی که به اعدام کشیده می شود، از او می خواهد که شیطان را احضار کند تا بتواند از او در مورد خدا سوال کند. دختر ادعا می کند که او این کار را کرده است، اما شوالیه فقط وحشت او را می بیند و به او گیاهان می دهد تا درد او را در حالی که او را روی آتش می گذارند، از بین ببرد.

آنها با راوال، مبتلا به طاعون روبرو می شوند. یونس مانع از آوردن بیهوده خدمتکار برای او آب می شود و راوال به تنهایی می میرد. جوف به همسرش می‌گوید که می‌تواند شوالیه را در حال بازی شطرنج با مرگ ببیند و تصمیم می‌گیرد با خانواده‌اش فرار کند، در حالی که بلاک آگاهانه مرگ را اشغال می‌کند.

همانطور که مرگ می گوید “هیچ کس از من فرار نمی کند”، بلاک مهره های شطرنج را می زند اما مرگ آنها را به جایشان باز می گرداند. در حرکت بعدی، Death برنده بازی می شود و اعلام می کند که وقتی دوباره با هم ملاقات کنند، آخرین بار برای همه خواهد بود. سپس مرگ از بلاک می پرسد که آیا به “عمل معناداری” که می خواست انجام دهد، دست یافته است و شوالیه پاسخ می دهد که به آن رسیده است.

بلاک دوباره با همسرش می‌آید و مهمانی شام آخر را با هم به اشتراک می‌گذارد که با آمدن مرگ قطع می‌شود. سپس بقیه مهمان خود را معرفی می کنند و خدمتکار لال با جمله “تموم شد” به او سلام می کند.

زیرنویس فیلم مهر هفتم ۱۹۵۷ جوف و خانواده اش در قافله خود از طوفانی که از آن به عبور فرشته مرگ تعبیر می کند پناه گرفته اند. در صبح، دید دوم جوف به او اجازه می دهد تا شوالیه و همراهانش را ببیند که در رقص مرگ وحشی از دامنه تپه دور می شوند.

زیرنویس The Seventh Seal 1957 - بلو سابتایتل

زیرنویس مهر هفتم ۱۹۵۷ بازنمایی مرگ به عنوان مردی سفید چهره که شنل تیره ای به تن دارد و با فانیان شطرنج بازی می کند، در فیلم ها و تلویزیون های دیگر به عنوان یکی از موضوعات پرطرفدار برای تقلید و تمسخر مطرح شده است.

چندین فیلم و طرح های کمدی مرگ را به عنوان بازی هایی غیر از یا علاوه بر شطرنج به تصویر می کشند. در صحنه پایانی فیلم De Düva محصول ۱۹۶۸ (سوئدی تمسخر آمیز برای “کبوتر”)، یک پاستیچ ۱۵ دقیقه ای از آثار برگمان به طور کلی و توت فرنگی های وحشی او به طور خاص، قهرمان بدمینتون در برابر مرگ بازی می کند و وقتی مدفوع یک ضایعات برنده می شود. ضربه کبوتر در حال عبور مرگ در چشم. این عکاسی از سبک فیلمبرداران برگمان سون نیکویست و گونار فیشر تقلید می کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn