تاریخ انتشار : جمعه 4 اسفند 1402 - 12:21
کد خبر : 230956

فیلم مکان خالی از سکنه

دانلود زیرنویس فیلم Veerana 1988 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Veerana 1988 – بلو سابتایتل
دانلود زیرنویس فیلم Veerana 1988 فیلم مکان خالی از سکنه یک فیلم ترسناک وابسته به عشق هندی به کارگردانی شیام و تولسی رمزی است.

دانلود زیرنویس فیلم Veerana 1988 فیلم مکان خالی از سکنه یک فیلم ترسناک وابسته به عشق هندی به کارگردانی شیام و تولسی رمزی است که به برادران رمزی اعتبار داده شده است. یاسمین در این فیلم نقش زنی را بازی می‌کند که توسط روح یک جادوگر مرده تسخیر می‌شود و او را به موجودی تشنه به خون تبدیل می‌کند که مردان را اغوا می‌کند و می‌کشد. موسیقی این فیلم توسط باپی لاهیری ساخته شده و توسط سومان کالیانپور، محمد عزیز و شارون پرابهاکار خوانده شده است.

دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Veerana 1988 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Veerana 1988 کشیشان پسر جوانی را که در یک قفس در غار بسته شده است، احاطه کرده اند. او از آنها التماس می کند که او را نجات دهند و می پرسد که از او چه می خواهند. یک کشیش می گوید که خون و گوشت او به ناکیتا زندگی می بخشد. درست در همین لحظه یک زن جوان دوست داشتنی وارد قفس می شود. او قفسه خفاش را از گردنش در می آورد، به یک جادوگر تبدیل می شود و پسر را می کشد.

تاکور ماهندرا پراتاپ سینگ متوجه می شود که یک جادوگر ناکیتا در حال ایجاد خرابی در جنگل مجاور است. یک شب دختر کوچکش نزد او می‌آید و می‌گوید اهالی روستا جسدشان را بیرون آورده‌اند. او می رود و جسد پسر ناشناس را می بیند، اهالی روستا او را احاطه کرده اند. وقتی از آنها پرسیده می شود می گویند زنی که در کوچه های خلوت جنگل پرسه می زند این کار را کرده است. به او می گویند جادوگر. برادر کوچکتر او، سامیر، می گوید که جادوگران و شیاطین فقط خرافات هستند. اما مردی می گوید که چند سال پیش وقتی از یکی از شهرهای نزدیک به دهکده آمد، راه خود را گم کرد و در جنگل سرگردان شد و دختر جوانی را دید. او بعداً تبدیل به خفاش شد و به او حمله کرد.

دانلود زیرنویس فیلم مکان خالی از سکنه ۱۹۸۸ ماهندرا پراتاپ تصمیم می گیرد خودش تحقیق کند. سامیر پراتاپ تصمیم می گیرد به شکار جادوگر برود. همسرش پریتی با گفتن اینکه باید به دختر و خواهرزاده‌اش فکر کند سعی می‌کند او را منصرف کند. درست در همان لحظه آنها به طبقه پایین می روند و ماهندرا پراتاپ می گوید که به برادرش اعتماد دارد و اجداد آنها همیشه به افراد نیازمند کمک کرده اند تا عدالت را به دست آورند. او به برادرش یک «OM» هدیه می‌دهد و برای او آرزوی خوشبختی می‌کند. همانطور که سمیر در حال عبور از جنگل است، در حالی که ماشین خود را رانندگی می کند، با یک زن جوان زیبا روبرو می شود، همان چیزی که روستایی توصیف کرده بود. زن سوار ماشین سامیر می شود. آنها به عمارت قدیمی می رسند که در پشت دریاچه ای در جنگل قرار دارد. سامیر او را در وان حمام اغوا می کند. حواسش را منحرف می کند و قفل خفاش را از گردنش می رباید. این خانم به ناکیتا جادوگر وحشتناکی که واقعاً هست تبدیل می شود. سامیر با نگه داشتن اوم مقدس در مقابل خود او را ضعیف و درمانده می کند. جادوگر را به حومه روستا می برند و مردم محلی به دستور تاکور او را به دار آویخته می کنند. یک تانتریک (جادوگر)، بابا، موفق می شود جسد او را همراه با پیروانش در نیمه شب بدزدد و آن را به زیارتگاه می برد و در یک تابوتخانه نگه می دارد و قول می دهد جسد جدیدی را برای او فراهم کند. جسد دختر تاکور ماهندرا پراتاپ خواهد بود.

زیرنویس فیلم Veerana 1988 - بلو سابتایتل

زیرنویس Veerana 1988 خدمتکار راغو نفر بعدی است که می میرد. او زمانی کشته می شود که از ترس جادوگر تصمیم می گیرد به جای رفتن به هالی، شب ها در کارخانه بخوابد. بعد همنت و سهیلا در حالی که در مورد کشتار با ستایش بحث می کنند، موضوع بابا را مطرح می کنند. هیمانت تصمیم می گیرد که به همراه سهیلا به دنبال بابا بیاید. هر دو او را تا Veerana تعقیب می کنند. اما آنها دستگیر می شوند و ساهیلا متوجه می شود که پدرش سامیر پراتاپ زنده است. ستایش شاه در پیچ و خم حوادث به ویرانا می رسد و همه آنها را نجات می دهد. حالا سامیر با بچه ها مستقیماً به خانه نزد برادرش می رود. تاکور ساب از دیدن برادر عزیزش شاد و دلچسب است. سپس سهیلا و همنت داستان توطئه‌های بابا را نقل می‌کنند و سامیر به برادرش از نقشه‌ای که به بابا کمک می‌کند روح شیطانی جادوگر را تسخیر یاسمین کند، آگاه می‌کند.

در این بین، بابا قصد دارد یاسمین را در روز ماه نو بکشد تا جادوگر دوباره متولد شود و به جاودانگی برسد. او را از هالی به لانه شیطان می برد و برای مراسم آماده می کند. اما خانواده موفق می شوند به صحنه برسند. یاسمین با وادار کردن جادوگر به ترک بدنش با از بین بردن بطری حاوی عروسک وودویش نجات پیدا می کند. اما، با بدشانسی محض، Bade Thakur Saab جان خود را از دست می دهد تا به دخترش خوشبختی و بقای طولانی بدهد. خانواده برای مدت کوتاهی اندوهگین می شوند و از آنجایی که اکنون جادوگر روح خود را در بدن ناپاک خود بازگردانده است، با کمک اوم مقدس موفق می شوند جادوگر را در داخل تابوت قفل کنند و بابا نیز کشته می شود.

زیرنویس فیلم مکان خالی از سکنه ۱۹۸۸ سپس خانواده تاکور و همه روستاییان تابوت را به معبد لرد شیوا می برند. تابوت به داخل معبد حمل می شود و Chhote Thakur قفل آن را با کمک همنت باز می کند. هر دو دختر از معبد به بیرون فرستاده می شوند. جادوگر از تابوت بیرون می آید و با وحشت خود را در مقابل پروردگار مقدس می یابد. او از شدت درد می پیچد، سعی می کند فرار کند، اما تمام قدرت خود را از دست می دهد و روی زمین می افتد. در عرض چند ثانیه، او می سوزد و نابود می شود. تاکورس و همینت که زنده مانده اند زندگی خود را از نو آغاز می کنند.

زیرنویس Veerana 1988 - بلو سابتایتل

زیرنویس مکان خالی از سکنه ۱۹۸۸ اشوک ران، منتقد فیلم، در بررسی خود از ویرانا برای بمبئی ساکال، برادران رمزی را به دنبال سرگرمی “از طریق عناصر افراطی یا تکان دهنده” بدون هیچ داستان یا مضامینی توصیف کرد و نوشت که “ویرانا این نوع فیلم از آنهاست. اما برادران کارگردان، تولسی و شیام رمزی، علیرغم بررسی کامل این سبک محدود از داستان‌گویی، به نظر نمی‌رسد در این منطقه کوچکی که در آن زندگی می‌کنند، به دنبال چیز جدیدی بگردند. ترفندهای مشابه برای ایجاد ترس (گربه سیاه، دختری زیبا در جاده که درخواست بالابر می‌کند، ماشین کنترل خود را از دست می‌دهد) آنها در ایجاد ترس از طریق این روش‌های خارق‌العاده موفق نیستند، بنابراین در نهایت از ماسک‌های خام استفاده می‌کنند و به پایان می‌رسند. در تلاش خود شکست خوردند.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn