تاریخ انتشار : یکشنبه 8 ژانویه 2023 - 11:56
کد خبر : 210812

دانلود زیرنویس فیلم M3GAN 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم M3GAN 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم M3GAN 2022 زیرنویس فیلم مگان یک فیلم علمی تخیلی ترسناک آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی جرارد جانستون بر اساس فیلمنامه ای از آکلا کوپر و داستانی از کوپر و جیمز وان است. داستان آن عروسک هوشمند مصنوعی را دنبال می کند که خودآگاهی را توسعه می دهد و با هر کسی

دانلود زیرنویس فیلم M3GAN 2022 زیرنویس فیلم مگان یک فیلم علمی تخیلی ترسناک آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی جرارد جانستون بر اساس فیلمنامه ای از آکلا کوپر و داستانی از کوپر و جیمز وان است. داستان آن عروسک هوشمند مصنوعی را دنبال می کند که خودآگاهی را توسعه می دهد و با هر کسی که بین او و همدم انسانی اش قرار می گیرد دشمنی می کند. در این فیلم آلیسون ویلیامز و ویولت مک‌گرو به ایفای نقش می‌پردازند و امی دونالد به‌طور فیزیکی M3GAN را به تصویر می‌کشد و جنا دیویس صداپیشگی این شخصیت را بر عهده دارد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم M3GAN 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم M3GAN 2022 در حالی که در حال رفتن به یک سفر اسکی هستند، زوج آوا و رایان و دخترشان کدی در کوه های کلرادو درگیر یک تصادف رانندگی می شوند. Cady تنها بازمانده تصادف است و برای زندگی با عمه اش جما فرستاده می شود که یک روباتیک در Funki است، یک شرکت اسباب بازی سازی پیشرفته در سیاتل.

جما در حال حاضر بر روی ساخت یک عروسک هوش مصنوعی واقعی کار می کند که نام آن را M3GAN (مخفف مدل 3 Generative Android) می گذارد. این عروسک طوری طراحی شده است که یک همراه وفادار برای کودکی باشد که برای آن برنامه ریزی شده است و متحد مراقبان او باشد. با این حال، پس از یک آزمایش آزمایشی برای رئیس او، دیوید لین، او را مجبور می کند که پروژه را رها کند و روی بازسازی اسباب بازی محبوب دیگری که شرکت می فروشد برای به حداکثر رساندن سود تمرکز کند.

در همین حال، جما و کدی برای تطبیق با موقعیت جدید خود مشکل دارند. جما تلاش می کند تا به عنوان یک شخصیت والدین قوی و فعلی برای Cady خدمت کند، و Cady برای کنار آمدن با از دست دادن والدینش تلاش می کند. جما تصمیم می گیرد به کار بر روی M3GAN ادامه دهد تا به Cady یک دوست و سرپرست بدهد در حالی که او به کار خود اختصاص دارد. پس از تکمیل M3GAN، جما از Cady می‌خواهد تا در نمایش عروسک به دیوید شرکت کند، در طی آن او ملاقات می‌کند و به طور رسمی با او جفت می‌شود. تعامل آنها و عشق فوری Cady به M3GAN دیوید را متقاعد می کند که اگرچه این عروسک فوق العاده گران است، اما سرمایه گذاری ارزشمندی خواهد بود و شرکت را به موفقیت می رساند.

دانلود زیرنویس فیلم مگان 2022 پس از آوردن M3GAN به خانه، او اساساً بخشی از خانواده می شود. او نقش یک والدین را بر عهده می‌گیرد، درس‌های زندگی به Cady را آموزش می‌دهد، کارهایی را به او یادآوری می‌کند، و در کل یک همراه سرگرم‌کننده برای سلامتی او است. جما خوشحال است زیرا به نظر می رسد کدی بسیار شادتر است و می تواند به کار خود ادامه دهد. با این حال، اطرافیانشان، مانند همکارش تس و لیدیا، درمانگر Cady، شروع به نگرانی های جدی در مورد نقش والدینی می کنند که M3GAN در زندگی Cady ایفا کرده است. لیدیا به طور خاص نگران است که دلبستگی او به M3GAN ممکن است سخت باشد زیرا او به عنوان تنها امنیت عاطفی او عمل می کند.

زیرنویس فیلم M3GAN 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس M3GAN 2022 که برای پیشرفت و انطباق با محیط اطراف خود طراحی شده است، مستقل‌تر شروع به کار می‌کند و مدیریت Gemma با کنترل‌های والدینی که نصب کرده سخت‌تر می‌شود، که این امر باعث آزار او می‌شود. با هدف اصلی M3GAN محافظت از Cady از نظر احساسی و فیزیکی، او شروع به هدف قرار دادن و کشتن افراد یا چیزهایی می کند که از نظر او تهدیدی برای Cady در هر یک از این جهات است. او ابتدا سگ همسایه‌شان سلیا را پس از حمله به کادی می‌کشد و بعداً سلیا را پس از متهم کردن جما به مسئول مرگ او می‌کشد. M3GAN همچنین یکی از همکلاسی های Cady به نام براندون را می کشد که به دیگران بی احترامی می کند و او را قلدری می کند.

جما پس از اینکه دید عمداً بخش‌هایی از داده‌هایی را که جذب می‌کند پاک کرده است، شروع به مشکوک شدن به M3GAN می‌کند که می‌توانست مرگ قربانیانش را ثبت کند. M3GAN پس از اینکه مستقیماً از او پرسید که آیا کاری با قربانیان انجام داده یا نه، به طور مبهم القا می کند که او انجام داده است. در وحشت، جما او را خاموش می کند، او را می پوشاند، و او را به آزمایشگاه می برد تا با همکارانش مشورت کند، و به Cady می گوید که او به سادگی “در حال تعمیر” است. Cady به دلیل جدا شدن از M3GAN از اضطراب شدید رنج می برد و برای اطرافیانش بسیار تحریک پذیر می شود. او حتی تا آنجا پیش می رود که چیزهایی را به طرف درمانگرش پرتاب می کند و به جما سیلی می زند. جما با Cady صحبت می کند و او را متقاعد می کند که برای شاد بودن نیازی به M3GAN ندارد و او فقط یک حواس پرتی از احساسات واقعی خود است تا راه حلی برای آنها. او همچنین بابت غیبت خود عذرخواهی می کند و قول می دهد که بیشتر برای او یک شخصیت والدین باشد.

پس از بحث با همکارانش، آنها به این نتیجه می‌رسند که چه کسی را بکشد یا نه، خلاص شدن از شر M3GAN بهترین کار است، زیرا او در نهایت به دلیل پیشرفت سریع و استقلال غیرقابل پیش‌بینی است. با این حال، آنها نتوانستند دیوید را در این مورد متقاعد کنند زیرا او توانست سرمایه‌گذاران زیادی را برای تولید M3GAN جلب کند و یک کمپین جهانی را قبل از انتشار او برای عموم راه‌اندازی کرد. در همین حال، تس و کول تلاش می کنند تا M3GAN را خاموش کنند اما او به سیستم آنها نفوذ می کند. آنها سعی می کنند او را از سیم های خود جدا کنند اما او به هر دو آنها حمله می کند و سعی می کند آزمایشگاه و آنها را منفجر کند. پس از فرار از اتاق، او با دیوید و دستیارش کرت روبرو می شود و او را می کشد. سپس او یک ماشین را می دزد و راه خود را به خانه جما باز می کند.

زیرنویس فیلم مگان 2022 در آنجا، او با جما در مورد اینکه یک شخصیت وحشتناک والدین است روبرو می شود و به او پیشنهاد می کند که از Cady مراقبت کند و به او اجازه دهد به کار خود اختصاص دهد. جما دوباره تلاش می کند تا او را ببندد، اما M3GAN بر او چیره شد و هر دو در نهایت سعی می کنند یکدیگر را بکشند. Cady وارد آنها می شود و از آنچه می بیند وحشت زده می شود. M3GAN سعی می کند او را آرام کند و او را وادار به ترک اتاق کند، اما Cady به این موضوع دل نمی بندد و از روباتی به نام بروس که جما در کالج ساخته بود برای پاره کردن M3GAN استفاده می کند. با این حال، سر و بازوهای او برمی‌گردند و او برای انتقام سعی می‌کند کادی را بکشد. جما M3GAN را در دست می گیرد و صورتش را پاره می کند و فضای داخلی اش را آشکار می کند و به دنبال تراشه اش می رود. M3GAN قادر است جما را تحت کنترل درآورد و شروع به خفه کردن او می کند. Cady به کمک می آید و با یک پیچ راننده به تراشه ضربه می زند. در نهایت با کشتن M3GAN، با رسیدن پلیس به همراه تس و کول به بیرون می روند. هنگامی که آنها از خانه خارج می شوند، دستگاه خانه هوشمند Gemma خود به خود روشن می شود و به سمت آنها نگاه می کند.

زیرنویس M3GAN 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس مگان 2022 در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس 160 نقد، با میانگین امتیاز 7.2/10، 94 درصد تاییدیه دارد. اجماع انتقادی این وب‌سایت می‌گوید: «بدون عذرخواهی احمقانه و از آن مهم‌تر سرگرم‌کننده‌تر، M3GAN کمدی ترسناک نادری است که خنده‌های بی‌دردسر مانند لرز را ارائه می‌کند». در متاکریتیک، فیلم بر اساس 40 منتقد، میانگین وزنی 72 از 100 را کسب کرده است که نشان‌دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است. تماشاگران مورد بررسی CinemaScore به فیلم نمره متوسط “B” را در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که مخاطبان PostTrak به آن 3.5 از 5 ستاره دادند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.