تاریخ انتشار : یکشنبه 18 دی 1401 - 12:02
کد خبر : 210813

فیلم مایل سبز

دانلود زیرنویس فیلم The Green Mile 1999 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Green Mile 1999 – بلو سابتایتل
دانلود زیرنویس فیلم The Green Mile 1999 زیرنویس فیلم مایل سبز یک فیلم درام فانتزی آمریکایی محصول ۱۹۹۹ به نویسندگی و کارگردانی فرانک دارابونت است

دانلود زیرنویس فیلم The Green Mile 1999 زیرنویس فیلم مایل سبز یک فیلم درام فانتزی آمریکایی محصول ۱۹۹۹ به نویسندگی و کارگردانی فرانک دارابونت است که بر اساس رمانی به همین نام اثر استیون کینگ در سال ۱۹۹۶ ساخته شده است. تام هنکس در نقش یک نگهبان زندان محکوم به مرگ در دوران رکود بزرگ است که شاهد اتفاقات ماوراء طبیعی پس از ورود یک محکوم مرموز (مایکل کلارک دانکن) به مرکز خود است. دیوید مورس، بانی هانت، سم راکول و جیمز کرامول در نقش های فرعی ظاهر می شوند.

دانلود فیلم با زیرنویس چسبیده اینجا کلیک کنید

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Green Mile 1999 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Green Mile 1999 در سال ۱۹۹۹، در خانه ای در لوئیزیانا، بازنشسته پل اجکامب هنگام تماشای فیلم کلاه بالا احساساتی می شود. همسفر او الین نگران می شود و پل به او توضیح می دهد که این فیلم او را به یاد حوادثی می اندازد که زمانی که افسر محکوم به اعدام در Cold Mountain Penitentied با نام مستعار “The Green Mile” بود شاهد آن بود.

در سال ۱۹۳۵، پل بر افسران اصلاحات بروتوس “بی رحم” هاول، دین استانتون، هری ترویلیگر و پرسی وتمور نظارت داشت و به سرپرست هال مورز گزارش می داد. پرسی، برادرزاده همسر فرماندار ایالت، رفتار سادیستی از خود نشان می‌دهد، اما برای جلوگیری از پاسخگویی، روابط خانوادگی خود را به رخ می‌کشد. او به ویژه نسبت به زندانی “دل” دلاکروا بدرفتاری می کند و موش خانگی خود، آقای جینگلس را می کشد.

دانلود زیرنویس فیلم مسیر سبز ۱۹۹۹ پل با جان کافی، یک مرد آفریقایی-آمریکایی با اخلاق جسمی تحمیل کننده اما با اخلاق، پس از محکوم شدن به تجاوز و قتل دو دختر جوان سفیدپوست به اعدام محکوم می شود. او به دو محکوم دیگر در بلوک می پیوندد: دل و آرلن بیترباک، که دومی اولین نفری است که اعدام می شود. افسران مجبور می شوند با زندانی روان پریش، ویلیام “وایلد بیل” وارتون، که اغلب با حمله به افسران و آزار نژادی جان باعث دردسر می شود، برخورد کنند، و آنها را مجبور می کند که او را در سلول پر شده بلوک در بیش از یک بار مهار کنند.

پس از اینکه جان عفونت شدید مثانه پل را با لمس کردن او شفا داد و بعداً آقای جینگلس را زنده کرد، پل به تدریج متوجه می‌شود که جان دارای توانایی ماوراء طبیعی برای شفای دیگران است. پولس شک دارد که آیا کسی که قدرت انجام معجزات الهی را دارد واقعاً مرتکب جرم شده است یا خیر.

دانلود زیرنویس فیلم مایل سبز ۱۹۹۹ پرسی در ازای استعفا از ندامتگاه و پذیرش شغل در دیوانگاه، اجازه دارد بر اعدام دل نظارت کند. هنگام اعدام، پرسی عمداً از خیس کردن اسفنجی که برای هدایت الکتریسیته به سر دل استفاده می‌شد اجتناب می‌کند، که منجر به مرگ دلخراش و دردناکی می‌شود و جان نیز مجبور می‌شود درد دل را احساس کند. پل و دیگر افسران، پرسی را با مجبور کردن او به گذراندن یک شب در سلول پر شده تنبیه کردند. در حالی که پرسی محبوس است، جان را مخفیانه از زندان خارج می کنند تا او بتواند از قدرت خود برای درمان تومور مغزی همسر Warden Moores، ملیندا استفاده کند و جان او را نجات دهد. پس از رها شدن پرسی از اتاق پرشده، دیگران تهدید می‌کنند که در صورت ادامه رفتار، او را به خاطر اعمال نادرستش گزارش خواهند داد.

زیرنویس فیلم The Green Mile 1999 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Green Mile 1999 جان از قدرت خود استفاده می کند تا رنج ملیندا را در مغز پرسی “رها” کند و باعث می شود که پرسی به سمت وایلد بیل شلیک کند. اندکی پس از آن، جان در رؤیایی به پل نشان می دهد که وایلد بیل مقصر واقعی جنایاتی است که به ناحق محکوم شده است و در این فرآیند انرژی ماوراء طبیعی خود را در اختیار پل قرار داده است. پرسی که دچار یک فروپاشی روانی شده است به همان دیوانه خانه ای متعهد می شود که پس از استعفا از زندان قصد داشت در آنجا کار کند.

زیرنویس فیلم مسیر سبز ۱۹۹۹  پل بعد از اینکه متوجه می شود جان بی گناه است، از فکر اعدام او ناراحت می شود و به او پیشنهاد می دهد که آزاد شود. جان به پل می گوید که اعدام یک عمل رحمانی خواهد بود، زیرا او جهان را مکانی بی رحمانه می بیند و از رنجی که مردم بر یکدیگر تحمیل می کنند، دائماً در رنج است. جان با ذکر این نکته که قبلاً هیچ فیلمی ندیده است، به عنوان آخرین درخواست خود، تاپ هت را با دیگر افسران تماشا می کند. وقتی او را برای اعدام می برند، او می خواهد که روی سرش کلاه نگذارند زیرا از تاریکی می ترسد. افسران با غم و اندوه نگاه می کنند و به وضوح جلوی اشک هایشان را می گیرند که کافی را اعدام می کنند. در زمان حال، پل به الین می گوید که اعدام جان آخرین موردی بود که او و بروتال شاهد آن بودند، زیرا هر دو متعاقباً از زندان استعفا دادند و در سیستم نوجوانان مشغول به کار شدند.

زیرنویس فیلم مایل سبز ۱۹۹۹ پل به الین فاش می‌کند که آقای جینگلز هنوز زنده است، زیرا به لطف لمس شفابخش جان، زندگی فوق‌العاده‌ای طولانی از آن برخوردار شده است. او همچنین فاش می کند که اکنون ۱۰۸ سال دارد. در حالی که الین عمر طولانی پل را یکی دیگر از معجزات جان می داند، پل حدس می زند که او ممکن است محکوم به ماندن در زمین و زنده ماندن بیشتر از همه عزیزانش به عنوان مجازات الهی برای اعدام جان شده باشد. بعداً به پل نشان داده می‌شود که در مراسم تشییع جنازه الین شرکت می‌کند و درباره اینکه چقدر دیگر برای زندگی باقی مانده است، صحبت می‌کند.

زیرنویس The Green Mile 1999 - بلو سابتایتل

زیرنویس مایل سبز ۱۹۹۹ در Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۱۳۷ نقد، با میانگین امتیاز ۶.۸۰/۱۰، ۷۹ درصد محبوبیت دارد. اجماع منتقدان این وب‌سایت می‌گوید: «اگرچه The Green Mile طولانی است، اما منتقدان می‌گویند که این یک تجربه جذاب و از نظر احساسی قدرتمند است». در متاکریتیک، این فیلم بر اساس ۳۶ منتقد، میانگین وزنی ۶۱ از ۱۰۰ را به دست آورده است که نشان دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط «A» را در مقیاس A+ تا F دادند.

زیرنویس مسیر سبز ۱۹۹۹  راجر ایبرت، منتقد سینما، سه ستاره و نیم از چهار ستاره را به فیلم داد و نوشت: “فیلم بیش از سه ساعت طول می کشد. من از وقت اضافی که به ما اجازه می دهد گذر ماه ها و سال های زندان را احساس کنیم… داستانی با شروع، میانه، پایان، شخصیت‌های زنده، طنز، خشم و رهایی احساسی را روایت می‌کند. لیزا شوارتزبام که برای اینترتینمنت ویکلی می نویسد، به طول فیلم نیز توجه کرد، اما بازی «برتر» تام هنکس و کارگردانی دارابونت را تحسین کرد. او گفت: “سبک دارابونت در ساختن تصویر به خوبی با نخ ریسی با سایز کینگ مطابقت دارد. کارگردان از اینکه اجازه دهد احساسات بزرگ و ژست های بزرگ باقی بماند، نمی ترسد.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn